Starity

Durván bántalmazták homoszexualitása miatt az Empire sztárját! Kórházba került a színész

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. január 29. 18:51 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Helyi idő szerint ma délelőtt került sor a színész ellen intézett támadásra.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. január 29. 20:30 #2
CSHMR
CSHMR
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.19.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 262559
Offline offline
Istenem! Szegény.sad.gif
Nem ismerem, és semmit nem tudok róla, de hogy emberek így bánjanak egymással...nem tudom megérteni az ilyesfajta viselkedést.
Oké, nem bírják a melegeket, de akkor is magukba tarthatnák, nemhogy még fizikailag bántalmazni valakit emiatt - aki nem mellesleg nem is tehet az érzéseiről. Ez nem hiba, vagy olyan dolog, ami ellen tehet..és mivel ezzel nem is árt senkinek, nem tudom miért szúrja bárki szemét is.
2019. január 30. 11:51 #3
BeccaBee
BeccaBee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.14.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 240326
Offline offline
Undorító ez a világ...
2019. január 30. 17:25 #4
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
komolyan undorító a mai világ. kit bánt azzal, hogy meleg? mégis kit? sokan akik ellenük vannak, tudom, hogy sajnos a vallásukra fogják, de az a helyzet, hogy nem értem miért akarnak az ilyenek istent játszani és elbánni vele. arról, hogy ki kit szeret, milyen a bőrszíne, mi a neme stb senki sem tehet, és nem is árt senkinek ezzel. és ha meleg? szerintem nincs baj ezzel. mindenkinek joga van önmagaként élni az életét. ennyire elfajult a toxikus férfiasság? jézusom.
neki pedig mihamarabbi gyógyulást és a legjobbakat kívánom.
2019. január 30. 18:25 #5
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Borzalmas, hogy 2019-ben vagyunk és még mindig itt tartunk. Remélem meg élem, majd amikor az emberek a fontosabb problémákkal fognak foglalkozni és nem mások szexualitásával. Love is love
2019. január 30. 18:39 #6
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Én úgy hallottam, hogy hipóval öntötték le miközbe niggáztak.
Undorító amit tettek vele, hihetetlen, hogy ilyen világban élünk. Hogy nem tudják elfogadni egyesek a feketéket és a melegeket 2019-ben?
2019. február 02. 15:48 #7
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Lehetséges semmi nem igaz a történetéből legalább is a rendőrségnek már gyanús a dolog és jó néhány rajongónak, nincsenek szemtanúk, gyanúsított se videófelvétel biztonsági kamerákból ami igazolná állításait sőt nem hajlandó együttműködni a rendőrséggel sem, azt mondta az ügynökével beszélt telefonon amikor megtámadták de sem a telefont nem hajlandó átadni sem a híváslista kiadásába nem egyezett bele ha nincs mit rejtegetnie miért nem segít a rendőröknek elkapni a tettest. Nincs semmi konkrét bizonyítéka az állításait leszámítva. A rendőrségnek eddig egyetlen felvétele van amin szerepel abban a körzetben ahol szerinte megtámadták de rajta kivűl senki nincs a felvételeken, Ryan Lochte eljátszotta már ezt egyszer és sokat ártott a karrierjének. Nagyon remélem ezt nem csak azért csinálja hogy magát promotálja mert elég nehéz hinni olyasmiben amit minden bizonyíték nélkül mond valaki ( a sérüléseket egy ember sajátkezüleg vagy segítséggel is tud szerezni)
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok