Starity

Michael Jackson budapesti fotói buktatták le vádlóját

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. április 19. 18:45 #41
Éowyn
Éowyn
a Nazgúlok Réme
 
StátuszWho cares if one more light goes out ... Well, I do ... RIP Chester <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.22.
Hozzászólás: 3292
Csatolások: 6247
Azonosító: 24869
Offline offline
Idézet (ismeretlenvaltozo @ 2019.04.19. 16:15)
Ez a cikk ugyanolyan szűklátókörű, elfogult és rendes újságcikkhez képest porba való lett, mint az előző. Gratula! (Ha még egyszer valami ilyesmi eszedbe jut, inkább ne itt butítsd a népet. Vagy legalább a dolog másik oldalát is írd le rendesen, kivételesen megtartva szubjektív véleményedet. Köszönöm.)


Kedves ismeretlenvaltozo!
Azt hiszem, szövegértelmezési gondjaid akadnak ... a gondolatok nem az enyémek a cikkben, attól függetlenül, hogy mi az álláspontom. Lefordítottam a podcastot, amit te is meg tudsz hallgatni. wink.gif
Amúgy fogalmam sincs, ki vagy és milyen jogon oktatsz ki.
2019. április 19. 19:14 #42
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Néhány napja szaladtam bele ebbe a videóba, amit ezzel az üggyel kapcsolatban érdemes mindenkinek megnéznie, Wade és James számos állítását megcáfolják benne, létező bizonyítékokkal. Az ügy kirobbanása óta már egyébként is számtalanszor bonyolódtak bele a saját hazugságaikba, folyamatosan változtatják a történetet, a dátumokat: vak, aki nem látja, hogy mire megy ki a játék. Egyébként érdekes tény szerintem az is, hogy egy 2005-ös perben Wade Robson volt a védelem egyik legerősebb tanúja és eskü alatt vallotta akkor, hogy Michael sosem közeledett hozzá úgy, ahogy nem szabadott volna.
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
2019. április 19. 20:32 #43
Diomendes
Diomendes
 
StátuszI'll be needing stitches..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.06.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 0
Azonosító: 220652
Offline offline
Ez a sztori tökre olyan, mint a mai feminista agymenések, mikor random nők fűt-fát jelentgetnek, hogy molesztálták őket.
2019. április 21. 12:40 #44
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
rózsaszín85!Michael az egész életét a nyilvánosság előtt volt kénytelen élni, folyamatosan számos ember vette körül, így nem gondolom, hogy sok lehetősége lett volna arra, hogy bármelyik gyerekkel órákig szexeljen úgy, hogy azt senki ne vette volna észre!És ismerve a jellemrajzát és az elveit, még valószínűtlenebbé válik az, hogy egy szexragadozó lett volna a valóságban!Te, és más hozzád hasonló szkeptikus gondolkodó feltételezhet róla amit csak akar, és a csődtömeg vérszívók is fantazmagórákat kreálhatnak,attól még a tények, tények maradnak, ami alátámasztja MJ ártatlanságát! PS:Ha bárki másról lenne szó,talán bennem is ébrednének kételyek,, de MJ-vel szemben soha!!
2019. április 21. 20:20 #45
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
én szentül hiszek az ártatlanságában. fel nem tudom fogni, hogy mire jók ezek a vádaskodások?! és igen, egy előttem hozzászóló írta, hogy ez az egész undorító... egyet kell értenem. egy halott emberről hogy lehet így beszélni? hihetetlen meddig képesek egyes emberek süllyedni. mi lesz ennek a vége?
2019. április 22. 13:05 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (Diomendes @ 2019.04.19. 20:32)
Ez a sztori tökre olyan, mint a mai feminista agymenések, mikor random nők fűt-fát jelentgetnek, hogy molesztálták őket.


Bár értem, mire gondolsz, de azért az ilyen kamu-feljelentésekkel ne kössük össze a feminizmust, mert a kettőnek semmi köze egymáshoz. Még akkor is, ha néhányan az általad említettek közül próbálnak a "feminizmus" mögé rejtőzni, a férfiak ilyesfajta kizsákmányolása nem összeegyeztethető az igazi feminizmussal ami ugye a két nem egyenlőségéről szól. beer.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok