Starity

Justin Bieber: „A házasság bizony nehéz”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. február 12. 10:03 #1
egridora
egridora
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.12.03.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 271238
Offline offline
Justin és Hailey egy szempillantás alatt házasodtak össze és nem is nagyon adtak eddig senkinek betekintést az életükbe, most viszont megtörték a csendet. Justin Bieber őszintén vallott a házaséletükről.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. február 12. 12:12 #2
teleka
teleka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.01.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 250263
Offline offline
Ez egy picit beteg azért...
2019. február 12. 12:17 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Nem lesz jó vége annak ha eleve azért házasodtak össze hogy szexelni tudjanak. Ilyenkor nem az a motiváció hogy szeretik egymást hanem a vágy. Sose értettem hogy miért lesz hirtelen oké a szex házasság után főleg 12 hét együtt töltött idő után.
2019. február 12. 14:16 #4
purpose
purpose
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.03.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 268528
Offline offline
Nem említí az eredeti cikk sehol hogy szexfüggő lenne. Nem feküdt le folyamatosan kényszeresen másokkal, csak nem minden kapcsolatánál volt meg az érzelmi kötődés, és ezt már nem akarta. Magyarán nem akart egyéjszakás kalandokat. Ennyi...
Amúgy jó cikk lett, a Vouge honlapján olvastam az eredeti interjút, és nagyon tetszett. Még Hailey-t is megkedveltem valamennyire. smileeee.gif a fotók meg nagyon jók lettek!❤
2019. február 12. 15:49 #5
Lilla2
Lilla2
 
StátuszKi tudja mi jön, nem? Éljünk a mának, ennyi a lényeg.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.26.
Hozzászólás: 1334
Csatolások: 425
Azonosító: 139586
Offline offline
Nekem még mindig furcsán gyorsnak tűnik ez a házasság. unsure.gif De majd az idő úgyis eldönti mi lesz velük. pardon.gif
2019. február 12. 17:26 #6
tweeety
tweeety
visszatérő vendég
 
Státusz"Oh it's too good to be young and stupid, baby..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 2
Azonosító: 207212
Offline offline
Minden jót kívánok nekik! smileeee.gif Nagyon édesek együtt és tényleg úgy tűnik, hogy szeretik egymást. Egyet értek azzal, hogy a házasság nehéz, hiszen még fiatalok. Önmagukat és a házaséletet kell egyszerre megismerniük és megtartaniuk. Még sokat fognak változni, de ha tényleg ennyire egy hullámhosszon vannak, a házasság is velük együtt változik és fejlődik.
2019. február 12. 18:48 #7
moonlightgrande
moonlightgrande
 
Státuszthey see a demon, i see an angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.07.
Hozzászólás: 868
Csatolások: 59
Azonosító: 265915
Offline offline
örülök hogy Hailey ilyen jó hatással van Justinra, remélem boldog életet élnek majd♥
2019. február 13. 00:00 #8
CSHMR
CSHMR
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.19.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 262559
Offline offline
Őszintén nem értem, hogy miért lehet olyan nehéz számukra a házasság.biggrin.gif
Pedig azt mondják az első pár év a legkönnyebb.
Értem én, hogy fiatalok, és változni fognak, de például mi is a barátommal 5 éve vagyunk együtt, és mindkettőnk 20 éves. Együtt töltöttük a gimis éveinket, ami közben az egyik legtöbbet, ha nem legtöbbet változik az ember felfogása és nézőpontja mindenfelé. Mi mégsem küzdünk ilyen problémákkal, hogy pl harcolnunk kellene, hogy működjön a kapcsolatunk, hogy egészséges legyen, és nehéznek éreznénk fenntartani.
Azzal egyetértek, hogy vannak nehezebb napok, de őszintén ijesztő, hogy ők ennyi év ismeretség, és ilyen frissen jött lángolás után is ennyire nehezen bíznak egymásban, a jövőjükben. Mert a cikk alapján a szerelem mellett a bizonytalanság süt le erősen.
Mindenesetre kívánom, hogy kiegyensúlyozottabbak legyenek, és oldják meg a problémáikat, mert ez elég rövidtávú jövőt jósol.
2019. február 13. 11:07 #9
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Az idő majd igazolja, hogy jó döntést hoztak-e vagy sem. Én szurkolok, hogy egy jól működő, harmonikus házasságuk legyen.^^
2019. február 14. 10:25 #10
XIXO tea
XIXO tea
 
Státusz#15év #fuvola #starity #zene #B.H. <333 #győr
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.05.
Hozzászólás: 854
Csatolások: 1
Azonosító: 256877
Offline offline
Tetszik hogy mindkettőjük Istenre bízza a jövőt és az egész kapcsolatukat, életüket és küzdenek azért hogy ne rontsák el. A bizonytalanságukkal úgy vagyok, hogy jobb félni, mint megijedni - inkább járjanak lelkipásztorhoz, inkább figyeljenek oda a kapcsolatra, minthogy az legyen, hogy csak úgy szertelenül éljék az életüket, veszekedjenek majd elváljanak. Azt is becsülöm, hogy a szexel vártak a házasságig. Remélem minden rendben lesz náluk és sok boldogságot kívánok nekik továbbra is! wink.gif
2019. február 16. 07:30 #11
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Olyan fura ez a fordítás, olyan értelmetlen néhol biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok