Starity

Alicia Vikander semmi szórakoztatót nem lát a közösségi médiában

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. március 14. 14:40 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Tomb Raider 30 éves sztárjától messze áll, hogy minden lépését kiposztolja valamelyik platformra.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. március 15. 09:19 #2
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Hozzállás kérdése is, tapasztalatom alapján. Nekem a kedvenc alkalmazásaim között van az Instagram, bár én nagyon szeretek fotózni, mégha hobbi szinten is. Nyilván van egy "réteg", aki eből él és kipakol magáról mindent, de őket el lehet kerülni és csak azokat követni/figyelni, akiket ismersz személyesen, mellette meg pár kedvenced bejegyzéseit látni. Én emiatt szeretem, habár eleinte én is kétkedve álltam az oldalhoz.
2019. március 20. 16:40 #3
helsinkimagyarimado
helsinkimagyarimado
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.12.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 271117
Offline offline
Őszintén szólva teljes mértékben igaza van. Rám is rossz hatással voltak egyes közösségi médiumok. Idegeskedni azon, hogy felvesz vagy sem, lájkol vagy sem, na és mellette nagyon időt zabáló és elveszi a kedvét attól az embernek, hogy valami hasznossal is foglalkozzon. De azért nem mondom azt sem, hogy teljesen feleslegesek lennének! Én a Twittert bírom a legjobban és most vissza is megyek rá, mert az a kedvenc felületem. De ízlések és pofonok, hogy kinek mi. Én ott tudom a legjobban kifejezni magam! smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok