Starity

Hallgasd meg nálunk a BLACKPINK új minialbumát!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. április 07. 17:39 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A minap jelent meg a dél-koreai kvartett új minialbuma. Hallgasd meg nálunk újdonságukat!
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: rubyjane.
2019. április 07. 18:49 #2
rubyjane.
rubyjane.
 
Státuszyour lips, my lips, apocalypse
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.15.
Hozzászólás: 522
Csatolások: 652
Azonosító: 271802
Offline offline
le a kalappal a lánykáim plusz még a blinkek előtt is! nekem mind a négy új dal iszonyatosan tetszik. a kill this love videoklipje pedig annyira gyönyörű. és a lányok is!*--* a sikereiknek nagyon örülök, ez a legkevesebb amit mi blinkek tudunk adni nekik heart.gif
2019. április 07. 19:06 #3
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15715
Csatolások: 140364
Azonosító: 270554
Offline offline
nem tudom, ki hogy van vele, de nekem sajnos első hallásra/látásra picit csalódást okozott a szám is, a klip is, és a koreográfia is. kicsit többre számítottam, vagy jobbra, vagy másra, nem is tudom. azóta sikerült megszeretnem a számot, a klipet inkább nem nézem, és akkor nem húzom fel magam a medvecsapdán, illetve a koreográfia végén az a tömeg táncjelenet minden méltatlankodást száműz a fejemből: az zseniális. magától az albumtól is kicsit többet vártam, nulladik lépésként én örülnék neki, ha végre nem csak minialbumokon bizonyítanának, hanem kicsit többet is kiadnának. számomra legalábbis furcsa, hogy stadion turnét csapnak, több kontinensen, és olyan kevés számmal, hogy azokkal nem tudnak kitölteni egy 2-3 órás koncertet. remélem, egy nagyobb albumra sem kell majd sokat várni... egyébként az albumon lévő számok számomra elég semlegesek, hallottam már jobbakat is, de határozottan nem rosszak. talán még meg kell hallgatnom párszor, és akkor teljesen őszintén kimondhatom, hogy szeretem az egész albumot. bár a ddududdudu remix nélkül meglettem volna.
mindenesetre elismerésem a lányoknak, ők odatették magukat, mint mindig, bennük egyáltalán nem csalódtam. heart.gif de a YG kicsit összeszedhetné magát...
2019. április 07. 19:46 #4
- törölt felhasználó -    
Első hallásra nem igazán tetszett, kicsit a DDDD-ra hajaz, de sikerült megszeretnem. happy.gif Rosé részeit imádom, Lisa pedig gyönyörű szürke hajjal. ;3 Az album többi számaiba épphogy csak belehallgattam, nem ájultam el tőlük, de még adok nekik egy esélyt.
2019. április 07. 22:11 #5
Zoeh
Zoeh
wintering
 
Státuszi was fully awake and yet dreaming
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.22.
Hozzászólás: 6875
Csatolások: 3507
Azonosító: 271178
Offline offline
megérte ennyit várni erre a comeback-re, abszolút nem okoztak csalódást a lányok heart.gif a Kill This Love nagyon ütős title track lett, már első hallásra imádtam, és szerintem az albumon lévő többi dal is hozta a tőlük megszokott színvonalat. a Kick It különösen tetszik, főleg a dalszövege miatt, nagyon aktuális most az életemben lol.
nagyon várom már, hogy legyen egy teljes albumuk egyébként. értem, mit akar elérni YG azzal, hogy ennyire húzza a dolgot, de azért na. lassan már három év is eltelt a debütálásuk óta, és eddig még a top 10 Blackpink dalomat se tudtam összeállítani, olyan kevés számuk volt rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: rubyjane.
2019. április 07. 22:46 #6
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Uh, nekem ez már eléggé a zenei ízlésemen kívülre esik (tipikus YG stílus), de a lányok nagyon szépek!
2019. április 07. 22:55 #7
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
seungri botránya után számítottam egy gyors blackpink comebackre, hozzák a pénzt a lányok, ennek örülök is. a video nagyon szép, concept igazából sehol, de a lányok gyönyörűek, rosé haját imádom. az albumot még nem sikerült végighallgatnom, de nagyon remélem, hogy jobb dalok vannak rajta, mint a kill this love, mert számomra ez hatalmas csalódás lett, nagyon összecsapott az egész, teddy helyett pedig már rég új embert kellett volna találni. sajnálom, hogy ebbe az irányba indultak el, mert amilyen dalaik voltak karrierjük elején..
2019. április 07. 23:25 #8
softxesung
softxesung
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.02.06.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 271597
Offline offline
hú na most fognak megverni a blink fanok, de! nekem ez a szám ismét nem tetszik. volt a bp-nek erősebb száma és albuma ennél. a klip az egész jó lett. jennie (lehet csak azért látom így mert egyáltalán nem szeretem szegényt) haja valami borzadály már bocsánat. a fru-fru nagyon nem volt jó választás neki, plusz idegesít szerencsétlennek az egész lénye és feje szóval róla inkább nem mondok semmit. lisa rap része nekem megint ugyanolyan volt. most sem láttam benne semmi színt pedig egy iszonyatosan jó rappernek tartom. lenne benne kurázsi, meg sokkal többet is kihozhatnának belőle. ha már őt szánják cl 2.0-nak akkor adjanak neki többet. (Bár cl csak egy van és lisának is hagyni kéne hogy kibontakozzon) rosé és jisoo hangszíne és éneke viszont fejlődött szerintem. főleg jisooé. de lehet csak azért gondolom így mert csak az ő részük tetszett. a refrénre viszont rányomhattak volna jobban. nem volt benne az a "bumm" ami általában az ilyen számoktól elvárható. és ezt a "blackpink in your area"-t felejtsék már el mert szerintem nagyon felesleges. szóval all in all nekem ez egy okés comeback volt. mint mondtam volt már nekik jobb is.
2019. április 08. 10:46 #9
- törölt felhasználó -    
Hát, személyesen sokkal jobbnak tartom ezt a comebacket mint a DDDD-t. Jenni és Rosé valami gyönyörűek, bár szomorú vagyok, hogy Jennie konkrétan egy kép erejéig volt csak szőke. Rosé egyértelműen uralja ezt az erát, mind visal mind vokálok szempontjából.
Bár a cím adó dal nagyon tetszett, a többi dal olyan semmilyen. Látszik, hogy nem volt rendesen megtervezve ez a comeback. E mellet Lisa rap részei már szinte szánalmasak. Látszik, hogy csak azért kapta a rapper pozíciót mert vokalistának nem volt elég jó, de könyörgöm, ha nem tudom magának szöveget írni mint egy rendes rapper, akkor ne adják már mindig a szájába folyamatosan UGYAN AZT a monoton szöveget.
A koreográfia elég gyengusz, de klip a szívem csücske. Jisoo égő nyílas jelenete ikonikus.
2019. április 08. 23:13 #10
Taystub
Taystub
új tag
 
StátuszI won't lie this shit is fun
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.04.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 271076
Offline offline
Rohadt jo lett
2019. április 09. 13:32 #11
- törölt felhasználó -    
Első hallásra nagyon fura volt nekem a Kill This Love, de többszöri hallatás után egyszerűen nem tudtam kiverni a fejemből, megtetszett biggrin.gif A klip nagyon jó lett, és örülök annak, hogy Rosé és Jisoo végre több szerepet kapott mind a képernyőn, mind a dalban egyaránt. Az albumról a Kick It és a Don't Know What To Do az abszolút kedvenceim, mindkettő nagyon jól sikerült ~
2019. április 09. 13:45 #12
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
a kill this love baromi jó lett.
2019. április 28. 18:33 #13
- törölt felhasználó -    
A Kill This Love eleinte nem tetszett, de a harmadik hallgatásra, rájöttem hogy tök jó az a szám, ráadásul bajban vagyok, mert még mindig nem tudok egy kedvencet választani, mert Rose hangja a kezdetektől fogva nagyon tetszett, de a többieké is. A don t know what to do nagyon jó, csak nekem valamiért nem tetszik Jennie szőke hajjal, de lehet, hogy azért, mert még nem szoktam meg. A kill this love-ben Lisa elég rossz szöveget kapott, de lehet, hogy csak nekem nem tetszik. Rose és Jisoo pedig szokás szerint tök jó szöveget kapott. Egy ideje pedig nem tudom kiverni a fejemből azt, hogy:"Let's kill this love yeah yeah yeah yeah yeah, ram papam papam papam", meg Jisoo részeit, hogy "Look at me look at you nuga deo apeulkka, you smart nuga you are", és "So sorry nuga you are". Nagyon jó lett ez a dal, komolyan az egyik kedvencem a DDU-DU DDU-DU mellett amit szintén agyonhallgattam. BTW a Kick it is nagyon jó dal! BLACKPINK forever!!!!
2019. június 27. 20:34 #14
bluevelvetyxyy
bluevelvetyxyy
új tag
 
Státuszloving yves hours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.04.14.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 271967
Offline offline
Imádom őket .
2019. augusztus 22. 18:00 #15
Dhauxae
Dhauxae
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.07.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 270280
Offline offline
A dalaik ritmusa ami általában megfog a dalaikban, meg aa szöveg. Most sem volt sokkal másképp
2020. május 07. 13:27 #16
HírekKathytől
HírekKathytől
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.05.06.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 277054
Offline offline
Sziasztok!
Itt a Legfrisseb hir Lisarol: https://youtu.be/YIGbc__jJVk
Elkezdtem karanten alatt videokat kesziteni legfrissebb hirekkel es erdekessegekkel sztarokrol magyarul.
Tamogassatok megtekintessel ha van egy kis idotok smileeee.gif
Feliratkozast nagyon koszonom
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok