Starity

Sarah Hyland nagyon közel állt az öngyilkossághoz! Fejben már a búcsúlevelét fogalmazta

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. január 13. 23:20 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Sarah egy talkshow-ban vallott arról, lelkileg mennyire mélyre került néhány hónappal ezelőtt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. január 14. 10:41 #2
- törölt felhasználó -    
Na ő legalább nem azért akart öngyilkos lenni mert nem kapta meg a legújabb ájfónt, hanem értelmes okból. De azért örülök, hogy nem tette meg. Ez a vese már hátha beválik
2019. január 14. 15:51 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Azért az is valamilyen problémára/betegségre utal AliceLiza ha valaki ilyen miatt próbál öngyilkos lenni.
2019. január 14. 17:13 #4
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Nagyon erős lány, sokakat inspirál ezzel. Kitartást és jobbulást neki. heart.gif
2019. január 14. 17:15 #5
romlottspárgatök
romlottspárgatök
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.28.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 269740
Offline offline
Nem hinném, hogy sokan kísérelnének meg öngyilkosságot ájfón miatt. Nem csak annak van problémája aki hangosan panaszkodik. Most ezt nem Sarah-ra értem, mert amin keresztül ment az nagy dolog, de olyan átlátszónak tartom amikor celebek panaszkodnak és azt mondják "azért mesélem el, hogy másokat inspiráljak...". Jobban becsülném őket ha azt mondanák: az életem sz@r, panaszkodni akarok.
2019. január 14. 19:54 #6
helsinkimagyarimado
helsinkimagyarimado
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.12.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 271117
Offline offline
Sajnálom Saraht! sad.gif Annyira helyes lány! Minden beteg ember sajnálatraméltó, még ha ezzel sokszor nem is teszünk jót velük! Mert ők küzdeni akarnak az egészségükért! Átérzem Sarah helyzetét, mert nekem is adódtak gondok az állapotomban, még ha nem is ilyen súlyosak. DE igazi példaként szolgáljon ez a lány mindenkinek. Jó úton jár, aki hisz neki! smileeee.gif
2019. január 19. 21:27 #7
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2009
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
romlottspárgatök igazad van a celebek panaszkodásával kapcsolatban, nekem azért nem jön be az ilyen jajj de rosszul vagyok dolog mert ez most pont az után jött hogy rajongóit kérte pénz adományozásra elhunyt rokona számára ( 1000dollárt adományozott csak) akinek évi 9 milliós bevétele van ne a kispénzű rajongóitól várjon segítséget. Ez nagyon kiverte a biztosítékot az embereknél 2 héttel később már a betegségéről meg öngyilkos gondolatairól beszélte tele a világot. Nagyim kétszer kísérelt meg önygilkosságot a második sikerült neki sajnos de ő csendben szenvedett soha nem panaszkodott mikor két gyerekét fiatalon elvesztette akkor sem mikor nagyapám meghalt mindig segített mindenkinek soha nem panaszkodott vagy sajnáltatta magát. Mindig azt hallani neki milyen nehéz és az apjának vagy a testvérének milyen nehéz lehet Sarah szervezete alapból le volt gyengülve az új vese sokat javított állapotán de az apja és testvére egészségesek voltak most viszont egy veséjük van aminek kettő helyet kell dolgozni és az ő korábban egészséges szervezetüknek ez nagyon megterhelő megértem hogy bevállalták bárki megtenné családtagért de egyszer nem halottam arról beszélni ők hogyan érzik magukat vagy hogy élik meg
2019. február 16. 07:39 #8
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Igen, átérzem ezt a dolgot...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok