Starity

Hajléktalansága idején Halsey azt fontolgatta, hogy prostituáltnak áll

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. április 08. 17:19 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az énekesnő annak idején annyira elkeseredett volt, hogy azon gondolkozott, pénzért áruba bocsátja a testét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. április 08. 18:26 #2
- törölt felhasználó -    
Előre látom, hogy lesznek majd, akik kiforgatják egy-egy szavát vagy mondatát, de gondoltam leírom, hogy a tiszteletem eddig is az egeket súrolta vele, ezzel a csodálatos, inspiráló és elkötelezett, de főleg erős nővel kapcsolatban, most pedig leírhatatlanul büszke és hálás vagyok, amiért három évvel ezelőtt megismerhettem őt. Nem tudom a megfelelő szavakat, hogy kifejezzem, mennyire szeretem és tisztelem mindazért, amit tesz és mond, de köszönöm neki, hogy nap mint nap egy erősebb, lélekben teljesebb és magabiztosabb emberré tesz.
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2019. április 08. 18:31 #3
Girl23
Girl23
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.13.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 0
Azonosító: 240285
Offline offline
Már nem azért mondom, de ha annyira szerették a szülei, akkor mégis miért dobták ki otthonról 19 évesen, és miért hagyták, hogy egy hajléktalan legyen??
2019. április 08. 19:08 #4
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
Nagyon hihető sztori. (irónia)
2019. április 08. 20:18 #5
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Annyira csodálom és tisztelem amiért ilyen erős volt végig azok ellenére, amiken keresztül ment (gondolok itt a magzat elvesztésére is). Nagyon inspiráló és példaértékű nő. heart.gif
2019. április 08. 22:40 #6
homer
homer
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 134354
Offline offline
"Már nem azért mondom, de ha annyira szerették a szülei, akkor mégis miért dobták ki otthonról 19 évesen, és miért hagyták, hogy egy hajléktalan legyen??"

Stockholm szindróma. A legtöbb gyermek, ha a szülei rosszul bánnak velük, még később is inkább magukat okolják mindenért. Gondolom miután a leány híres lett, a nárcisztikus szülők, egyből vissza hizelekték magukat.
2019. április 09. 03:41 #7
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Stockholm szindróma az amikor egy elrabolt ember alakít barátságot, látja másképp a fogva tartóját
2019. április 09. 17:18 #8
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
A Stockholm szindrómának ehhez nincs semmi köze. Amúgy meg csak a fogyi gyerekek okolják magukat, a normális tudja, hogy nem ő a hibás.
2019. április 09. 17:40 #9
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Látszik,hogy ő maga is volt ilyen helyzetben. Nagyon jól elmondja, hogy szegény embereken segíteni kellene, és hogy ezt sokan nem veszik igazán komolyan. Nem ítélkezni kell mások felett, hogy biztos ilyen meg olyan indok miatt alakult így az életük, hanem segíteni ahogy tudunk, hiszen ez tesz minket emberré.
2019. április 09. 17:53 #10
homer
homer
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 134354
Offline offline
Nem egészen. A stockholm szindróma azt jelenti, hogy azt szereted aki árt neked. Aki bánt têged, és/vagy fogva tart.
2019. április 09. 19:45 #11
- törölt felhasználó -    
Mindenki annyira okosnak akarja magát beállítani magát itt, kommentekben a Stockholm szindrómával és a nárcisztikus szülők teóriájával, de mielőtt ilyen és olyan dolgokat aggatok Halsey-ra vagy bármelyik szerettére, előbb tájékozódjatok. Nem egyszer elmondta már szépen, tisztán és érthetően, hogy a szülei a legnagyobb példaképei közé tartoznak, hogy végtelenül szereti őket, hogy csodás életet köszönhet nekik, és hogy a családja mindennél fontosabb számára.

Aki pedig megkérdi, hogy "oh, hogyha annyira szerették, akkor miért lett hajléktalan?". Pénzügy. Nem mindenki tud finanszírozni egy művészeti főiskolát, így ők sem, és kijavítanám a kedves cikkírót, mert az, hogy kidobták volna, eléggé erős kifejezés arra, hogy enyhe szégyenérzet és düh keveréke miatt utcára került. Köszönöm.
2019. április 09. 21:25 #12
Reira
Reira
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.03.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 259530
Offline offline
Homer: A mai hivatalos álláspont szerint csak azokban az esetekben helytálló a Stockholm-szindróma elnevezés, amikor valódi emberrablás történik.

Halsey esete nem stockholm szindróma.
2019. április 10. 12:04 #13
- törölt felhasználó -    
Kötve hiszem, hogy ilyen külsővel olyan sok pénzt szerzett volna, lol. De amúgy is, nem mindegy? Nem kellett eljutnia arra a pontra, mert ellenben a legtöbb emberrel aki az utcára kerül, őt kiemelték onnan.
2019. április 11. 10:22 #14
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Most már van piiiizzzz meg jó élet biggrin.gif xDD
2019. április 11. 13:42 #15
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Erős nő! Nagyon csodálom és tisztelem őt, amiért erős volt és kitartott! heart.gif Példaértékű.
2019. április 13. 14:05 #16
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Húha...a cikk címe abszolút visszaadja Halsey mondanivalójának a lényegét, tényleg. rolleyes.gif

Ez megint csak arra jó, hogy páran további olvasás nélkül leszólják a külsejét és különféle jelzőkkel illessék, hiszen az nem is számít, hogy megint milyen fontos dologra próbálja meg felhívni a figyelmet. Ashley egy nagyon jó ember, aki szerintem példa lehetne sok mindenkinek.

Egyébként is mindig azok a legokosabbak vele kapcsolatban, akik "utálják" vagy egyáltalán nem követik a karrierjét...jellemző.
2019. április 13. 14:18 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (madeleine. @ 2019.04.13. 14:05)
Húha...a cikk címe abszolút visszaadja Halsey mondanivalójának a lényegét, tényleg.  rolleyes.gif
 
Ez megint csak arra jó, hogy páran további olvasás nélkül leszólják a külsejét és különféle jelzőkkel illessék, hiszen az nem is számít, hogy megint milyen fontos dologra próbálja meg felhívni a figyelmet. Ashley egy nagyon jó ember, aki szerintem példa lehetne sok mindenkinek. 
Egyébként is mindig azok a legokosabbak vele kapcsolatban, akik "utálják" vagy egyáltalán nem követik a karrierjét...jellemző.

Mindent elmondtál, amit akartam, köszönöm! meghajolo.gif
2019. április 14. 21:23 #18
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3315
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Szerintem van valami ferdítés a story-ban. Olyan jól ment nekik, hogy engedték, hogy főiskolába járjon, de mivel az nem jött össze, akkor csak úgy az utcára dobták?
Meg amúgy is, Mo-n elég sokaknak nem adatik meg, hogy ilyen magas sulit kezdhessenek, már sokkal előbb önálló életet kell kezdeniük, akkor ha őt 19 éves koráig rendesen felnevelték a szülei miért kellene sajnálni?
Ráadásul USA-ban sokkal több lehetőséget lehet találni, ezért is jutott el ő idáig, tehát nem valami drámai story ez.
2019. április 19. 09:53 #19
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
Idézet (Agüero10 @ 2019.04.14. 21:23)
Szerintem van valami ferdítés a story-ban. Olyan jól ment nekik, hogy engedték, hogy főiskolába járjon, de mivel az nem jött össze, akkor csak úgy az utcára dobták?
Meg amúgy is, Mo-n elég sokaknak nem adatik meg, hogy ilyen magas sulit kezdhessenek, már sokkal előbb önálló életet kell kezdeniük, akkor ha őt 19 éves koráig rendesen felnevelték a szülei miért kellene sajnálni?
Ráadásul USA-ban sokkal több lehetőséget lehet találni, ezért is jutott el ő idáig, tehát nem valami drámai story ez.


azért nem jött össze a főiskola mert nem tudták kifizetni, ezért közösségi főiskolára kellett jelentkeznie és azt hagyta ott magától.
as utolsó mondatod nem értem. nem mindenki számára lehetőség az, hogy világhírű énekes legyen.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Halsey Halsey 1119.