Starity

Rosszakarói szétszedik a gyászoló Vajna Timit

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. január 22. 15:54 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Bár férje már betegeskedett egy ideje, Timi nem gondolta volna, hogy egyik pillanatról a másikra elveszítheti őt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. január 22. 16:39 #2
helsinkimagyarimado
helsinkimagyarimado
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.12.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 271117
Offline offline
Nem lehet könnyű most Vajna Tímeának lenni! ohmy.gif De ő választotta ezt az életet, így el is kell viselnie a támadásokat!Azért kitartást, bár annyira nem vagy szimpatikus nekem! tongue.gif
2019. január 22. 18:45 #3
ianginger
ianginger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.29.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 1350
Azonosító: 271029
Offline offline
Ez ezzel jár sajnos elhiszem hogy nem kellemes. Nem szép ilyenen viccelődni, de várható volt hogy ez lesz.
2019. január 22. 19:22 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Nem csodálom és szerintem ki is jár neki. Amerikába nyaralgatni miközben a férjed a halálos ágyán van..
2019. január 22. 19:32 #5
BeccaBee
BeccaBee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.14.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 240326
Offline offline
Alexaaa09 javítanam... Amerikában nyaralgatni a halálos ágyán lévő férjed pénzéből
2019. január 22. 20:00 #6
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Ez egyértelmű volt, hogy be fog következni a kommentelők részéről. Nem kellemes dolog, viszont sajnos érthető.
2019. január 22. 23:07 #7
Taystub
Taystub
új tag
 
StátuszI won't lie this shit is fun
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.04.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 271076
Offline offline
Van ez a mondas: ha felepitesz 1000 hidat, de lesz*psz egy f@szt akkor nem ugy fognak rad emlékezni, mint a híd építő, ez történt esetünkben Vajnaval is
2019. január 23. 16:50 #8
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Undorítóak vagytok, akik itt is azzal vagytok elfoglalva, hogy sértéseket dobáltok rá és pálcát törtök a feje felett. Szerintem nézzen mindenki magába s ne egy megözvegyült nőt bíráljon. Akkor is nagy fájdalmon megy keresztül ha nem volt szerelmes a papába s tényleg a pénze játszotta a legnagyobb szerepet abban, hogy hozzáment, társak voltak és nagyon is úgy tűnt mindig, hogy igazán jó társai egymásnak, bármi is volt a házasság indíttatása, mindketten jól érezték magukat benne, jól kijöttek, tisztelték egymást. Ha nekik ez jó volt, nekünk miért fájjon? Nyugodjon békében szegény lélek, a feleségének meg vigasztalást és további boldog életet!
2019. január 24. 08:44 #9
Laureen
Laureen
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.12.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 265399
Offline offline
Vasasreka8: ugye ezt Te is viccnek szántad? "Akkor is nagy fájdalmon megy keresztül ha nem volt szerelmes a papába s tényleg a pénze játszotta a legnagyobb szerepet abban, hogy hozzáment..."

Ja tényleg, most már nincs kin élősködnie, bár tuti hogy szépen örököl majd. Azért Mészáros Lőrinc telószámát adja meg neki már valaki... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ha a férjem beteg, és én tényleg szeretem, nem Amerikában mutogatom a s*ggem, hanem mellette vagyok.

A másik költői kérdés meg már régebbre nyúlik vissza... állítólag Timikét megerőszakolta Damu Roland. Akit megerőszakolnak, az jó pár hónapig, akár évig rá se néz a férfiakra. Ahhoz képest ez az aranyásó pár nappal az állítólagos erőszakolás napvilágra kerülését követően azzal került a lapok címlapjára, hogy együtt van Vajnával. LOL!!! rohog.gif

Nehogy már bárki bevegye, hogy valóban szerelmes volt ez a tyúk. Egyesek tényleg ennyire hiszékenyek?
2019. január 24. 08:53 #10
Laureen
Laureen
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.12.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 265399
Offline offline
Andyvel amúgy nincs bajom, Isten nyugtassa békében, de a nejét ha meglátom, automatikusan nyílik a bicska...
2019. január 24. 11:00 #11
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (Laureen @ 2019.01.24. 08:44)
Vasasreka8: ugye ezt Te is viccnek szántad? "Akkor is nagy fájdalmon megy keresztül ha nem volt szerelmes a papába s tényleg a pénze játszotta a legnagyobb szerepet abban, hogy hozzáment..."
Ja tényleg, most már nincs kin élősködnie, bár tuti hogy szépen örököl majd. Azért Mészáros Lőrinc telószámát adja meg neki már valaki...  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 
Ha a férjem beteg, és én tényleg szeretem, nem Amerikában mutogatom a s*ggem, hanem mellette vagyok.
A másik költői kérdés meg már régebbre nyúlik vissza... állítólag Timikét megerőszakolta Damu Roland. Akit megerőszakolnak, az jó pár hónapig, akár évig rá se néz a férfiakra. Ahhoz képest ez az aranyásó pár nappal az állítólagos erőszakolás napvilágra kerülését követően azzal került a lapok címlapjára, hogy együtt van Vajnával. LOL!!!  rohog.gif 
Nehogy már bárki bevegye, hogy valóban szerelmes volt ez a tyúk. Egyesek tényleg ennyire hiszékenyek?

Pont abban a részben mondtam el, hogy én se tartom valószínűnek, hogy szerelmes lett volna, amit kimásoltál. Ugyanakkor ha Andynek gondja lett volna a viszonyukkal, talán lépett volna és nem lettek volna 5 évig házasok. Ezután most sem értem, hogy neked miért fáj a más boldogsága, és miért nyílik a bicska a zsebedben egy olyan személy képe láttán, akit nem ismersz. Továbbá nem szükséges szerelmesnek lenni, hogy gyászt és fájdalmat élj át, ha meghal a társad. Lehet bizonyos fokig valóban "aranyásó" de nem szörnyeteg. Amúgy meg nem tudom honnan tudja itt mindenki, hogy a papa hagyott rá a vagyonából, de ha mutatsz egy hiteles forrást, akkor ezt a mondatot tekintsd le nem írtnak.
2019. január 24. 15:11 #12
Andy_s Friend
Andy_s Friend
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.24.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 271513
Offline offline
I’m in a total shock!
Andy Vajna’s record and lifetime achievement speaks for itself! Arriving to America without parents or money as a 12 years old boy, proved himself hundreds of times throughout his lifetime to be a prolific, passionate and creative human being! He gained recognition in Hollywood and around the world which isn’t enough for his Hungarian countryman after he decides to go home and share some of his fame and knowledge with them.
It greatly saddens me to read derogatory comments which are coming from deranged and sick minded hateful people.
Learn to show respect towards Andy, his achievements, talent, sacrifice and willingness to help his own kind. Honor him and show some respect towards the woman who he chose to share his life with until his last breath..!

May God be with you Andy, RIP!

Only those who lived through similar life experiences would truly understand the complexity and greatness of Andy’s character, also to recognize what a descent, big hearted human being he was while among us...
2019. január 26. 18:27 #13
- törölt felhasználó -    
Teljesen felháborítónak tartom azt, hogy támadják. Ha Timi ezt akarta, hogy hozzámenjen, Andy meg elvette, akkor? Kinek mi köze van a viszonyukhoz? Jobb lesz az élete a kommentelőnek, ha nekimegy Timinek? Vagy ennyi ideje van az embereknek az ő kapcsolatukat firtatni, vagy a "miért"-eket? A pénzért ment hozzá? Lehet. Esetleg tényleg szerette? Lehet. Sohasem fogjuk megtudni.
Meg az, hogy kint volt külföldön. Meg kellett volna jósolni a halált? Értem én, hogy beteg volt. De most az Instagram posztok alapján ne próbálja meg senki se beazonosítani, hogy abban a pillanatban ott van-e. Utólag is lehet posztolni.
2019. február 03. 06:05 #14
littleleo77
littleleo77
Életművész™
 
StátuszSleep with the devil and then you must pay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.20.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 153
Azonosító: 270825
Offline offline
Sose viccelődnék egy ember halálával! Undorítóak egyesek. Ilyet írtak Timinek instán: Mehetsz a távolsági buszra, halott pénz stb....Ez is mutatja, hogy sajnos a magyar nép mennyire empatikus és intelligens. sad.gif
Azt én se tartom valószínűnek, hogy nagy volt a szerelem, na de ha együtt éltek, biztos szerették valamennyire, legalábbis megszokták egymást, a Timit is biztos megrázta a dolog.
Amúgy nekem se szimpi a csaj, szerintem szerelmes magába meg a pénzbe, de ilyenen viccelődni barbárság és azt minősíti aki megteszi.
2020. augusztus 06. 19:03 #15
Mary  23
Mary 23
új tag
 
Státuszfiuk a klubbol zenét hallgatom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.07.26.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 279551
Offline offline
minyárt el röhögöm magam xD még hogy játszol ja persze tudod ki veszibe
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok