Starity

Demi Lovato törölte magát a Twitterről, miután földbe döngölték

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. február 06. 23:12 #1
egridora
egridora
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.12.03.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 271238
Offline offline
Az énekesnő megosztott egy mémet 21 Savageről, aki épp a bírósági ítéletre vár, hogy kitoloncolják-e az országból. Több sem kellett a követőknek, ízekre szedték Demit.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. február 07. 06:26 #2
- törölt felhasználó -    
Komolyan? A Twitter a hibás? rohog.gif
Tényleg elég bántó kommenteket kapott, de azt gondolom, hogy jelenleg egy hajszál vékony jégen táncol és bármit is tesz arra a világ azonnal felfigyel.
Ebből is látszik, hogy nem nőtt még fel igazán. Nem kellene ilyeneken viccelődni. A rapper majd megkapja a büntetését, ami neki jár.
Viszont, ezért fölösleges volt törölni magát.
2019. február 07. 10:31 #3
bestdamnfan
bestdamnfan
visszatérő vendég
 
StátuszHonestly, I just need to be a little crazy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 0
Azonosító: 263801
Offline offline
A cikk irója eléggé Demi oldalán áll, pedig igazából tényleg hibás. Foglalkozzon inkább magával és a karrierjével, habár ez eddig sem ment neki. Nem értem, higy miért nem tudnak bizonyos világsztárok előre gondolkodni, mielőtt kiírnak valamit. Olyan nehéz végiggondolni, hogy ez valakinek sértő lehet?
A kommenteket amiket kapott valóban nem érdemelte meg, de mit vár hat hónappal a túladagolása után? Ha készültek volna róla mémek akkor és ezen mondjuk egy másik Disney sztár jót derül ő is kapott volna hideget-meleget.
2019. február 07. 10:38 #4
- törölt felhasználó -    
Miért kell letörölni Hoxa18 hozzászólását.
Azt írta: "Idióta P*csa."
Ez nem a kommunizmus, hogy ami nem tetszik azt kedvünk szerint eltüntetjük...
2019. február 07. 10:47 #5
koroleva
koroleva
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.06.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 270019
Offline offline
Latszik, hogy mentalisan meg nincs o felkeszulve arra, hogy visszaterjen egy olyan eletformaba, ami mar szamtalanszor tonkretette ot. Fel labbal meg a rehabon van.. nem hianyzik neki a social media egyatalan.
2019. február 07. 11:08 #6
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Az emberek bolhából elefántot csinálnak. Szerencsétlen Demi még csak nem is a rapper nyomorán nevetett, hanem egy egyszerű mémen, erre őt támadják, nem is akárhogy. Miért nem azt támadják aki a mémet csinálta, vagy azt a több ezer embert aki nevet rajta?
Egyébként undorító ez a sok mocskolódás, hogy miket vágtak a fejéhez. Szerintem az hogy viccesnek tartott egy mémet nincs egálban azzal, hogy az emberek olyanokat írtak neki, hogy "lődd be magad", "kussolj inkább mocskos drogos" vagy "meg kellett volna halnod" mert ez k.rvára nem vicc tárgya, hiába utálok valakit ilyeneket akkor sem mondanék neki.
Megértem, hogy Demi kiakadt, de szerencsére megtanulta kezelni az ilyet. Viszont máskor gondolkodjon mielőtz kitesz valamiz, habár az emberek mindenben találnak valamit, amibe beleköthetnek.
Én szégyellem magam helyettük. Undorító világban élünk.
2019. február 07. 11:57 #7
Daniel Richter
Daniel Richter
új tag
 
StátuszKnocking on heaven's door
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.22.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 269705
Offline offline
Gondolkodott vóna előbb, úgy kell neki. Az a rapper majd megkapja a bűntetését, Lovato foglalkozzák csak a maga dolgával.
2019. február 07. 12:09 #8
tyrus94
tyrus94
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.21.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 202353
Offline offline
Az a baj,hogy USA eljutott egy olyan szintre,hogy már szinte semmit nem írhatsz ki,mondhatsz anélkül,hogy ne csináljanak belőled,rasszistát,homofóbot stb. A Family Guy is feldolgozta ezt. Nem védeni akarom Demit,mert ez egy rossz időben kitett,rossz kép volt.Más esetben senki nem reagált volna így. Bár megjegyzem,hogy ez kicsit olyan hatást kelt,mintha egy másik nemzeten viccelődnének. Mondjuk nekem nem vicces. Lehet Deminek az volt, csak rossz volt az időzítés.
A kedves kommentelők, meg inkébb nézzenek magukba. Leszólják a csajt, de ők meg a halálát kívánják.
2019. február 07. 15:15 #9
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Miert várja el az emberektől h tisztelettel beszeljenek vele miközben heroinfuggo? Xddd lol.
Cinkes a nő
2019. február 07. 17:15 #10
kicsicsoda
kicsicsoda
visszatérő vendég
 
Státuszhad legyek, egy könnyű csepp az arcodon, vadvirág a sírodon ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.27.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 233854
Offline offline
egyébként én soha nem értettem azokat akik mindenbe beleszólnak, mint pl itt is
Demi nem tartozik elszámolással senkinek arról, hogy ő min nevet, vagy min nem nevet
ha neki ez vicces akkor vicces, ennyi
nem kell bántani, mondom ezt úgy, hogy nem vagyok Demi fan
a srác meg ostba volt, ennyi
2019. február 07. 17:39 #11
Taystub
Taystub
új tag
 
StátuszI won't lie this shit is fun
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.04.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 271076
Offline offline
Már bocsi emberek, de miert is demi a hibás?
Azer mert kiposztolf egy meme-et jaj ne már, minimum kétnaponta rakok vmit ki twitterre minek a többsége elég controversial, nehogy már gond legyen egy meme-bol!!! A csavon meg miert ne lehetne viccelődni (persze amíg a joizles engedi, rasszizmusból nem kérünk kosz) rettentő szerencsetlen és alapvetoen humoros a rapper esete. Akit itt és most shaming-elni kene az nem demi, hanem a commentelok, akik olyan eszmeletlen undorito dolgokat írtak neki, h omf, egyebkent Katy meg Ari is kapott a napokban boven hate-et (alaptalanul) Taylorrol meg Selenarol ne is beszeljunk akiket teljesen kikergettek a social mediabol
2019. február 07. 18:33 #12
romlottspárgatök
romlottspárgatök
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.28.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 269740
Offline offline
Szerintem nagyon poénosak voltak a mémek. Ugyanakkor én számítanék arra, hogy leszedik a fejemet ha megosztom, mert tudom, hogy twitteren mennyire túlreagálnak az emberek mindent. Szerintem a sztárok jobban járnak ha group chat-ben barátokkal osztanak meg mémeket ha vicceskedni akarnak. Manapság nagyon kevés kell ahhoz, hogy rasszistának, homofóbnak meg egyébnek elkönyveljenek valakit.
2019. február 07. 18:49 #13
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3159
Csatolások: 41868
Azonosító: 155975
Online online
Ő és a többi sztár is megtanulhatta volna már, hogy hiába írsz ki bármit, úgyis támadni fognak érte. Sajnos van aki ezt élvezi, pedig ebben az esetben szerintem sem Demi volt a hibás, hanem az élettelen Twitterezők.
2019. február 07. 19:18 #14
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Ha már mentális beteg, jobban is jár, ha kerüli a twittert. Egészséges embereknek is ártalmas a mérhetetlenül sok idióta, és viccelődni se lehet semmivel. Fura, hogy ezt a hírességek többsége még mindig nem tanulta meg.
2019. február 08. 11:42 #15
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Szerintem egy ártatlan vicc viszont amúgy is nagyítóval figyeli őt a média és elég sok embernek nincs róla most jó véleménye róla ezért gondolkozni kell mielőtt ilyeneket rak ki. Az a baj hogy elveszi az emberek eszét a közösségi média főleg ha sok rajongója van, mielőtt bármit kiposztolsz meg kell gondolni (igen ezt is meggondoltam meg át olvastam 5ször hogy biztos lejön az amit írni akarok)
2019. február 08. 17:40 #16
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12485
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Ezek meg kik?
2019. február 09. 20:26 #17
husztianni
husztianni
új tag
 
Státuszthank u, next
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.07.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 265921
Offline offline
oszinten semmi bajom Demivel de ugy gondolom hogy most reszben jogosan kapta ezeket a tamadasokat. Megha az emberek tulzasba is estek a szavakkal, nem gondolom hogy a rehabja es a drogproblemai miatt Demi olyan stabil helyzetben allna hogy barkit is megszoljon, meg ha nem is az enekes helyzeten nevetett hanem a kepen amit kitett. Ha ennyire viccesnek talalja mentse le es nevessen maganak de ugy gondolom hogy kiposztolni egy ilyen memet az o helyzeteben, teljesen varhato reakciot valtott ki az emberekbol.
2019. február 10. 01:01 #18
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
sok hülye ember támad egy hülye embert egy hülye ember miatt
2019. február 10. 14:40 #19
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Már nem azért, de ilyen kommentek láttán én is törölném magam. Oké, hogy olyan múltja van Demi-nek, ami igen helytelen és kacifántos, de akkor se kéne olyat írni egy embernek akár sztár, akár nem hogy akassza föl magát! Azért tudjátok már hol a határ! Hibázott na és? Ne ugassunk bele mások életébe, inkább foglalkozzunk a sajátunkkal.
2019. február 10. 18:33 #20
stellaxoxo
stellaxoxo
visszatérő vendég
 
StátuszYou can say what you want about me as long as you pay me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.22.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 258257
Offline offline
istenem micsoda tragédia lol
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok