Starity

Pápai Joci nem jutott tovább az Eurovízió döntőjébe

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. május 15. 16:04 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1764
Csatolások: 68916
Azonosító: 265584
Offline offline
Tegnap este lezajlott a 2019-es Eurovíziós Dalfesztivál első elődöntője, ahol Magyarországot ismét Pápai Joci képviselte, ezúttal az Apám című dalával.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. május 15. 16:33 #2
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Hogy én ezen miért nem lepődöm meg..
2019. május 15. 16:40 #3
- törölt felhasználó -    
hiába, Joci előadása messze nem volt olyan jó, mint a többieké.

és bárki bármit mond, Ausztrália és Izland volt szerintem a legkirályabb (plusz talán még Szlovénia), már azok közül, akik továbbjutottak. a portugál srácot sajnálom, rohadt jó volt, meg a lengyel csapat is szórakoztató volt. a San Marino-s memeket pedig már várom biggrin.gif

Cipruson és az egyformaságán pedig még mindig nem tettem túl magam... az idei daluk majdhogynem tökéletes másolata a tavalyinak, az övék tipikus példája a túlzott nyerési kényszernek.
2019. május 15. 16:49 #4
- törölt felhasználó -    
Pedig egész jó volt...
2019. május 15. 17:39 #5
- törölt felhasználó -    
rohog.gif rohog.gif rohog.gif
2019. május 15. 19:23 #6
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Évről évre szarabbak vannak esküszöm. Most Joci dala szerintem a tegnapiak mellett épp hogy nem verte az eget. Erre olyanokat küldenek tovább mint San Marino? És olyanokat nem mint Conan Osíris (portugália)?? A Döntőbe jutottak (tegnapiak) közül kb Szerbia érdemli meg egyedül a helyét. Egyedül az övé, a mienk és a portugál csávó érdemelte volna meg a helyet a döntőben. Hozzáteszem hogy szerintem. De természetesen kinek mi. Mindenesetre az olaszoké az ami még nagyon tetszik, de az idei széria nem nyerte el a tetszésem annyira.
2019. május 15. 19:23 #7
purpose
purpose
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.03.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 268528
Offline offline
Szerintem pedig nem volt rossz... na mindegy. A dal pedig tetszik, ami engem is meglep xD
2019. május 15. 21:35 #8
unikornis23
unikornis23
visszatérő vendég
 
StátuszHagyj valami üzenetet az üzenőfalamon!! Akármit!!!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 18.10.30.
Hozzászólás: 426
Csatolások: 0
Azonosító: 271043
Offline offline
Nem baj!!!!!
2019. május 15. 22:10 #9
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
3..2..1..kezdődik a magyar emberek kommentár áradata, hogy Joci dala milyen rossz volt, egyáltalán mit keresett ott. Stb.. Bezzeg ha megnézitek YouTube-on, hogy a KÜLFÖLDIEKtől mennyi pozitív visszajelzést kapott!!! Hogy a külföldi jobban sajnálja, hogy nem jutott be, mint a saját országa. Annyira elkeserítő, hogy a magyar nép ilyen. Kiábrándító az egész ország sad.gif
2019. május 16. 06:35 #10
nikiiii2
nikiiii2
visszatérő vendég
 
Státusz"Normalness leads to sadness" - Phil Lester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.16.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 1
Azonosító: 234521
Offline offline
Nem kell csodálkozni, az egész politika, Magyarország Eurovízión nyerni nem fog. Sosem a dalokról szólt, most sem. A 2010-es évek elejétől nem volt jó nyertes, akire azt mondanám, "na ez baszó". Netta is kotkodácsolással nyert. Lehet, ha Joci bevetett volna egy kis kacsatáncot, továbbjutott volna
2019. május 16. 06:52 #11
- törölt felhasználó -    
Joci egy jó énekes, de véleményem szerint volt rajta kívül más, jobb magyar elődó is, aki talán különb helyezést ért volna el, ez a szám tőle nem igazán nyerte el a tetszésemet. Majd legközelebb. laugh.gif
2019. május 16. 16:30 #12
peaceselena13
peaceselena13
visszatérő vendég
 
Státusz“Second star to the right and straight on 'til morning.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 234229
Offline offline
Nem bánom, sőt. Legközelebb kiküldenek egy igazán jó énekest.
2019. május 17. 11:03 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kenna @ 2019.05.15. 22:10)
3..2..1..kezdődik a magyar emberek kommentár áradata, hogy Joci dala milyen rossz volt, egyáltalán mit keresett ott. Stb.. Bezzeg ha megnézitek YouTube-on, hogy a KÜLFÖLDIEKtől mennyi pozitív visszajelzést kapott!!! Hogy a külföldi jobban sajnálja, hogy nem jutott be, mint a saját országa. Annyira elkeserítő, hogy a magyar nép ilyen. Kiábrándító az egész ország sad.gif


Most a negatívitásal van bajod, ezért szapulod a magyarokat... ami szintén negatívitás. lol, oké rohog.gif Amúgy meg, amíg nekünk magyaroknak ez a dal az ami reprezentál minket egész Európa előtt, addig egy külföldinek csak egy dal a sok közül, és vagy pont leszarja, ha esetleg nem tetszik neki, vagy épp egy olyan dal ami egyezik a saját zenei ízlésével, és kommentel, hogy 'wow, egy ország amit nem is találnék meg a térképen, ez nagyon ütős' rohog.gif Szóval, oké, hogy jól érzed magad a sok külföldi dicsérettől, mert neked bejön ez a szám, de ennek nem az az indoka, hogy 'jaj, ezek az istene verte magyarok, hát semminek sem örülnek', csak így általánosságban nem fekszik a magyar zenei ízléssel, így sokan - köztük én is - úgy érzik, hogy lett volna jobb reprezentációnk is. De cheers, én úgy is csak elkeserítő vagyok, meg kiábrándító (meg te is, mivel feltételezem, magyar vagy). beer.gif
2019. május 17. 11:36 #14
Daniel Richter
Daniel Richter
új tag
 
StátuszKnocking on heaven's door
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.22.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 269705
Offline offline
Amondó vagyok, hogy ennek a dalnak legalább volt normális, érthető szövege, nem úgy, mint az Origónak két éve. No nem baj, maj' meglátjuk, mi lesz a vége, hogy csapatja a többi a fináléba! Good luck Norway
2019. május 17. 13:13 #15
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
Idézet (miyumi111 @ 2019.05.17. 11:03)
Most a negatívitásal van bajod, ezért szapulod a magyarokat... ami szintén negatívitás. lol, oké  rohog.gif Amúgy meg, amíg nekünk magyaroknak ez a dal az ami reprezentál minket egész Európa előtt, addig egy külföldinek csak egy dal a sok közül, és vagy pont leszarja, ha esetleg nem tetszik neki, vagy épp egy olyan dal ami egyezik a saját zenei ízlésével, és kommentel, hogy 'wow, egy ország amit nem is találnék meg a térképen, ez nagyon ütős'  rohog.gif Szóval, oké, hogy jól érzed magad a sok külföldi dicsérettől, mert neked bejön ez a szám, de ennek nem az az indoka, hogy 'jaj, ezek az istene verte magyarok, hát semminek sem örülnek', csak így általánosságban nem fekszik a magyar zenei ízléssel, így sokan - köztük én is - úgy érzik, hogy lett volna jobb reprezentációnk is. De cheers, én úgy is csak elkeserítő vagyok, meg kiábrándító (meg te is, mivel feltételezem, magyar vagy).  beer.gif



Azzal van a bajom, hogy bárkit küldtünk eddig ki az Eurovízióra, azt mindig szidták. Semmi támogatás nem volt, maximum nagyon kevés. És tévedsz, mert nem tetszik Joci dala, konkrétan a cikk megjelenésekor hallottam először wink.gif
2019. május 18. 01:36 #16
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3315
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Én már ezzel a fesztiválal nem is nagyon foglalkozom, ezt a dalt meg inkább megsem hallgattam, de szerintem semmiről nem maradtam le. Mikor hallottam, hogy megint ő megy ki, biztos voltam benne, hogy nem fog érdekelni a dala.
2019. május 18. 11:40 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kenna @ 2019.05.17. 13:13)
Azzal van a bajom, hogy bárkit küldtünk eddig ki az Eurovízióra, azt mindig szidták. Semmi támogatás nem volt, maximum nagyon kevés. És tévedsz, mert nem tetszik Joci dala, konkrétan a cikk megjelenésekor hallottam először  wink.gif


lol Pápai Joci ezelőtti dalával semmi bajom nem volt, a tavalyi AWS-t pedig a hazaiak nagy része imádta (tekintve, hogy a hazai ízlésvilághoz közel állt) meg amúgy ByeAlex produkciójáról se hallottam negatív kommenteket a magyaroktól, tekintve, hogy a Kedvesem egy sláger volt itthon. Amúgy meg, mindig lesz olyan aki leszólja a produkciót mert amíg egy rocker leszólja a pop számokat, addig a pop fan leszólja a rockot és így tovább, ez meg nem egy különlegesen magyar tulajdonság, ez mindenhol így van. De wow, nem tetszik Joci dala, micsoda hibát vétettem, bele szakad Magyarország. Tök mindegy, hogy tetszik-e vagy sem, mert nem jutott tovább. shadykacsintósszmájli rohog.gif
2019. május 18. 19:21 #18
ianginger
ianginger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.29.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 1350
Azonosító: 271029
Offline offline
Nagyon sajnálom szerintem igenis szép dal, jó előadás, komoly mondanivalóval. Oké a külföldieknek csak egy szám hiszen nem értik miről szól. De szegény Joci mennyi tamadást kapott itthonról, már akkoris mikor először ment ki. Nem is tudom volt e valaha valaki akit ne szapult volna az itthoni közönség, mindegy kit küldtünk. Tisztelet akivetelnek! Részemről tetszett és igazan büszke lehet magára!
2019. május 23. 18:24 #19
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Akár fogadni is tudtam volna hogy nem jut tovább biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok