Starity

Halsey elárulta, mit tanult a G-Eazyvel való szakításából

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. január 30. 19:00 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Úgy tűnik, legutóbbi szakításuk végleges volt, az énekesnő pedig úgy érezte, ideje beszélnie róla.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. február 01. 16:09 #2
- törölt felhasználó -    
Kissé kezd idegesíteni, hogy senki nem képes nem a magánéletéről cikkeket írni. Senkinek semmi köze nincsen ahhoz, hogy kivel él párkapcsolatban, és ezt akkor is mindenki elfelejtette, amikor "kedves" Gerald-dal voltak együtt. Ha egy kicsit mindenki megpróbálna eltekinteni az magánéletétől - amihez mint mondtam, senkinek semmi köze -, akkor talán arról is születne egy-két cikk, hogy megállás nélkül dolgozik a legújabb albumán, hogy a Without Me az első dal Adele Hello-ja óta, amely 6 hetet töltött a BB első helyén "Digital Songs Chart" kategóriában, hogy az egész történelemben ez a hatodik olyan dal, amely női előadótól származik és elérte ezt a mérföldkövet, hogy január 12-én a Without Me felkerült a BB listáján az első helyre, és azóta is a TOP 10-ben mozog, töretlenül, hogy több országban már platinum minősítésű (Ausztráliában háromszorosan is), a legtöbb helyen arany, és ez az első dal, amely a solo-karrierjében nyerte el ezt a fajta elismerést; hogy február 9-én ő lesz a Saturday Night Live házigazdája és előadóművésze, hogy az Eastside meghaladta az 500 milliós stream-et Spotify-on, és a kiadása óta a legtöbb ranglistán még mindig a TOP 10-ben mozog, hogy Halsey maga visszatér a gyökereihez és még annál is tovább megy a harmadik albumának stílusával és hangzásvilágával... konkrétan minden másról lehetne cikkezni, nem csak arról, hogy mit tanult egy szakításból, mert bár igen, G*rald része volt az életének, nem is kicsit, de Halsey több annál a kevés férfinál, akikkel járt. Van önálló személyisége, nem is akármilyen, a művészete lenyűgöző, aktívan dolgozik, éjt-nappallá téve, rekordokat dönt sorról-sorra, ennek fejébe pedig a jelenlegi legjobb életét éli, és annyira boldognak látszik a friss képein és magabiztosnak a fotózásain, amilyennek még nem láttam, nem beszélve az inspiráló és lélekápoló szavakról, amelyeket interjúkban ejt ki a száján. Összességében csak annyit akartam mondani, hogy hihetetlenül tudnék örülni annak, ha végre nem csak attól lenne hangos ez az oldal, hogy G*rald-dal és vele mi volt, mi van, és mi lesz, hanem a valóságról: arról, hogy Ashley ezekben a heteiben több ízben is legenda, és még az is lesz, hosszú ideig.
2019. február 04. 20:49 #3
unikornis23
unikornis23
visszatérő vendég
 
StátuszHagyj valami üzenetet az üzenőfalamon!! Akármit!!!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 18.10.30.
Hozzászólás: 426
Csatolások: 0
Azonosító: 271043
Offline offline
Haggya a G-eazyt!!! Ő az enyém meg a Kehlanie örökké!!!!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

G-Eazy G-Eazy 1979.
Halsey Halsey 1118.