Starity

Michael Jackson budapesti fotói buktatták le vádlóját

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. április 16. 19:52 #1
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
&quot;Hatalmas!&quot; - fakadt ki több alkalommal is a rádiós műsorvezető, amikor élő online adásban rakta össze a Leaving Neverland című film ellentmondásos kirakós-darabkáit.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. április 17. 06:51 #2
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
Miért nem lehet szerencsétlen Michaelt békében nyugodni? Nem vagyok rajongója, de ez már felháborító amit művelnek
2019. április 17. 07:19 #3
Taystub
Taystub
új tag
 
StátuszI won't lie this shit is fun
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.04.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 271076
Offline offline
Rohadt pedo
2019. április 17. 09:46 #4
HermioneGiga
HermioneGiga
visszatérő vendég
 
StátuszJonathan Young
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.02.26.
Hozzászólás: 444
Csatolások: 18
Azonosító: 271712
Offline offline
Szerintem, ha Michael Jackson meghallaná, miket pletykálnak róla, megfordulna a sírjában!!!
2019. április 17. 12:12 #5
noa92
noa92
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.04.17.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 271988
Offline offline
Előbb utóbb úgyis felszínre tör a hazugság lásd itt az élő példa már belekeveredtek a sok hazugságba azt se tudják mit kamuztak a filmben, meg se néztem mert annyira felidegesít hogy mindenki elhiszi ezt a baromságot a legnagyobb sztárok védik meg nyilván nem hiába (gondolom aki személyesen ismerte az észre vette volna ha valóban az lett volna..) ez az egész már csak arról szól hogy pénzt kapjanak.
2019. április 17. 12:24 #6
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Youtubon is van egy jó dokumentum film az a címe hogy leaving nederland take 2 minden "eseményt" "vádat" megmagyaráz. Érdemes ezt is megnézni és így véleményt alkotni.
2019. április 17. 12:27 #7
csokiscsusza
csokiscsusza
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.22.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 259158
Offline offline
Taystub Te tudsz,olvasni mi az,hogy "rohadt pedo."? bizonyítékok vannak,hogy ártatlan!Dokumentált rendőrségi bizonyítékok,ráadásul a rendező folyamatosan lejáratja magát
2019. április 17. 12:28 #8
csokiscsusza
csokiscsusza
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.22.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 259158
Offline offline
Taystub foglalkoz inkább Taylor Stifel
2019. április 17. 14:23 #9
littleleo77
littleleo77
Életművész™
 
StátuszSleep with the devil and then you must pay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.20.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 153
Azonosító: 270825
Offline offline
Mindig pénzt akarnak leakasztani vhogy az emberek, erről szól az egész. Szegény ember szerintem a mai napig nem bírt rendesen meghalni, mikor állandóan bactatjuk ideát.
2019. április 17. 15:00 #10
rózsaszín85
rózsaszín85
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.03.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 223657
Offline offline
Szerintem nézzétek meg a filmet és ne a teljesen szubjektív cikkek alapján alkossatok véleményt erről az egészről. Michael Jackson tényleg hihetetlen tehetséges énekes volt, viszont a filmben rengeteg bizonyíték támasztja alá, amit mondanak. Érdemes látni a bevágott videókat róla, ahogy pl. beszél ezekhez a fiúkhoz. Azért senki se mondja, hogy normális hogy egy felnőtt ember 6-7 évesekkel van egész nap és velük is alszik.
2019. április 17. 15:03 #11
rózsaszín85
rózsaszín85
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.03.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 223657
Offline offline
És annyit még hozzátennék, hogy sokan mondják, hogy Michael jó ember volt, soha nem lett volna képes ilyesmire, szerette a gyerekeket stb. De senki sem ismeri őt csak azért mert ismeri a zenéit, szóval nem tudhatjuk milyen volt ő valójában.
2019. április 17. 15:23 #12
mannika
mannika
 
StátuszThe Holy Cornholio
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.11.
Hozzászólás: 615
Csatolások: 585
Azonosító: 262433
Offline offline
rózsaszín85 adom a szavaid.
Én láttam a dokfilmet, és az a baj, hogy amikor meghallok Jackson-tól egy számot már nem tudom úgy hallgatni, hogy ne gondolnék arra, amit ő tett..
2019. április 17. 15:29 #13
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Jaj jó... igen te okos, a film nyilvánvalóan mindent bevet, hogy elhitesse az emberekkel amit állít. Még a szereplők arcára vetülő drámai megvilágítás is, minden részlet azt súlykolja hogy hidd el jaj micsoda szörnyeteg volt ez az ember. Aki birka és nincsenek önálló gondolatai, nem veszi észre a logikai buktatókat és az összefüggéseket, félig-meddig ismeri a sztorit, főleg a vádló fél szempontjából, az könnyen benyeli. De annak úgy is kell. Ez a sztori az elejétől izzadságszagú, ordít a logikátlanságoktól, az életszerűtlen elbeszélésektől. Milyen érdekes, hogy csak ezek a nárciszrikus csóró seggfejek voltak áldozatok. Meg azok akik előszőr megvádolták, de érdekes hogy jó pénzért befogták a pfájukat.... na már most ha az én gyerekemet molesztálta, erőszakolta volna, nem lett volna annyi pénz ami megalkuvásra bír,hanem tűzön és vizen át harcolok a gyerekem becsüleréért és életem árán is elérem hogy megbűnhődjön aki bántotta. Erről ennyit.
2019. április 17. 15:51 #14
rózsaszín85
rózsaszín85
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.03.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 223657
Offline offline
Megfigyelheted a filmben, ahogy pl. Wade Robson édesanyja nyilatkozik. Mindenki elhitte, hogy Michael (a hatalmas sztár) csak azért tölt annyi időt a családjukkal, mert magányos. Sokszor a gyerekeket is a szülők ellen hangolta és a Robson családot is sikeült szétszakítania. Nem hiszem, hogy nagyon volt esélye bárkinek is bebizonyítania a saját igazát egy ilyen nagy hatalmú hírességgel szemben. Nem akarok semmit bizonygatni, de azért nem nehéz levonni a következtetést, hogy nem normális amit ez az ember csinált. Elsős korú gyerekekkel nem szokott ennyi időt tölteni, közösen utazni, egy hotelszobában aludni egy felnőtt férfi. Természetesen ez nagy részben a szülők hibája is, mert nem szabadott volna csak azért azonnal családtagként kezelniük és megbízni benne, mert az egész világ imádta a zenéjét, mert ez még nem jelenti azt, hogy jó ember.
2019. április 17. 16:28 #15
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Ne haragudj te végig olvastad a cikket? Akkor légyszives magyarázd meg a nyilvánvaló buktatókat. Adj rá logikus magyarázatot. A filmben akárhányszor elpróbálhattak, felvehettek jelenetet a nyilatkozatokról. Élő adásban, mondjuk testbeszéd szakértő elemzése mellett tegyék ugyanezt, érdekelne az eredmény. Az egész messziről bűzlik. Igen, Jacksonnak voltak problémái, nyomot hagyott a gyerekkor rajta, de attól, hogy valaki pán szindrómás, nem lesz automatikusan pedofil. De ne zavarjon.
2019. április 17. 16:48 #16
noa92
noa92
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.04.17.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 271988
Offline offline
Rózsaszin85 Michael-nak pán péter szindrómája volt, neked azért nem tűnik vagy bárkinek azért nem tűnik normálisnak hogy gyerekkel volt mert kb nagyon kevesen tudják róla ezt h ő sose akart felnőni neki nem volt gyerekkora az apja miatt és ezért viselkedett úgy ahogyan. pluszba azért most igy kb mindenkitől megkérdezném azt hogy ha a te gyereked molesztálja valaki neked létezik az a pénz amiért tovább állsz és elfelejted? mert az első vád ami azt hiszem 92 ben volt de nem biztos peren kívül megállapodtak ha az annyira valós volt akkor tényleg pénzért szemet hunytak neki? mert nekem nem ha nekem a tudomásomra jutna akkor főbe lőném azt aki ezt tette. az se fura ( nem láttam a filmet csak folyamatban erről van szó mindenhol) hogy az egyik sértett téved az idővel? azt mondja 88-ban elvitte a párizsi disneyland be ami 92 bent nyílt! ha egy picit utána olvas az ember h mi mikor volt látszik hogy full kamu az egész ez egy bosszú hadjárat jackson ellen mert a két srác egy idő után kiesett a kosárból és igy a pénz is eltűnt...de persze mindenki maga vonja le a dolgokat a cikkekből..
2019. április 17. 17:19 #17
- törölt felhasználó -    
Miért nem hagyják békén Michaelt? Nem lehet már leszállni róla? Meghalt már(sajna), akkor minek piszkálják még mindig?
2019. április 17. 17:26 #18
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Egyértelmű, hogy szépen fokozaosan belekeverednek a sok hazugságba, amellyel Michael emlékét próbálják porig alázni. Remélem, hogy lassan mindenki belátja, hogy ezeknek a vádaskodásoknak nem szabad hinni.
2019. április 17. 18:09 #19
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Már nem tudom melyik vádnál, de az egyiknél a gyerek apja sose foglalkozott a gyerekkel ahogy michael barátkozni kezdett a családdal megint a képbe került az apa, azt akarta hogy Michael segítse a karrierjét majd amikor elege lett belőle és nem vette fel a telefont neki akkor születtek ezek a vádak. A fiú tagadta aztán az apjánál volt egy pár hétig azt hiszem aki "igazság szérumot" is adatott be neki és utána már azt állította a fiú hogy zaklatták.
2019. április 17. 19:18 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (Taystub @ 2019.04.17. 07:19)
Rohadt pedo


Olvasni tanulj meg először, aztán menj és hívj másokat "pedo"-nak, pici fiam. beer.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok