Starity

Ariana Grande szívszorító vallomása: „Szeretném ha tudnátok, nem vagytok egyedül!”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. július 08. 21:24 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 26 éves popsztár szívesen állítja magát kihívások elé, ám van, ami már neki is sok.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. július 09. 08:59 #2
- törölt felhasználó -    
Istenem de cukiii.
2019. július 09. 09:18 #3
- törölt felhasználó -    
Ezért kedvelem annyira! Mert tudja hogy másnak is nehéz és együttérez velük, nem csak magára gondol.
2019. július 09. 09:50 #4
Titanyla
Titanyla
dreamer
 
Státuszdo all things with love ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.31.
Hozzászólás: 1542
Csatolások: 26
Azonosító: 232551
Offline offline
Nagyon szeretem, amikor ehhez hasonló személyes üzenete van rajongói felé, valóban rengeteg szörnyű dolog történt vele az utóbbi időkben, de ő továbbra is kitartóan dolgozik, valamint véleményem szerint napjaink egyik legbefolyásosabb és legegyedibb énekesnője, akiből tényleg egy ikon lett. Ő az egyik lejobb példa arra, hogy a kemény munka meghozza gyümölcsét, hiszen egy Nickelodeon-sorozat mellékszereplőjéből világhírű, zenéivel és albumaival rekordokat megdöntő énekesnő lett. Remélem minél hamarabb begyógyulnak a múltbéli sebei és egy igazán boldog és teljes életet tud majd élni <3
2019. július 09. 10:30 #5
sweetboca
sweetboca
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.04.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 272439
Offline offline
Annyira szeretem őt! Szeretem olvasni az ilyesfajta üzeneteit, mert bátorítanak, de ugyanakkor elszomorítanak. Fáj, hogy ennyi szomorú dolgot él át, viszont az példaértékű, hogy ilyen jól viseli.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok