Starity

Cardi B csapdában érzi magát a hírnév miatt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. április 08. 18:31 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A Grammy-díjas rappert már egy ideje csak a megfelelési kényszer hajtja, szeretne régi önmaga lenni.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. április 08. 19:25 #2
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Vicces, hogy egyetlen egy cikket se írtatok arról, hogy C*rdi férfiakat drogozott be, meg*rőszakolta őket és kirabolta őket biggrin.gif
Hmm vajon miért? Ha egy férfi csinálta volna ezt már tele sz*rtátok volna vele az egész oldalt biggrin.gif
Ha annyira ügyelt volna arra mit nyilatkozik, akkor nem lenne nyíltan transz- és homofób, nem lenne rasszista, nem sértegette volna mások külsejét, nem jelentette volna ki nyilvánosan milyen undorítóságokat csinált férfiakkal.
Valahogy nem tudom ezt az izét sajnálni. Ennél 1000-szer rosszabb dolgokat érdemel, mégis a rajongói nyalják a popsiját. Kész vicc és szánalom ez a nő
2019. április 08. 19:32 #3
- törölt felhasználó -    
Nagyon bírom, hogy mindenki csak a múltját tudja felhozni és elhordani mindennek. Ezek az emberek gondolom tökéletesek és soha nem követtek el hibákat. Mellesleg úgy gondolom, hogy amíg nem élte át valaki azt, amit Cardi addig semmi joga nincs megszólni, mert igenis megváltozott! Cardi szerintem mára egy rettentő inspiráló és példaértékű nő lett, egy bolodg édesanya!
2019. április 08. 19:38 #4
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
ArteeBlanc. Itt nem arról van szó, hogy x idő eltelt, vagy hogy én tökéletes vagyok. Itt mások lelkéről van szó. És egy retkes bocsánatot se nyögött ki, full büszkén mellszélességgel felvállalta, sőt szinte kérkedett vele. Bárminemű erőszek NEM okés. És elnézést, de nem tudom példaértékűnek találni egy olyan embert?? aki másokat lenéz, homo- és transzfób, bullyingol másokat etcetcetc. Mellesleg, olyan meggyőződéssel meséled, hogy ő megváltozott, lehet, de valamiért az ellenkezője látszódik.
C*rdi toxic trash. That's the tea
2019. április 08. 19:39 #5
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Lehetek féltékenynek titulálva, vagy lehetek "tökéletesnek" titulálva. De C*rdival ellentétben én vállalom a tetteimért a felelőségemet, és valahogy én nem érzem szükségét annak, hogy másokat lelkileg vagy testileg bullyingoljak. Az, hogy ezek után is támogatod a te dolgod, nem az enyém. De nem is rólam árulkodik.
2019. április 08. 20:16 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Elza Foster @ 2019.04.08. 19:38)
ArteeBlanc. Itt nem arról van szó, hogy x idő eltelt, vagy hogy én tökéletes vagyok. Itt mások lelkéről van szó. És egy retkes bocsánatot se nyögött ki, full büszkén mellszélességgel felvállalta, sőt szinte kérkedett vele. Bárminemű erőszek NEM okés. És elnézést, de nem tudom példaértékűnek találni egy olyan embert?? aki másokat lenéz, homo- és transzfób, bullyingol másokat etcetcetc. Mellesleg, olyan meggyőződéssel meséled, hogy ő megváltozott, lehet, de valamiért az ellenkezője látszódik.
C*rdi toxic trash. That's the tea


1. A hozzászólásom nem a te utálkozó kommentedre volt válasz.
2. Úgy gondolom, hogy jobban ismerem Cardit, mint te.
Ezzel ezt le is zárnám. Én csak a véleményem mondtam el, nem 'toxic trash'-eztem le senkit. Úgy gondolom legyen bárki bármilyen, akkor sem kéne így beszélni róla.
2019. április 08. 22:47 #7
Attila21
Attila21
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.03.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 268092
Offline offline
Szeretem Cardi zenéjét, de miben lett példamutató? Mert nekem egyenlőre csak az jön le, hogy a fesztivált tudja csinálni, félreértés ne essék nem utálom, de mi abba a példamutató, hogy egy másik sztárnak egy rendezvényen nekimegy? minden Ribancnak elmondta és úgy dobták ki. Egy érett nő nem így kezelte volna a dolgokat, de lehet én látom rosszul.
Nem is értem a cikket miben volt ő példamutató? elérte a sikereit ez biztos de ennyi.
2019. április 09. 03:40 #8
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Általában a rapperek a sokkhatást, "rosszságot" próbálják elérni és nem azt hogy példa képek legyenek. A zenéjét tudom szeretni de nem tisztelem mint embert
2019. április 09. 06:25 #9
sdsd
sdsd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 162879
Offline offline
Elza Foster Á - MADAFAKIN - MEN
2019. április 09. 13:40 #10
unikornis23
unikornis23
visszatérő vendég
 
StátuszHagyj valami üzenetet az üzenőfalamon!! Akármit!!!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 18.10.30.
Hozzászólás: 426
Csatolások: 0
Azonosító: 271043
Offline offline
Szegény!!! Pedig ő egy erős független gyönyörű izmos szépen rappelő nőszemély!!!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Cardi B Cardi B 2978.