Starity

#KPOP: Hallgasd meg nálunk a TXT debütáló albumát!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. március 05. 15:41 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A Big Hit Entertainment új fiúcsapata, a TXT március negyedikén mutatkozott be. Hallgasd meg nálunk debütáló minialbumát!
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: RavenShadowy, ScreamQueens
2019. március 06. 05:33 #2
- törölt felhasználó -    
Jó kis debütálás lett, nem az én stílusom, de mégis nagyon tetszik. happy.gif A fiúk is nagyon aranyosak, szerintem Beomgyu lesz a kedvencem, de még próbálom őket jobban megismerni.
Azért az érdekes volt, hogy rengeteg ember már stannelte őket debüt előtt, holott alig lehetett tudni róluk valamit. xD Na meg mindenki hasonlítgatja őket a BTS-hez pedig azon kívül, hogy ők is a Big Hit-nél vannak semmi közös nincs bennük. Remélem ezt a gyorsan jött hírnevet majd meg tudják tartani a BTS nélkül is, mert tényleg klasszak.
2 felhasználónak tetszik: Harlow, ScreamQueens
2019. március 06. 21:10 #3
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1540
Csatolások: 302
Azonosító: 261438
Offline offline
Idézet (sunmi. @ 2019.03.06. 05:33)
Azért az érdekes volt, hogy rengeteg ember már stannelte őket debüt előtt, holott alig lehetett tudni róluk valamit. xD Na meg mindenki hasonlítgatja őket a BTS-hez pedig azon kívül, hogy ők is a Big Hit-nél vannak semmi közös nincs bennük. Remélem ezt a gyorsan jött hírnevet majd meg tudják tartani a BTS nélkül is, mert tényleg klasszak.

Én is ugyanezen a véleményen vagyok. Én sem értem ezt a pre-debut előtti stan mizériát; eleve egy együttest a zenéje miatt szeretünk, de itt még a hangjukat sem hallottuk korábban. A másik meg ez a hasonlítgatás; értem én, hogy egy ügynökség alatt vannak, de honnan szedik, hogy lehet bármi közös is a két együttesben? Más ügynökségnél se csináljuk ezt, hogy akkor ez és ez ebben meg abban hasonlít. Pedig pl. a JYP vagy az SM alatt sokkal több csapat debütált már, ott mégsem megy ez a dolog.

Mindenesetre én már azóta vártam ezt a debütöt, amióta a BigHit kitett egy bejegyzést a Twitterre még év elején. Nem kellett csalódnom bennük, mert van bennük tehetség, és még sokra vihetik a későbbiekben. Szerintem továbbra is figyelemmel fogom követni őket, és én is próbálom majd jobban megismerni a tagokat. Igaz, nem az én stílusom, de eddig tetszik, amit csinálnak. happy.gif
2 felhasználónak tetszik: Harlow, ScreamQueens
2019. március 08. 18:03 #4
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
tőlem nagyon, de nagyon távol áll ez a stílus, ezért nem is tetszik. sad.gif pedig aranyosak meg minden, de ez nagyon nem az én világom.
de remélem a későbbiekben nem fog kihatni a karrierjükre az, hogy a bts és ők egy cégnél vannak.
2019. március 08. 18:27 #5
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
bár még csak a title track-t sikerült meghallgatnom, nekem nagyon tetszett. eléggé megkapó lett a dal és maga az mv színvilága is. én figyelemmel követtem őket a debüt előtt, hogy jobban megismerjem a tagokat. ténylegesen persze nem lehetett róluk a teaser-k alapján semmit sem megtudni, de egy név-és arcmemorizálásnak megfelelő volt. ha meg nem is tetszett volna a zenéjük, egykettőre elfelejtettem volna őket. hálisten kellemes csalódás volt az, amit eddig láttam belőlük. a koreográfia meglehetősen kreatív. az aranyos, cute vibe, ami árad belőlük, tényleg édes minden tekintetben.
bias-t még nem sikerült választanom, de lehet hamarosan arra is sort kerítek, hogy jobban beleássam magam a stannelésükbe.
a bts-hez meg az elejétől kezdve nem állt szándékomban hasonlítani őket, és a továbbiakban sem tervezem ezt tenni.
2019. március 10. 07:53 #6
NikyZ
NikyZ
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.02.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 188891
Offline offline
Mint látom nem csak én vagyok az egyetlen akinek nem jön át a dolog. Biztos már túl öreg vagyok a szivárványos, pónis stílushoz. Viszont Soobin az aranyos
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok