Starity

6 évad után leköszön a képernyőről A visszatérők sztárja

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. július 10. 14:25 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A The CW csatorna búcsút int egyik munkatársának, ugyanis az egyik szereplő távozik A visszatérők éléről. VIGYÁZAT, SPOILERVESZÉLY!
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. július 10. 18:44 #2
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Hirtelen azt hittem, hogy a sorozat köszön le a képernyőről 6 évad után, mondom ez lehetetlen, mert be van rendelve a 7.évad.
Egyébként Henry már most a 6.évadban sem nagyon szerepel és bár az 1.évad óta nagyon megkedveltem a karakterét, nem igazán hiányzik és nem is fog mert nem olyan fontos karakter számomra.
Ja és hozzátenném, hogy Eliza, Paige, Bob és Marie mellett Lindsey Morgan és Richard Harmon is már a kezdetektől főszereplők, attól, hogy még az első évadban nem főszereplőkként voltak.
Nagyon fura, hogy egyre kevesebb karakter maradt meg a sorozat első évadai óta, Monty pl nagyon hiányzik.
1 felhasználónak tetszik: Tímeea
2019. július 12. 17:37 #3
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Már az új részt is láttam, de hirtelen arra gondoltam, hogy a fiatalabb főszereplők közül lép ki valaki. Nagyon megijedtem. biggrin.gif
Én szerettem amúgy a karakterét az első évadokban, egészen talán a 4. vagy 3. évadig. Utána már olyan semleges lett. De egyébként örülök, hogy Greysont lehetett látni egy picit, mondjuk kiírni Henryt a sorozatból jobban is meg lehetett volna oldani, de na, nem panaszkodok. smileeee.gif

Amúgy tényleg fura, hogy egyre kevesebb karakter maradt meg a sorozat első évadai óta. Nekem Lincoln és Lexa hiányzik nagyon, főleg Lincoln. sad.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok