Starity

Liam Neeson 40 évig borzasztó dolgot temetett el magában (18+)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. február 09. 12:55 #1
egridora
egridora
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.12.03.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 271238
Offline offline
A színész a Dermesztő hajsza című filmje kapcsán adott interjút, de amiket akkor mondott, megfagyasztotta a levegőt.
A teljes cikkhez kattints ide! (18+)
2019. február 09. 13:16 #2
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12487
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Az irónia az ebben, hogy mindenki így tenne vagy ezt gondolná, csak most már bűntudatot próbálnak kelteni az emberben, ha kimondják vagy ezt gondolják. Fuck pc...
2 felhasználónak tetszik: Loryenna, Fannycska999
2019. február 09. 14:21 #3
Taystub
Taystub
új tag
 
StátuszI won't lie this shit is fun
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.04.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 271076
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2019.02.09. 13:16)
Az irónia az ebben, hogy mindenki így tenne vagy ezt gondolná, csak most már bűntudatot próbálnak kelteni az emberben, ha kimondják vagy ezt gondolják. Fuck pc...

Mar Bocsi, de ez komoly ??? ‘Fck pc’? Really csak ennyi telik, h rohadék liberálisak már megint?? De mondjuk miert, mert az oke, h valaki megakar valakit verni csak ezért mert fekete, mert ne mond nekem, h az eroszakolot kereste, o csak egy fekete férfit akart félholtra verni, de ez rendben, az meg nincs, h ez számon van kérve rajta?!?!?!? ‘Conservative assholes’
2019. február 09. 15:26 #4
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Ez a modern kor boszorkányüldözése. Azért mert ezt tette, most mindenki utálja. De kérdem én, ti mit tennétek. Én magamat ismerve, ha egy barátommal ilyen történne, akkor valószínűleg engem is olyan mértékben elöntene a düh, hogy képes lennék ilyesmire. És akkor már én is rasszista, meg őrült vagyok? Számomra nem csorbult a hírneve és ugyanúgy szeretem mint színészt.

Bírom hogy mindenki dobálózik az egyenjogúsággal, meg a me too-val. Ezzel mindenki annyira büszkének érzi magát mert kiáll ezekért. Persze Amerikában zabálja a sok idióta és kb aki Liam Neeson-hoz hasonlóan ilyen kijelentést tesz annak gyakorlatilag derékba törik a karrierjét.
A másik oldalról meg, én még olyat se láttam még, hogy valaki felszólalna azért, ami az arab országokban megy. Na ott nincs egyenjogúság, de senki nem megy oda parádézni, hogy me too és hasonlók? Vajon miért? Szerintem mert ezek a kampányok leginkább a pénzről szólnak és nem arról, hogy segítsünk másokon. Mindenki gondolkodjon el ezen.
4 felhasználónak tetszik: Loryenna, Szandi0820, Fannycska999, _ToTo_
2019. február 09. 16:48 #5
peaceselena13
peaceselena13
visszatérő vendég
 
Státusz“Second star to the right and straight on 'til morning.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 234229
Offline offline
Szánalmas, amilyen reakciókat Neeson kap. Remélem látni fogom őt még sok filmben, mert nem érdemli meg, hogy a semmiért tönkremenjen a karrierje.
Ha nem feketét mondott volna, hanem fehért, ázsiait, bármi mást, akkor senki nem foglalkozna vele. Éljen a képmutatás!
3 felhasználónak tetszik: Loryenna, Szandi0820, Fannycska999
2019. február 09. 17:07 #6
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Szerintem Neeson helyében mindenki így érzett volna, bár nem biztos, hogy meg is tették volna, amit ő akart, de attól még egy ilyen eseményre teljesen valid ez az érzelmi reakció. Akik nagyban köpködik emiatt perpill, azok nyugodtan szembefordulhatnak közben a saját tükörképükkel. PC-bullying.
2019. február 09. 18:47 #7
- törölt felhasználó -    
Taystub, tegyük fel hogy téged erőszakolnak meg, akkor szerintem neked is mindegy lenne hogy milyen származású ember tette, tuti hogy a golyóit akarod adni neki utolsó vacsoraként. Szerintem normális hogy valaki így reagált, igaz az erőszek nem megoldás de nyilván nagyon fontos neki ez a barátja. Nekem nem az jött le hogy rasszista meg fajgyűlölő, hanem az hogy egy számára becses személyt akarata ellenére szexre kényszerítettek amit nemtől függetlenül senki sem érdemelne meg.
2019. február 09. 20:54 #8
Taystub
Taystub
új tag
 
StátuszI won't lie this shit is fun
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.04.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 271076
Offline offline
Ha megerőszakolják a baratodat, nem egy feketet/feheret/azsiait/arabot (vagy legyen bármilyen az eroszakolo borszine) akarsz félholtra verni, hanem azt a beteg allatot aki ezt tette a baratoddal, de Neesonnak köze nem volt az erőszakolóhoz, leegyszerűsítette és csak egy feketét akart megverni, mert azzal azonosította a támadót, neki mindegy volt, h kit ver meg, egy teljesen átlagos fekete srácot vagy az eroszakolot, a lenyeg az volt, h fekete volt és ez itt a gond
2019. február 09. 23:09 #9
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Liam nem tett semmi rosszat. Még csak minimális bántalmazást sem követett el az ügyben. Ha ő rasszista azért, mert felindult állapotban a környék minden fekete férfijában az ellenséget kereste, akkor pl én férfigyűlölő vagyok, mert ha egy pasi a lelkembe tipor, utána napokig kollektívan gyűlölöm az összes hímneműt. Aztán lehiggadok, rájövök hogy ez egy hülye hozzáállás és tovább lépek, ahogy Liam is túl tette magát ezen az igencsak komoly dolgon. Elég pontatlan eredményre jutunk, ha az alapján ítélünk meg valakit amit dühében gondol vagy mond.
Nagyon sajnálnám, ha emiatt véget érne a karrierje. De úgy tűnik a történelemnem vannak korszakai amikor bizonyos témákról nem lehet csak úgy őszintén nyilatkozni.. Más korokban máglyára vetették az ellenkezőket, később munkatáborba hurcolták, most meg szétszedik az interneten és ellehetetlenítik a karrierjét. Minden kornak megvan a maga szépsége rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2019. február 10. 09:01 #10
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Jaj, kíváncsi vagyok, hogy akik képesek fennakadni valaki 40 évvel ezelőtti sötét gondolatain, mennyire foglalkoznak a jelenkor borzalmaival.
2019. február 10. 13:34 #11
oOKikiOo
oOKikiOo
visszatérő vendég
 
StátuszElveszem a könyvsorozataimban :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 262696
Offline offline
Komolyan nem lesz a Dermesztő hajszának emiatt vörös szőnyeges bemutatója?! ohmy.gif
Bakker...hogy lehet ezt ennyire felfújni? Nem mostanában volt Hollywoodban ez a "pereljük be az összes férfi színészt, mert szexuálisan bántalmazott" akció? (Nem azt mondom, hogy nem volt alapja, de mikor már mindenkit feljelentettek elég fárasztó volt...)
Erre itt van egy fantasztikus színész, aki 40 évvel-hangsúlyozom 40 évvel-ezelőtti sztorit mesélt el arról, hogy mit tett, mikor az egyik hölgy ismerősét megerőszakolták. A maga módján akart igazságot szolgáltatni, ami szerintem teljesen érhető és igazán lovagias.
NEM AZ EMBER SZÁRMAZÁSA MIATT, HANEM A TETTE MIATT!!! Gondolkodjanak már józanul!
2019. február 22. 17:38 #12
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
Teljesen érthető az egész!
aki szerint ez gáz, annak csak annyit kívánhatok, hogy egy jó nagyf...ú néger erőszakolja meg.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok