Starity

'Sugar Daddy'-jével végzett Iggy Azalea új klipjében

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. május 04. 19:21 #1
- törölt felhasználó -    
Iggy Azalea egy újabb látványos klippel tért vissza, amelyet a Started című kislemezéhez forgatott. A kislemez a hamarosan megjelenő In My Defense albumán lesz majd megtalálható.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Alenna
2019. május 04. 22:35 #2
Alenna
Alenna
ʟᴀ ᴜɴɪᴄᴀ
 
Státuszone thing about karma, that bitch will finds you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.29.
Hozzászólás: 2550
Csatolások: 37329
Azonosító: 267566
Online online
Már február óta —amikor megosztott velünk első alkalommal snippet-et ebből a dalból— tűkön ülve vártam arra, hogy végre teljes verzióban is hallhassam ezt a tökéletességet, de úgy gondolom megérte rá ennyit várni. A második snippet meg még jobban fokozta azt, hogy izgatottan várjak a megjelenésére. A Sally Walker is szuperre sikerült, azt is imádom, de a Started szerintem sokkal jobb. Nagyon-nagyon tetszik, a tegnapi megjelenése óta szó szerint egyfolytában hallgatom, azóta más dalt nem is hallgattam, egyszerűen megunhatatlanra sikerült. Iggs mindig is jó dalokat adott ki a kezei közül, de mostanában még a korábbiaknál is jobbakat, aminek elképesztően örülök. Az egyik dolog amit imádok benne, hogy ő a dalaihoz soha nem egyszerű klippeket dob össze, mindig kreatívan vág bele a dolgokba. Ahhoz képest, hogy elég rövid idő alatt —12 óra!— lett leforgatva a klip, nem lett összecsapva: ötletesre, kreatívra, minőségire sikerült. Szerintem bátran kijelenthetem, hogy ez lett karrierje eddigi legjobb kisfilmje. Ha valaki nem tudná, hogy Iggy honnan inspirálódott a klip témájára, annak üzenem: Anna Nicole Smith egyik életszakasza adta számára az ötletet. Rátérve az albumra, annyira de nagyon várom már az In My Defense-nt jesszuuuuus, végre 5 év után most már tényleg meg fog jelenni a második albumja, hihetetlenül boldog vagyok heart.gif
2019. május 05. 08:29 #3
unikornis23
unikornis23
visszatérő vendég
 
StátuszHagyj valami üzenetet az üzenőfalamon!! Akármit!!!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 18.10.30.
Hozzászólás: 426
Csatolások: 0
Azonosító: 271043
Offline offline
Egy nagyon erős izmos okos gyönyörű szép karcsú sugár girl!!!! Nagyon jó szám imádom!!!! Csodálatosan fantasztikusan jó!!!!!!
2019. május 05. 12:43 #4
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Szerintem nagyon jól sikerült a dal és a klipp is!*-*
2019. május 05. 19:27 #5
- törölt felhasználó -    
Ez tök jó lett, tetszik a dal, és a videoklipp is. Talán a Sally Walker egy kicsit jobb lett, de ez is nagyon tetszik. A Started viszont a videoklippel leveri a Sally Walkert, mert az előbbi jobb lett.
2019. május 05. 23:24 #6
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
a sally walkert is imádtam, de ez a dal sokkal jobban tetszik. iggy egyébként jobbnl jobb dalokat ad ki. a klippet pedig imádom. jah és kibszottul jó nő, úristen. és nem érdekel ha műtve van, akkoris az.
2019. május 07. 23:17 #7
daroczin
daroczin
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.08.
Hozzászólás: 259
Csatolások: 0
Azonosító: 168880
Offline offline
Elég jóra sikerült. A ruhák pedig nagyon tetszenek benne smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok