Starity

Megérkezett az élőszereplős Mulan előzetese

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. július 07. 20:33 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
22 évvel a mese mozikba kerülését követően 2020 tavaszán mutatja be a Disney az élőszereplős Mulant.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. július 07. 22:22 #2
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Hát ennek sincs Disney mese feelingje. Szerintem a Disney inkább ne tegye rá az élőszereplős remakekre a Disney logot, hogyha nem tudnak hűek maradni a mesékhez, amiken gyermekként felnőttünk.
Hol van Mushu? Ez a film inkább egy háborús kalandfilm nem pedig a Disney Mulan. Bár még ez mindig nem zavar annyira, mint a néger Ariel...
2019. július 08. 09:42 #3
sweetboca
sweetboca
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.04.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 272439
Offline offline
Élőszereplős...
Már kezd elegem lenni abból, hogy a Disney mindenből élőszereplős filmet csinál. Az Aladdin az tökéletes volt, minden a régire emlékeztetett. De a Mulan-t és az Ariel-t biztos nem fogom tudni megnézni, márcsak a szereplőválasztás miatt és, hogy a Mulan nem a Star Wars földi verziója.
2019. július 08. 09:54 #4
- törölt felhasználó -    
Én nem kifejezetten szeretem az ilyen tipusú filmeket deezt mindenképp meg akarom nézni, égyrészt mert láttam a mesét és nagyon tetszett, másrészt Liu Yifei nagon szép, és amúgy is minden érdekel ami Kinával, Koreával vagy Japánnal kapcsolatos. Nem értem másnak mi baja ezzel...
2019. július 08. 11:13 #5
Fzsuzsi96
Fzsuzsi96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.13.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 269850
Offline offline
Sehol nincs feltüntetve, hogy remake. biggrin.gif
A Disney az original sztorit vette elő, a rajzfilm tért el a történettől anno.
Vagyis az eredeti Mulan-sztoriban nincs se Mushu, se Shang tábornok, az egyetlen, ami egyezik, az az alapsztori.

De bele is van írva a cikkbe, hogy "Maga a film egy ősi kínai történetet tár a nézők elé"....ez hol jelenti azt, hogy a rajzfilmet filmesítik meg? smileeee.gif

Én speciel várom, mert ez azt jelenti, hogy nem a rajzfilm remake-je, hanem egy teljesen más sztorit fogunk kapni. smileeee.gif
2019. július 08. 14:23 #6
- törölt felhasználó -    
Azzal aki nyavalyog, hogy "jaaj, mineek, nem kell több előszereplős film Disney bácsi!" sajnálattal kell, hogy közöljem, az összes Disney által kiadott rajzfilmnek lesz egy élőszereplős párja (azért nem mondom, hogy remakje, mert ez sem egy remake), SŐT azoknak az élőszereplős filmeknek is lesznek majd reboot-jai. Azért mert a Copyright claim minden általuk megalkotott mesére egy idő után lejár, és hogy továbbra is a Disney birtokában maradjon a Hófehérke, Mulán, Ariel stb. kezdeniük kell valamit a sztorikkal. És ahelyett, hogy valami újat adnak hozzá, sokkal egyszerűbb (és nekik gazdaságosabb is) csak élő emberekkel leforgatni a már meglévő sztorikat.
Ilyen szempontból a Mulán máris érdemel egy piros pontot, mert az eredeti Mulán történetet veszik elő, nem a 'lebutított' rajzfilmes változatot. biggrin.gif
2019. július 15. 19:09 #7
- törölt felhasználó -    
Kíváncsi vagyok milyen lesz.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Jet Li Jet Li 1330.
Gong Li Gong Li 3140.
Liu Yifei Liu Yifei 7738.