Starity

A 15. évaddal véget ér a Gyilkos elmék

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. január 11. 16:24 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 2005-ben indult bűnügyi drámasorozat lassan a végéhez közelít – a CBS csatorna nem rendelt be folytatást.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. január 11. 17:13 #2
hangingtree.
hangingtree.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.16.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 270351
Offline offline
ma láttam a bejegyzést, és rémesen elszomorodtam. bármeddig nézném ezt a sorozatot, bár megértem, ezt sem lehet a végletekig húzni.
2019. január 11. 19:28 #3
- törölt felhasználó -    
*verocska jött rant-elni*
Megszámlálhatatlanul sokszor olvastam Instagram-on is és Tumblr-ön is, hogy mindenki szerint a végéhez közelített a sorozat, hogy az elmúlt évadok nem voltak az igaziak, hogy már unalmas számukra az egész. Nos, én azok közé tartozom, akik nem így vannak ezzel. Ez a széria az, amely ráébresztett, hogy igazából mivel is akarok foglalkozni az életemben, hogy mi érdekel igazán, hogy mi köt le, hogy mivel tölteném el az időmet - ez pedig a pszichológia. Be kell vallanom, JJ azon karakterek egyike, aki kirángatott nem egy, és nem két mély gödörből az elmúlt hónapokban. Ő volt életem első karaktere, akit igazán, szívemből szerettem, már 10 éve van ez így. Még rengeteg lehetőség rejlik ebben a sorozatban annak ellenére, hogy a befejező már a 15. évad lesz. Rengeteg. És rettentően szomorúvá tesz, hogy az évadzáró epizódon kívül már 10 részen keresztül tudhatom a lelkem egy aktív darabjának mindazt, amit a karakterek, a történetek, a kapcsolatok, a szerelmek, a barátságok, a sorozat épített fel bennem. Nem tudom, hogy fogom tudni feldolgozni a hiányát, mert bevallom, ez az első sorozat, amelynek úgy fogom megtekinteni a lezárását, hogy aktív nézője voltam. Fájdalmas lesz, és nem tudom, mit fogok kezdeni magammal. Hogy hogyan fogom elengedni mindazt, amit adott nekem. Rettentően le vagyok sújtva.
(és elszomorít, hogy az a ship, amely konkrétan éltet, sosem lesz valóságos. thanks cbs for being homophobic af)
2019. január 12. 12:34 #4
BeccaBee
BeccaBee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.14.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 240326
Offline offline
Ezzel a sorozattal nőttem fel... 14 éves korom óta a kedvencem legalább 50x újranetzem már...Minden idők egyik legjobb sorozatanak tartom, és nagyon sajnálom hogy véget ér.. Olyan mintha az életemnek egy fejezete érne véget...
2019. január 12. 15:36 #5
- törölt felhasználó -    
Szerettem ezt a sorozatot, csak sokszor túl durva részek is voltak benne, amiket nehéz volt végignézni nyugodtan, a durvasága miatt. Sajnálom azért, sok sikert a szereplőknek a továbbiakban!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!