Starity

27 évesen átesett a kapuzárási pánikon Vanessa Hudgens

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. április 25. 20:50 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A most 30 éves színésznő elmondása szerint magabiztosabb, mint valaha, ám néhány éve súlyos válságban érezte magát.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. április 28. 00:19 #2
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
Érdekes, hogy ilyenkor senkinek nem az jut az eszébe, hogy mondjuk építse, fejlessze magát, tanuljon, művelődjön, hanem csak ilyen f...ságok, hogy a bőre, a teste meg mi a búbánat.
2019. április 28. 14:20 #3
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Még jó, hogy 27 éves korában kellett csak rádöbbennie, hogy már nem gyerek. Én is átestem valami ilyenen, csak korábban. Amúgy más témára számítottam a cím olvasásakor, ez a gyerekkor lezárása, agyban is.
2019. április 30. 07:54 #4
helsinkimagyarimado
helsinkimagyarimado
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.12.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 271117
Offline offline
Én már 18 éves koromban rájöttem, hogy felnőtt lettem! smileeee.gif De sohasem késő! biggrin.gif
2019. május 01. 21:10 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (caesar)
Érdekes, hogy ilyenkor senkinek nem az jut az eszébe, hogy mondjuk építse, fejlessze magát, tanuljon, művelődjön, hanem csak ilyen f...ságok, hogy a bőre, a teste meg mi a búbánat.


F***ságok??? Komolyan? _nevet.gif
Pedig pont, hogy ezekkel a dolgokkal kezdődik minden. Szerinted ha valaki nem érzi jól magát a bőrében (és itt most nem feltétlen a kis pattanásokra meg egyéb semmitmondó dolgokra gondolok hanem kb bármire amivel az ember nincs kibékülve magán/magában és szeretne rajta változtatni mert akár lelkileg akár fizikailag is problémát okoz neki), akkor annak az lesz az első dolga, hogy olyan "f...ságok"-kal foglalkozzon mint a tanulás meg a művelődés? Elárulom, hogy nagyon nem...
A legfontosabb MINDIG az egészség, kivétel nélkül, és csak utána jöhet minden más.

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok