Starity

Milyen könyvet olvastál legutóbb?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. július 02. 13:46 #1
Nuti
Nuti
 
Státuszdanger! mouth operates faster than brain
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.09.
Hozzászólás: 772
Csatolások: 216
Azonosító: 263544
Offline offline
"Milyen filmet láttál legutóbb?" topichoz hasonlóan jöhetnek hozzászólásba értékelések és vélemények egy-egy könyvről. thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Loryenna, yuseong
2019. július 02. 13:55 #2
yuseong
yuseong
kliséhegy
 
Státuszquemadmodum gladius neminem occidit; occidentis telum est
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.06.02.
Hozzászólás: 3826
Csatolások: 6013
Azonosító: 272243
Offline offline
utoljára colleen hoover-től olvastam az it ends with us-t. kellemes meglepetés volt! kedvelem a tanulságos/elgondolkodtató és depresszív könyveket (kedvencem az all the bright places jennifer niven-től, melegen ajánlom, zseniális), de amikor megvettem nem erre számítottam. spoilerek nélkül csak annyit, hogy eredetileg azért akartam elolvasni, hogy egy szívmelengető love story-t olvassak, de nem azt kaptam. nem egy (sajnos) gyakori problémát ölel fel a könyv, úgy világít ezekre rá, hogy átérezd őket, ha nem élted őket meg, akkor is. sorsban hívőknek abszolút ajánlom!
1 felhasználónak tetszik: KryPatln
2019. július 02. 14:03 #3
Loryenna
Loryenna
i n f i n i t y
 
Státuszbad choices make good stories
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.31.
Hozzászólás: 2358
Csatolások: 0
Azonosító: 270462
Offline offline
Én Leiner Laurától a Szent Johanna Gimi 6. részét olvastam el. A szjg az egyik kedvenc könyvem és Laura néni az egyik kedvenc írónõm.:3 Mondjuk nekem nem ez a kedvenc részem, hiszen itt már Reni nagyon az idegeimre ment. Feltudnék sorolni pár jelenetet, de azzal csak spoilereznék, amit nyilván nem akarok. Összeségében nagyon tetszett a könyv, de ezen nem is csodálkozok, mivel Laura remekül ír. Ha valaki egy gyengébb, humoros, sulis történetre vágyik, akkor nyugodt szívvel ajánlom, de persze az összes könyvét Laurának. Benne nem tudok csalódni. Már alig várom, hogy befejezzem ezt a sorozatot. laugh.gif Imádom!
2 felhasználónak tetszik: Pheebs, Zoeh
2019. december 24. 09:37 #4
yuseong
yuseong
kliséhegy
 
Státuszquemadmodum gladius neminem occidit; occidentis telum est
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.06.02.
Hozzászólás: 3826
Csatolások: 6013
Azonosító: 272243
Offline offline
régen írtam ide, de valahogyan eszembe jutott a topik. ^^
tegnap olvastam el a wilder girls-t rory power-től. egy ültemben végigolvasós könyv. érezhető a ya jellege, szerintem jó a sztori, de ha több hasonló stílusú könyvet olvastál már, akkor túl nagy csattanóra ne számíts. a karakterek nem voltak túl bonyolultak, de úgy érzem ebben a könyvben ez nem is volt nagy baj. kíváncsi vagyok lesz-e folytatása a könyvnek. az útvesztő rajongóknak ajánlanám.
2019. december 26. 08:28 #5
yuseong
yuseong
kliséhegy
 
Státuszquemadmodum gladius neminem occidit; occidentis telum est
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.06.02.
Hozzászólás: 3826
Csatolások: 6013
Azonosító: 272243
Offline offline
aristotle és dante a világmindenség titkainak nyomában (benjamin alire sáenz)
hihetetlen édes könyv, teljesen magával ragadott. sok benne a párbeszéd, ezért gyorsabb ütemű, ami szerintem nem volt gond. szerethető, hétköznapi történet. nagyon szép ya book. könnyű olvasmány, csak ajánlani tudom. ^^
2 felhasználónak tetszik: Zoeh, KryPatln
2022. október 29. 16:19 #6
- törölt felhasználó -    
Sosem voltam könyvmoly, de legutóbb a Fekete Istvántól a Bogáncsot olvastam ki.
2024. március 23. 14:55 #7
eightveez
eightveez
új tag
 
Státuszhorror films don't create fear. they release it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 23.09.01.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 606
Azonosító: 388699
Offline offline
Clarissa Wild: Vile ​Boys
1 felhasználónak tetszik: kaislaporola
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!