Starity

Michael Jackson budapesti fotói buktatták le vádlóját

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. április 17. 20:28 #21
- törölt felhasználó -    
Taystub és rózsaszín85:


1993-ban jött az első vád miszerint Michael Jackson egy édesapa fiát molesztálta. De egy telefonbeszélgetés kiszivárgott amiben az apa elmondta hogy Michael Jackson nem fog több lemezt eladni + őt nem érdekli hogy a fiát hogy érinti ez az egész, ő akkor is mindent meg fog kapni. Na, megkapta a 20 millió dollárt és már is befogta a száját. Én nem tudom hogy ti hogy vagytok vele, de ha lenne egy gyerekem és megerőszakolnák, én nem engedném úgy el ezt az egészet hogy "na mindegy, megkaptam a pénzt, nincs semmi baj." Szóval, az 1993-as vád egy hazugság volt amihez van bizonyíték is.

2004-ben Michael Jackson-t 14 pontban vádolták , gyerek elrablás miatt és stb. De kiderült hogy ez is hazugság volt, az anyát letartóztatták amiért hazudott, több mint 1 év küszködés után, mind a 14 vád pont alól felmentették Michael Jackson-t, és hivatalosan is ártatlannak nyilvánították.

És, nem, nem aludt kislányokkal/kisfiúkkal az ágyában. Ő pont hogy a gyerekeknek odaadta az ágyat, ő pedig a földön aludt. Ezt többen is állítják. https://www.youtube.com/watch?v=ir8BPrFPEdE


És ha ez mind nem lenne elég, itt van pár nagyon ügyes megnyilvánulása James Safechuck-nak:

"Bántalmazott engem Michael 1989-ben, New York-ban, miután ő fellépett a Grammy-n." --- A Grammy abban az évben Los Angeles-ben volt, és Michael fel sem lépett.

"Michael elvitt engem az Eurodisney-be, egy nászútra 1988-ban." --- Az Eurodisney 1992-ben nyitott meg.

És van a vasútállomásos sztori, ami a cikkbe is meg van említve.

Ha még mindig azt gondoljátok hogy Michael Jackson egy állat volt, akkor sajnálom, ezek a bizonyítékok. Az hogy e tényleg pedofil volt, még soha az életben nem került elő semmilyen bizonyíték. Közben ez az egész már nagyon sok éve téma.

És kérlek titeket, ne nevezzétek őt nem normálisnak, mert, van oka annak hogy miért volt sok gyerek Michael birtokán. Michael apja, Joe Jackson megalapította fiaival a Jackson Five-ot. Michael akkor még csak 5 éves volt. 5 éves korától benne volt már a show bussines-be. Ami azt jelenti hogy kimaradt neki az egyik legfontosabb dolog; a gyermekkor. Mesélte hogy mindig nézte a játszótéren játszó gyerekeket, és ő elkezdett sírni. Mivel ő is akarta érezni hogy mi is az a szabadság. A másik dolog hogy Joe és a gyerekei egyáltalán nem ápoltak jó kapcsolatot. Azt mesélte Michael, hogy a próbákon ott ült Joe elöttük egy szíjjal a kezében. És ha elrontottak egy pici hibát is, akkor megverte őket Joe. Nagyon nagy stresszbe lehettek a fiúk, mert jól tudták, ha elrontanak valamit akkor Joe elbánik velük.. Nos, én ezt egyáltalán nem nevezem gyermekkornak, sőt...

Utána mikor felnőtt lett, gyerekekkel vette körül magát, mivel ők tudták neki megmutatni hogy mi is az a gyermekkor. Ő imádta a gyerekeket. És ő tényleg még egy légynek se volt képes ártani.. Tényleg nagyon jó szívű volt. És azt még hozzáteszem hogy rengeteget adományozott.


Szóval, kérlek titeket hogy gondolkozzatok el azon amiket írtok! Ő sose ártott nektek, akkor legyetek szívesek, ti se neki! Köszönöm!
2019. április 17. 22:03 #22
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Tök mindegy mi volt vagy mi nem volt. Mindkét oldal lehet igaz.
De undorító, hogy valakit a halála után vádolgatunk, aki már nem tudja megvédeni magát..

Így ez már itt nem hiteles. Ha lenne 100%os bizonyíték, fotó vagy videó azt mondom oké. De már elkéstek ezzel a vallomással. Vagy igaz, vagy nem. Emberek, lehetnek jó színészek, hazudhatnak, semmi garancia nincs rá hogy csak a pénzért csinálták. MJ meghalt, igazából már nem is kéne vele foglalkozni. Ha eddig megtartották magukban, MOST kéne a legjobban elfelejteni még ha meg is történt.

Tény, hogy nem normális az a kapcsolat ami volt Michael és a gyerekek közt. Rajongott értük. Bár érdekes hogy inkább csak a kisfiúk után. Vannak mentálisan problémás emberek a Földön, lehet ő is egy volt közülük... de ennyi idő után már nem az hogy értelme nincs, pont az ellenkezője, UNDORÍTÓ EBBŐL MOST PÉNZT HÚZNI...
Mi a cél mostmár? ... Meghalt ez az ember. Számít valamit is hogy tudósítsanak ezekről? ... Nem. Egyetlen ami jó benne az a pénz.

Egy normális embert meg egyébként pont nem érdekli szerintem, még ha igaz is, hogy melyik rejtett szobában milyen pózban melyik testrészüket csókolgatta... Ez már nem bíróság, nem rendőrség, hanem média. Ilyen nagy sztárral lett volna kapcsolatom, és tudom hogy meghalt, már nincs ki megvédje mert bizonyíthatóan voltak olyan idők mikor kettesben voltunk, hát a pénz miatt lehet én is elő tudnék adni ilyen dolgokat.

Érdekes ami perre lett véve amíg még élt, mind megbukott. Akkor már a kisgyerekek is beszélhettek volna, nagyobbak voltak, okosabbak. Mégse mondtak semmit. Pont ezért hiszek én személy szerint Macaulay Culkinnak. Őt nem érdekli a pénz, teljes mellszélességgel kiállt mellette pedig mondhatta volna azt is, hogy nem keveredik bele...

Ez az én véleményem.
2019. április 17. 22:13 #23
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Ja és még egy valami, nem védeni akarom Michaelt, csak logika...

Mikor Wade-nek nem jött be a karrier, elkezdte perelgetni Michael cégeit. Holott ő akart neki segíteni. Közel álltak egymáshoz, mégis így hátba szúrta.
A PÉNZ MIATT!

Kell még egyebet mondani? biggrin.gif

Én simán el tudom képzelni hogy producerek menedzserek tököm tudja kik felkeresték ezeket a családokat, fiúkat, hogy hé figyu ebből k...va nagy biznisz lenne, megtanuljátok ezeket a sztorikat és bociszemekkel sokkolva elmesélitek őket. És be fog jönni, mert van egy csomó kép és videó ahol együtt vagytok, mindenki hinni fog nektek.

Hiteles film lett amúgy, kevés buktatója van (pl. az anya röhögve meséli hányszor hallgatózott, vagy majdnem rájuk nyitott WTF...) de azért na. Nem kell mindent elhinni amit elénk raknak.
A bírósági ügyek viszont feketék fehérek...
2019. április 18. 02:03 #24
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Hogy tinikorában milyen helyes volt. Aztabetyárját! biggrin.gif főleg ezen a képen!
2019. április 18. 06:57 #25
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline

Adom meghajolo.gif


Idézet (misssha @ 2019.04.17. 22:03)
Tök mindegy mi volt vagy mi nem volt. Mindkét oldal lehet igaz.
De undorító, hogy valakit a halála után vádolgatunk, aki már nem tudja megvédeni magát..
Így ez már itt nem hiteles. Ha lenne 100%os bizonyíték, fotó vagy videó azt mondom oké. De már elkéstek ezzel a vallomással. Vagy igaz, vagy nem. Emberek, lehetnek jó színészek, hazudhatnak, semmi garancia nincs rá hogy csak a pénzért csinálták. MJ meghalt, igazából már nem is kéne vele foglalkozni. Ha eddig megtartották magukban, MOST kéne a legjobban elfelejteni még ha meg is történt.
Tény, hogy nem normális az a kapcsolat ami volt Michael és a gyerekek közt. Rajongott értük. Bár érdekes hogy inkább csak a kisfiúk után. Vannak mentálisan problémás emberek a Földön, lehet ő is egy volt közülük... de ennyi idő után már nem az hogy értelme nincs, pont az ellenkezője, UNDORÍTÓ EBBŐL MOST PÉNZT HÚZNI...
Mi a cél mostmár? ... Meghalt ez az ember. Számít valamit is hogy tudósítsanak ezekről? ... Nem. Egyetlen ami jó benne az a pénz.
Egy normális embert meg egyébként pont nem érdekli szerintem, még ha igaz is, hogy melyik rejtett szobában milyen pózban melyik testrészüket csókolgatta... Ez már nem bíróság, nem rendőrség, hanem média. Ilyen nagy sztárral lett volna kapcsolatom, és tudom hogy meghalt, már nincs ki megvédje mert bizonyíthatóan voltak olyan idők mikor kettesben voltunk, hát a pénz miatt lehet én is elő tudnék adni ilyen dolgokat.
Érdekes ami perre lett véve amíg még élt, mind megbukott. Akkor már a kisgyerekek is beszélhettek volna, nagyobbak voltak, okosabbak. Mégse mondtak semmit. Pont ezért hiszek én személy szerint Macaulay Culkinnak. Őt nem érdekli a pénz, teljes mellszélességgel kiállt mellette pedig mondhatta volna azt is, hogy nem keveredik bele...
Ez az én véleményem.

2019. április 18. 07:01 #26
rózsaszín85
rózsaszín85
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.03.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 223657
Offline offline
Szerintem ha valaki logikusan gondolkozik és nem csak mentegetni próbálja az illetőt, akkor nem fogja azt állítani, hogy ilyen nem történt, mert lehet nincs rá konkrét bizonyíték (már ha a filmben lévők nem azok), de ha valaki azt mondja nektek, hogy egy felnőtt férfi gyerekekkel (mindig kisfiúkkal) van egész nap és velük is alszik, akkor mit fogtok gondolni? Azt hogy, ó biztos csak puzzle-öztek? Akik pedig azt állítják, hogy “Ő imádta a gyerekeket. És ő tényleg még egy légynek se volt képes ártani.. Tényleg nagyon jó szívű volt.“. Igen? Ismerted személyesen? Vagy honnan tudod?
Szóval tényleg nem Michael ellen vagyok, nem állítok semmit, csak objektívan gondolkozom.
2019. április 18. 09:09 #27
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Te nem objektív vagy, hanem megvezethető. Lefogadom ha forgatnának egy drámaian előadott "dokumentumfilmet" arról, hogy a föld háromszög alakú, és ezt alátámasztja az, hogy a nap a háromszög egyik oldalán tűnik el, azt is elhinnéd. Mert elmondásod alapján te gyakorlatilag kizárólag a filmben előadottakra alapozol, és meg se hallod a nyilvánvaló cáfolatokat. Úgyhogy ennyit erről. Az olyan emberekkel mint te bármit meglehet kajáltatni ha kellően kidomborított köntösben tálalják elé.
2019. április 18. 09:15 #28
rózsaszín85
rózsaszín85
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.03.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 223657
Offline offline
Ezek szerint még mindig nem értetted meg amit írtam. NEM tudhatjuk biztosan mi történt Michael és a kisfiúk között. Vagy történt ez-az vagy nem. Vagy igaz a film vagy nem. 50-50%. (Ez nem az én véleményem, hanem egyszerű valószínűségszámítás.) Ezek után nem értem miért van szükség arra, hogy leoszd azt, aki máshogy látja ezt a sztorit mint te.
2019. április 18. 09:16 #29
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Az mrg külön se zavarjon, hogy a cáfolatokra dokumentált bizonyítékok vannak, amiket csak az nem fog fel aki nem is akarja. Amíg a vádra semmi. Csak feltételezésel, meg két alapból sem túl szavahihető ember állításai. Wadenek nem jött össze a karrier, hiába kapta el egy menetre Spears kisasszonyt is, ugye a Cry me a river róluk szól... így csinál magának egy kis hírverést meg perel pár millát a másik csávóv, mert Michael úgyis halott,már nem tud védekezni. Részletkérdés hogy az FBI tizenakárhány évig nyomozott, de semmit nem talált.
2019. április 18. 09:17 #30
rózsaszín85
rózsaszín85
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.03.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 223657
Offline offline
Úgy tűnik te profi vagy a témában, biztos igazad van.
2019. április 18. 12:42 #31
- törölt felhasználó -    
Kedves rózsaszín85

Nem ismerem személyesen. Csak annyi az egész hogy ő az az ember aki a legtöbbet adományozott a világon, kifizette Farkas Bélának a májműtétjét, a koncertekből összegyűlt pénzt, mind rászurulóknak adományozta.

Te azt kérdezted tőlem hogy ismerem e személyesen. Na és te ismered? Honnan tudod azt hogy Michael egy pedofil volt? Írtad hogy 50-50%, de szerintem egyértelmű hogy ő ilyet soha nem tett! Te sem voltál ott Michael-el és a gyerekekkel. Majd ha lesz bizonyíték arra, hogy Michael Jackson tényleg pedofil volt, (amit erősen kétlek) akkor nem kell kételkedni, de még nincs bizonyíték szóval addig ne, légyszíves.


A másik, nem tudom mit olvastál de én leírtam az 1993-as, meg a 2004-es vád bukását. És még azt is, hogy milyen hülyeségeket hord össze James. Konkrétan lebuktatták saját magukat a dokumentumfilmükben. De ha te még mindig kételkedsz, akkor legyen. Nem tudok mit csinálni. #mjinnocent
2019. április 18. 12:43 #32
- törölt felhasználó -    
rászorulóknak*
2019. április 18. 14:51 #33
noa92
noa92
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.04.17.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 271988
Offline offline
Rózsaszin85 senki nem szakértő és nem is profi a témában, miért bántasz másokat?, mikor más se bánt téged, csak azt próbálják neked elmondani (lassan már minden hozzászóló) hogy vedd alapul a tényeket de sajnos neked nem lehet elmagyarázni semmit se te tipikusan olyan ember vagy akinek ha a tv ben azt mondják hogy az ég holnaptól lila lesz akkor te úgy veszed hogy na jó 50-50 az esélye annak hogy ez igy lesz. Ezért nem is pazarlok rád több energiát mert felesleges te csak öt percnyi figyelemre vágysz hogy mindenki neked reagáljon de felesleges előbb utóbb átfognak nézni a hozzászólásaidon.
2019. április 18. 14:54 #34
noa92
noa92
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.04.17.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 271988
Offline offline
Ti többi hozzászóló - fantasztikusak vagytok :-)
2019. április 18. 15:20 #35
nelli1d
nelli1d
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.24.
Hozzászólás: 71
Csatolások: 0
Azonosító: 174166
Offline offline
Ha valakit érdekel a téma, millió bizonyítékot talál MJ ártatlanságára. Wade és James állításaira pedig... pontosan nullát. Csak a szavuk van, semmi más. Elég szomorú, hogy mégis mennyi ember dőlt be nekik, megalázva Michael Jackson-t még egyszer, de remélem utoljára.
2019. április 18. 20:27 #36
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Poén szintjén még el is menne Robsonék szorija ha az emberek nem vennék komolyan...o.o
Mindig is hinni fogok Michael ártatlanságában!
2019. április 18. 22:01 #37
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Haliho
igazából már rég nem vagyok aktív tagja az oldalnak, de az ilyen cikkeket és a hülyeséget azért messziről kiszagolom és égető szükségét érzem hogy közszemlére tegyem a véleményem.xd
Kedves rózsaszín85! Értékelem és nagyra tartom az objektivitást, legalább van valaki aki nem egyből elkönyveli Michaelt egy gyerekb***ó vadállatnak, hanem kételkedik, ugyanakkor a másik oldalt sem veti el ezerrel. Ez tök oké. Helyeslem és szerintem ez a megfelelő magatartás egy ilyen témában.
Csakhogy.
Van pár dolog ami azért mégsem tetszett. Ugyanis egy olyan alapvető kérdést vetettél fel, ami egy átlag embernél valóban furcsa, de ha MJ-ről van szó, fel se szabadna merülnie.
Azt mondod, nem normális, ha egy felnőtt férfi gyerekekkel veszi magát körül? Valóban nem az, ha nem Michael Jackson az illető. Meg is mondom miért.
Nos. Egy ember élete szakaszokból áll. Ezeket egytől egyig végig kell járni ahhoz, hogy nyugodt és kiegyensúlsozott élete legyen vakakinek és egészséges felnőtté váljon. A legfontosabb a gyermekkor, ami nagyjából 12 éves korig bezárólag tart. Ez a szabadság időszaka, amikor még nincsenek kötelességek, nincs felesleges stressz, csak játék és vidámság. Pár év. Rohadt hamar eltelik. Mégis a legnagyobb veszteség az, ha nincs.
Michael életének ez a szakasza kimaradt: 5 éves korától kezdve erőltették a munkára, délelőtt próbák este fellépések, nem beszélve a - rohadt egészségtelen - 2-3 órás alvásokról naponta, merthogy nagyjából éjjel 4 körül ment aludni, másnap meg ugye suli. Mert hát azért az is kell.
És így telt minden egyes napja. El tudod ezt képzelni? A kegyetlen bánásmódról pedig még nem is beszéltem: ha fáradt volt, ha beteg volt, könyörtelenül verte az édesapja, ha nem tette oda magát 1000%osan. A játék fogalmával csak látásból volt tisztában, minden álma volt kimenni a parkba rohangálni ami nekünk hétköznapi embereknek tök természetes volt gyerekként. Neki egy elérhetetlen vágy volt csupán.
Miután ezekkel most már tisztában vagy, gondolom kicsit átértékeled magadban, s nem mondod rá többször burkoltan, hogy nincs ki a négy kereke. Nehéz elhinni hogy csak "puzzleoztak a gyerekekkel, akik nála aludtak"? És ha én azt mondom, tényleg csak ennyi volt? Mert talán sosem adatott meg neki az élmény amikor ideje lett volna? Még mindig nehéz elhinni?
Vitatkozhatsz velem ha akarsz. Évtizedes rajongói múlt áll mögöttem, nem az ujjamból szopom ezeket.

Csak annyit akartam ebből kihozni, hogy oké, meg lehet a véleményed, de körültekintőbb legyél amikor állást foglalsz és indokokat vetsz fel hogy miért lehet ez vagy az. Ha kicsit is ismered Mike életét, nyilvánvalóan nem merülnek fel ilyen kérdések, mint hogy normális e az hogy körülveszi magát gyerekekkel. Vele kapcsolatban át kell értékelni bizonyos kérdéseket amik alapjáraton, hétkötnapi szituációkban jogosan merülnének fel. Ő nem volt hétköznapi ember és hidd el: teljesen normális az, hogy így viszonyult a gyerekekhez. Csak reménykedni merek, hogy felnyitottam a szemed, és már te is így látod. De ha még mindig ugyanaz a véleményed, azt is elfogadom. Végülis nem az én tisztem neked megszabni hogy mit gondolj. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: exoverdose, madeleine.
2019. április 19. 12:55 #38
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
Igazából kívülállóként sosem fogjuk megtudni, hogy mi történt, de amit az előző hozzászóló nagyon értelmesen és érthetően leírt, azzal én is egyetértek. Teljesen hihető a számomra, hogy egy olyan ember, akinek elvették a gyerekkorát, felnőttkorában próbál bepótolni mindent. Még csak megnyomorított lelkű gyereknek sem kell ehhez lenni, elég, ha valami kimaradt az ember gyerekkorában, felnőttként kárpótolni próbálja magát az ember. Én például normálisnak tartom magam, mégis a mai napig szívesen bemegyek egy játszótérre (gyerekkoromban ahol laktunk, ott nem volt), vagy homokvárat építek a tengerparton. Persze a sok besavanyodott felnőttel nem mindig lehet ezt az élményt megosztani, így az sem nagy csoda, ha az ilyesmihez valaki gyerektársaságot keres, mint Jackson. Az is lehet, hogy egyszerűen jobban szerette az "ártatlan" gyerekeket, akikkel együtt tudott játszani, mint a felnőtteket, akik csak bántották és kizsákmányolták, kihasználták. Egyébként más dolgok is állnak a háttérben, ami miatt megpróbálják lejáratni Jacksont, de erről már nem szeretnék írni. Akit nagyon érdekel, megtalálja az internet bugyraiban.
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
2019. április 19. 15:16 #39
Hannah11TO
Hannah11TO
visszatérő vendég
 
StátuszSorozatfüggő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.04.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 0
Azonosító: 245871
Offline offline
Brandi Jackson, MJ unoka húga akkortájt amikor szegény Wadet "molesztálták" egy párt alkottak.. Michael hozta őket össze. Szóval szerelmes volt a nagybácsiba és az unokahúgba is... Brandi bővebben kifejtette hogy Wade egy sunyi allattomos pénz éhes hazudozó. Többször megcsalta annak reményében hogy feljebb mehet a ranglétrán... Twitteren írja: "Perverz nagybácsinak hivtuk. Ugy ölelgette a lányokat magához, hogy a hónalj alatt átkarolta és az ujjaival tapizta a mellüket. Anyukánk nem akart a közelébe engedni." Mik vannak, akkor ki is az igazi pedofil?!
Egyébként Macaulay Culkin(Reszkessetek betörõk Kevine)is rengeteg idõt töltött Neverlandben õ mindig mondta hogy Michael ártatlan.Õ lett Jackson lányának a keresztapja..
Plusz ott van a kisvasútas hiba is , amit többen kiszúrtak a filmben , hogy azt állította hogy a kisvasútnál "molesztálta" , de a vasút csak évekre rá épūlt meg..
Chandler , akit említenek hogy õ perelte be elõszõr Michaelt , évekkel késõbb bevallotta hogy az apja beszélte rá hogy tegye ezt a pénz miatt.Keressetek csak rá , fent van youtuben a vallomása , amit egy mūsorban tett meg.
És egyébként Michael Neverlandi hálója 2 emeletes volt több fūrdõ és hálószobával.Az emberek elõtt meg az egyūtt alvásról meg gondolom egy francia ágy ugrik be..Nem egy ágyban aludt a gyerekekkel.
Michaelnek Pán Péter szindrómája volt , nem tudott felnõlni. Van is egy errõl szóló dala , a Childhood. Õ természetesnek érezte hogy gyerekekkel van.Semmi gyerekkora nem volt , õ fellépésekre járt egész kiskorától kezdve.
Túl jó volt ehhez a borzalmas világhoz.
Ha valaki (fõleg a sztár világból)kitūnik azzal hogy valami jót cselekszik , és másokra költ milliárdokat , ahelyett hogy csak magával törõdne , az emberek autómatikusan meg akarják azt magyarázni. ,,Michael rengeteget költ a gyerekekre , szóval tuti van valami hátsó szándéka ezzel"
Én mindig is csodáltam , hogy annyi támadás ellenére mindig pozitív maradt. Vitiligó bõrbetegsége volt , de mindenki azt állította hogy fehérítette a bõrét. Támadták a plasztika miatt , de azt is kevesen tudják hogy fiatalon eltõrte az orrát és akkor volt az elsõ orr mūtéte , ami rosszul sikerūlt és alig tudott lélegezni , ezért többszõr is újra kellett mūteni...Egy forgatáson megégett a haja és komoly égési sérüléseket szenvedett , amivel megint csak mūteni kellett..
Ezt a filmet azokna találták ki akik minden sz*rt benyelnek azonnal , ahelyett hogy egy kicsit is utána olvasnának a dolgoknak.
2019. április 19. 16:15 #40
ismeretlenvaltozo
ismeretlenvaltozo
új tag
 
StátuszDon't you speak over my voice
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.07.
Hozzászólás: 22
Csatolások: 0
Azonosító: 268590
Offline offline
Ez a cikk ugyanolyan szűklátókörű, elfogult és rendes újságcikkhez képest porba való lett, mint az előző. Gratula! (Ha még egyszer valami ilyesmi eszedbe jut, inkább ne itt butítsd a népet. Vagy legalább a dolog másik oldalát is írd le rendesen, kivételesen megtartva szubjektív véleményedet. Köszönöm.)
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok