Starity

Mi történt vele? Alyson Stoner kopaszra borotválta a fejét

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. február 14. 14:48 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A színésznő besokallt és végre megnyílt azzal kapcsolatban, mi mindent történt vele az elmúlt években.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. február 14. 16:25 #2
oOKikiOo
oOKikiOo
visszatérő vendég
 
StátuszElveszem a könyvsorozataimban :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 262696
Offline offline
Láttam a vidót, mikor kitette, bele se gondoltam, milyen problémákkal küzdött... Örülök, hogy most már jól van, a szám pedig amit írt, fantasztikus!heart.gif
2019. február 15. 11:17 #3
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Gyönyörűszép ez a nő, nagyon meghatott a története. Hát igen, nem csoda, hogy a gyerekkorukban kezdett tévésztárok mára már mind megjárták az elvonót és/vagy a pszichiátriát. Ez az életmód még felnőtteknek is feszegeti a határait és óriási teher, egy gyereknek nem szabadna engedni, hogy hordozza. Igaz, akkor nem lennének gyerekszínészek, de nem is azt mondom, csak hogy hatalmas figyelmet kell rájuk fordítani, hogy a korán kezdett munka ellenére ne maradjon ki a gyerekkoruk. Vegyük pl Natalie Portmant. Gyerekszínészként kezdett, de a szülei mindvégig speciális bánásmódban részesítették és nem emésztette fel a filmezés. Nem tudom, pontosan mi lehet a különbség Alyson és Natalie gyermekkorában, de erre tényleg nagyon oda kéne figyelni, ha szülőként nem megy, már kezdettől szakemberrel "kezeltetni" a gyereket. Ez azért nehéz, mert a szülő nehezen fogadja el, hogy a gyermeke nem tökéletes és segítségre van szüksége, amit ő esetleg képtelen megadni. De a tapasztalat azt mutatja, hogy mégis ezt kéne tenni.
Hosszú gondolatmenet, amit magyarul úgyse fog elolvasni egy érintett sem, de legalább leírtam a véleményem. biggrin.gif
2019. február 16. 07:36 #4
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Jó hogy segítségért fordult!
2019. február 16. 20:34 #5
unikornis23
unikornis23
visszatérő vendég
 
StátuszHagyj valami üzenetet az üzenőfalamon!! Akármit!!!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 18.10.30.
Hozzászólás: 426
Csatolások: 0
Azonosító: 271043
Offline offline
Nem tudom ki ez de gyönyörű!!!!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok