Starity

Emmy Rossum ezért hagyja el Shameless – Szégyentelenek stábját

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. január 11. 17:06 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A színésznő a SHAPE magazinnak adott interjújában nyílt meg azzal kapcsolatban, miért száll ki a sorozatból.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. január 11. 17:16 #2
- törölt felhasználó -    
Emmy az a személy, aki miatt nézem a Shameless-t. Fiona karaktere a kedvencem és egyedül ő az a szereplő, aki érdekel az összes közül.. Nem tudom, mi lesz a sorozattal nélküle. Szerintem nekem addig fog tartani a Shameless, amíg még szerepel benne. Minden esetre borzasztóan hálás vagyok, hogy ennyi epizódban láthattam, nagyon felnézek rá, mint emberre és hálás vagyok neki azért is, amiért számtalan olyan percet okozott, amelyekben önfeledten nevethettem. Remélem ezek után egy olyan sorozatban találja majd meg a helyét, amelyben tökéletesen jól érzi magát. Ugyan még nem fejeztem be a Shameless-t, de már most KÖSZÖNÖK neki mindent!
2019. január 11. 20:21 #3
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
szerintem akkor a 9 évaddal véget is fog érni a sorozat kiszáll Emmy aki a hátán vitte a sorozatot, Fiona karakterének volt a legnagyobb fejlődése, ott hagyja a sorozatot Cameron Monaghan is - ez 2 Gallagher kkevesebb, Ian karaktere még hanyagolható e Fiona nem , és nem hiszem hogy új színésznőt keresnének a karakterre
2019. január 11. 20:49 #4
- törölt felhasználó -    
2 Gallagher is elhagyja a családot, kötve hiszem, hogy még sokáig fog futni a Shameless. Mondanám, hogy sajnálom, de Fiona vitte az egész családot előrébb, így kötve hiszem, hogy olyan nagy szomorúságot okozna ha véget érne a sorozat. De remélem nem próbálják a készítők lecserélni egy másik színésznőre, valami olcsó plottwist-tel.
2019. január 13. 18:06 #5
Lilla2
Lilla2
 
StátuszKi tudja mi jön, nem? Éljünk a mának, ennyi a lényeg.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.26.
Hozzászólás: 1334
Csatolások: 425
Azonosító: 139586
Offline offline
Én Cameron Monaghan kilépését jobban sajnálom, mivel nekem Ian volt a kedvencem a sorozatból - meg Mickey aki így már szintén nem fog többet szerepelni. sad.gif
De az egyértelmű, hogy a sorozatot Emmy (meg persze William H. Macy) vitte a hátán és így, hogy kilépett szerintem már nem fogják nagyon a készítők tovább húzni a végét. Amit sajnálok nagyon, mert egy igazán jó kis sorozatról van szó, bár igaz az is, hogy már a 9. évadnál tart és kezd elfáradni és kissé erőltetté válni.
2019. január 14. 20:06 #6
helsinkimagyarimado
helsinkimagyarimado
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.12.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 271117
Offline offline
Annyira jó nő ez az Emmy Rossum! wub.gif

A Shameless – Szégyentelenek sorozatot még nem láttam! ohmy.gif
2019. január 14. 23:17 #7
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
nekem hiányozni fog Fiona karaktere, igaz, elég sokszor idegesített és nem tartozik a kedvenc shameless karaktereim közé, de az amerikai verzió konkrétan rá épült (meg Frankre) és Emmy távozása hatalmas űrt fog maga után hagyni. imádom a sorozatot, de nem szeretném, ha nagyon elnyújtnák az egészet tök felesleges dolgokkal.
2019. január 16. 09:25 #8
ianginger
ianginger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.29.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 1350
Azonosító: 271029
Offline offline
Emmy csodálatos színésznő ő vitte a hátán a sorozatot biztos vagyok benne hogy még sok jó filmben, sorozatban látjuk majd. Minden bizonnyal ez az évad lesz az utolsó mert Cameron is kiszáll a sorozatból. Egyszer minden jónak vége szakad.
2019. január 16. 20:06 #9
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
Vagyis kirúgták?
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok