Starity

Highlight: négy főre csökkent a dél-koreai banda

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. március 18. 17:43 #1
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
A napokban az Around US Entertainment közleményben erősítette meg, hogy a csapat fő rappere, Yong Jun Hyung a továbbiakban már nem részese a bandának.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. március 18. 17:50 #2
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Az FTISLAND is négy főre csökkent, ugyanezen botrány okán...
2019. március 18. 18:58 #3
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1517
Csatolások: 238
Azonosító: 261438
Offline offline
Idézet (Lysandranevra @ 2019.03.18. 17:50)
Az FTISLAND is négy főre csökkent, ugyanezen botrány okán...

Már pont írni akartam. sad.gif
2019. március 18. 20:44 #4
sdsd
sdsd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 162879
Offline offline
És Seungri is kilépett a bigbangből
2019. március 18. 22:14 #5
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
és JJY sem fog egy ideig a Drug Restauranttal játszani... ez egyrészt szomorú, másrészt ne is játsszon
2019. március 19. 15:18 #6
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
annyira szomorú vagyok, nem is hittem volna, hogy ő is belekeveredett ebbe a botrányba. bár nem fordítható vissza a dolog, de annak örülök, ha mondhatom így, hogy azért lépett ki, hogy ne rontsa a Highlight hírnevét.
2019. március 19. 16:24 #7
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Hát én egyáltalán nem gondoltam volna, hogy Seung Ri ügyéből ilyen nagy celeb botrány lesz... ohmy.gif
Jun Hyung az instagrammon is bocsánatot kért, azon írásából én úgy vettem ki, hogy egyszer kamerázás szinten volt jelen.. De, hogy pontosan mi is történt azt talán sose tudjuk meg. Hiába szeretem Jun Hyungot nem akarom védeni mert valóban erkölcsi felelőtlenség volt, ebben bármilyen szinten részt venni.
Csalódtam benne, de nem azért mert most én avval azonosítom akit a színpadon látok. Emberileg csalódtam benne és ugyan akkor sajnálom, mert ez borzasztó nagy nyomot fog hagyni a hírnevén.. Ráadásul egy zseni zenészről beszélünk, egy irdatlan nagy tehetséggel rendelkező srácról, akinek megannyi Beast és Highlight szerzeményt köszönhetünk. Persze a többi tag is írta a dalokat és ezért is volt számomra igazi amit ők csináltak.
Attól tartok ha a tagok leszerelnek már nem akarják együtt folytatni. Bár ha igen, akkor az tényleg egy főnix feltámadásával lesz egyenlő.
Mondjuk sajnos hasonló a helyzet az F.T Island és a C.N Blue háza táján is. sad.gif Bár utóbbi esetében Jong Hyun még nem lépett ki, de a fanok nagy petícióban vannak, hogy így gyakoroljanak nyomást a bandára és tegyék ki a szűrét..
2019. március 19. 18:34 #8
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
BeJoyful, hát én sem gondoltam volna... :/

Az FTISLAND és a CNBLUE a két kedvenc koreai bandám, szóval baromira megvisel ez az egész. Szabályosan lesokkolt, amikor megtudtam, sosem néztem volna ki ilyesmit ezekből a srácokból. De a többi érintettből sem. Főleg hogy Jonghoon a kedves arcával, meg a kiskutyaszemeivel valójában egy ilyen perverz, hát ezt nehéz feldolgozni. Nyilván tudom, hogy az idolok is emberek, nem tökéletesek attól, hogy kifelé a legjobb oldalukat mutatják, de sosem gondolna az ember ilyesmit... az a baj, hogy a közvetlen környezetünkben is lehetnek olyanok, akik szintén ilyenek, és nem néznénk ki belőlük.

Az FTISLAND folytatni fogja Jonghoon nélkül, Hongki a Hong Kong-i koncertjén igyekezett megnyugtatni a rajongókat ezzel kapcsolatnan.
A CNBLUE helyzete is érdekes. Valóban, a rajongók egy része követeli, hogy rakják ki Jonghyunt, de ahogy az Instagramot görgetem, sok olyan posztot és kommentet is találok, ahol kitartanak a 4 tag mellett (habár nem hunynak szemet Jonghyun tette/viselkedése fölött). Az ő szerepe talán nem olyan súlyos az egészben, szóval ez egy kicsit nehezebb kérdés.

Hát nagyon fura ez az egész, már teljesen más szemmel nézek a klipekre. Viszont ugyanúgy szeretem a zenéiket , és a többi tag miatt kitartok ezen bandák mellett.
2019. március 19. 18:41 #9
- törölt felhasználó -    
Én erre az egészre nem tudok mit mondani azon kívül, hogy durva... Álmomban nem gondoltam volna, hogy pont ők lesznek egy ilyen botrány főszereplői... :/
2019. március 19. 20:13 #10
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Nem kötekedni szeretnék, sem védeni Junhyungot, viszont sehol sem olvastam arról amit ebben a cikkben állítanak róla és az üggyel kapcsolatban. Máshol nem írtak arról, hogy Ő is szerepelt ilyen jellegű videókban, aztán lehet tévedek. Szívem szakad meg, hogy csalódnom kellett benne, ekkorát....
2019. március 20. 08:13 #11
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Sajnos egy olyan videó amiben szerepel az biztos van, mert emiatt hívták be tanúskodni. Arról sajnos nem volt pontosabb információ, hogy milyen minőségben szerepelt rajta. Annyinak örülök is, hogy őt nem igazán hurcolta meg a média.

Mondjuk meglátásom szerint sajnos az idolok jó eszközök, hogy a média figyelmét eltereljék a Burning Sun további ügyeiről...
Seung Rit beáldozták meg még dobtak ezt-azt a médiának.
Nem akarok tényleg senkit védeni, de borzasztó amit a C.N Blues Jong Hyunnak ki kellett állnia a reptéren... Amikor láttam erről felvételeket elszörnyedtem, értem én hogy kell a sztori, de akkor is.
Kíváncsi leszek mi lesz ennek a hisztériának a vége. unsure.gif
2019. március 20. 14:51 #12
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
a big bang a kedvenc kpop bandám, imádom őket, de amit seungri művelt undorító és most esnek le azok a dolgok, hogy vajon miért töltött annyi külön időt a többiektől és miért ismert annyi embert...
a beast/higlight zenéjét imádom, junhyung egy zseni, de már azzal is rontott még jobban a hírnevén, hogy az egészet először tagadta.
a 2days & 1 night pedig az egyik kedvenc koreai műsorom volt, de ezek után nem tudom egyáltalán vissza tudok e nézni egy részt is.
sosem tudjuk milyenek is az idolok valójában, ráadásul azt sem mik zajlanak a színfalak mögött. kíváncsi leszek a további fejleményekre, mert régi eseteket vesznek elő és újra elindítják a nyomozást, abban pedig teljesen biztos vagyok, hogy itt seungri csak egy apró láncszem az egész történetben.
2019. március 21. 13:11 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (exoverdose @ 2019.03.19. 20:13)
Nem kötekedni szeretnék, sem védeni Junhyungot, viszont sehol sem olvastam arról amit ebben a cikkben állítanak róla és az üggyel kapcsolatban. Máshol nem írtak arról, hogy Ő is szerepelt ilyen jellegű videókban, aztán lehet tévedek. Szívem szakad meg, hogy csalódnom kellett benne, ekkorát....


Én sem olvastam erről. Sőt, ha jól tudom Junhyung a chat csoportban benne sem volt, csak látta a felvételeket.

Idézet (Lysandranevra @ 2019.03.19. 18:34)
A CNBLUE helyzete is érdekes. Valóban, a rajongók egy része követeli, hogy rakják ki Jonghyunt, de ahogy az Instagramot görgetem, sok olyan posztot és kommentet is találok, ahol kitartanak a 4 tag mellett (habár nem hunynak szemet Jonghyun tette/viselkedése fölött. Az ő szerepe talán nem olyan súlyos az egészben, szóval ez egy kicsit nehezebb kérdés. 


Ugyanúgy benne volt ebben az egészben, sőt a női nemről elég alpári és undorító módon nyilvánult meg a chat csoportjukban. Ráadásként, mint kiderült évekkel ezelőtt a Girls' Generation egyik tagjának, Yoonanak a fenekét is megfogta az egyik díjátadó rendezvényen és Hyejeongot, az AOA tagját is próbálta szexuálisan zaklatni. Úgy, hogy elég súlyos a szerepe neki is ebben az egészben és jogosan kérik a rajongók, hogy sürgősen távozzon a CNBLUE-ból.
2019. március 21. 15:51 #14
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idézet (sori @ 2019.03.21. 13:11)
Én sem olvastam erről. Sőt, ha jól tudom Junhyung a chat csoportban benne sem volt, csak látta a felvételeket.




Nekem is "csak" ennyiről van tudomásom, meg elég nagy a csend körülötte a többiekhez képest... unsure.gif
2019. március 21. 21:17 #15
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
sori, én már nem tudom, mit higyjek el, minden oldal mást ír, csomó helyen azt is írják, hogy Lee Joghyun benne se volt a chatcsoportban. Amúgy úgy néz ki, az FNC Entertainment nem akar megválni tőle.
https://kstarlive.com/article/2019/03/20/korean-media-outlet-sports-kyunghyang-speculates-on-the-true-r...jonghyun-196118

Amúgy kicsit érdekes, hogy még decemberben Kwon Kwangjinnek egy sokkal kisebb botrány miatt kellett elhagynia az N.Flying-ot és az FNC-t, de Jonghyunhoz meg ennyire ragaszkodnak egy ilyen ügy után...
2020. május 25. 13:50 #16
HermioneGiga
HermioneGiga
visszatérő vendég
 
StátuszJonathan Young
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.02.26.
Hozzászólás: 444
Csatolások: 18
Azonosító: 271712
Offline offline
Nemtom én megleszek nélküle az biztos...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!