Starity

Jussie Smollett botránya miatt elkaszálja a Fox az Empire-t?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. március 16. 15:42 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Bár egyelőre még nem ítélték el a saját megverését megrendező színészt, úgy tűnik, az általa keltett botránynak így is meglesz a hatása: nemcsak ő, de sorozatának minden szereplője elveszítheti az állását.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. március 16. 17:29 #2
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Én leginkább Taraji P. Henson miatt aggódtam. Kivételes tehetség. Ott tart hogy lassan már egy ikon lesz. Olyanokat alakít más filmekben is hogy atyaég! Szóval ha én arra gondoltam hogy ha egyszer kaszálni fogják a sorozatot annak az oka a Cookie-t játszó Henson művésznő lesz feltörekvő karrierje miatt és bár még nem hivatalos de szerintem is lehet hogy Jussie miatt el fogják kaszálni. Nekem mindenesetre tényleg csoda hogy emellett a sok filmforgatás mellett és főszerepei mellett hogyan tudott megmaradni az Empirenál és úgy a sorozatkészítésnél. Taraji. Én tényleg azt gondoltam hogy a későbbiekben majd miatta lesz nagy bajban az Empire de úgy látszik kaszálás szinten Jussie beelőzte a hülyeségei segítségével. Az volt a célja hogy bennemaradhasson a sorozatban erre az ellenkezőjét érte el és még a jó hírnevét is elvesztette. Hát nagyon megérte mit mondjak... Csak gratulálni tudok...
2019. március 17. 05:44 #3
Raven007
Raven007
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.02.07.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 268997
Offline offline
Mégis minek kell még itt tisztázódnia? Bizonyítékok vannak ellene, a két férfi is tanúskodott, mégis mit kellene még itt bizonyítani? Annyira gáz, hogy kirúgnak azonnali hatállyal egyeseket régi Tweet-ek miatt, ő meg egy ejnye-bejnyét sem kap.
2019. március 17. 08:13 #4
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 1994
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Minden bizonyíték ellene szól mégis azt állítja ártatlan, ott vannak a videók a csekk amit a két pasinak adott plussz a telefon ügy (érthető miért nem akarta átadni)beszélt velük egy órával a támadás előtt és után is sőt rendszeresen beszéltek minden ellenére mégis tagad. Csak azt szeretném látni hogy a sok jajj szegény fiú szemét fehérek meg trump támogatókat kiabáló celebek szépen bocsánatot kérnek a rendőrségtől is. most miért nem verik a nyáluk a twitteren ég a pofájuk amiért felugrottak a támogató vonatra, és sok hülye még most is elhiszi amit mondott
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!