Starity

Miley Cyrus elárulta, mikor szakadt el Hannah Montanától

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. július 12. 17:23 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Az Elle magazinnak adott interjút az énekesnő, Disney csatornás múltjáról is mesélt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. július 12. 18:04 #2
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Nem tudom mi értelme van állandóan káromkodni egy két soros interjúban is. Lehet igaza van lehet nem sokan sokféle véleménnyel vannak. Én szerettem Hannah Montanat. A gyerekkoromat határozta meg és megértem, hogy kinőtt belőle, mind felnövünk egyszer. Viszont a későbbi viselkedésével tönkre tette az egykori Hannah Monatana képet. Pedig el kellene fogadnia, hogy egykor az is ő volt, sőt ha nincs Hannah Montana nem is ér el ilyen nagy sikereket. Inkább hálásnak kellene lennie...Az meg, hogy valaki elmúlt 18 éves még nem biztos h felnőtt. Lehet, hogy van férje, de a megnyilvánulása nem épp egy érett nőt tükröz hanem egy lázadó tinit...
1 felhasználónak tetszik: An_d_a
2019. július 12. 20:09 #3
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (Betti90 @ 2019.07.12. 18:04)
Nem tudom mi értelme van állandóan káromkodni egy két soros interjúban is. Lehet igaza van lehet nem sokan sokféle véleménnyel vannak. Én szerettem Hannah Montanat. A gyerekkoromat határozta meg és megértem, hogy kinőtt belőle, mind felnövünk egyszer. Viszont a későbbi viselkedésével tönkre tette az egykori Hannah Monatana képet. Pedig el kellene fogadnia, hogy egykor az is ő volt, sőt ha nincs Hannah Montana nem is ér el ilyen nagy sikereket. Inkább hálásnak kellene lennie...Az meg, hogy valaki elmúlt 18 éves még nem biztos h felnőtt. Lehet, hogy van férje, de a megnyilvánulása nem épp egy érett nőt tükröz hanem egy lázadó tinit...



Igazából én sem tudtam volna jobban megfogalmazni.
Számomra ő volt az első olyan híresség, akiért tiniként igazán rajongtam és máig jó érzéssel gondolok vissza arra a korszakomra. Én is sokat változtam, ahogy ő is: biztos vagyok benne, hogy nem minden pillanata volt rossz és szenvedett évekig folyamatosan, emiatt pedig teljesen érthetelen számomra a viselkedése. Megértem, hogy szeretné ha másnak látnák őt az emberek ennyi év után, de nem kellene ilyen szinten "borzalomnak" beállítania azt a korszakát. Sok minden köszönhet annak a parókának.
2019. július 14. 14:38 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Természetes hogy elkezdte felnőttnek érezni magát, viszont a megnyilvánulásai inkább egy lázadó tinihez illenek. Mostanában egész nyugodt volt mióta megint együtt vannak Liammel viszont ezek szerint még mindig benne van ez a lázadás.
2019. július 14. 15:40 #5
ianginger
ianginger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.29.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 1350
Azonosító: 271029
Offline offline
Nem értem ezt a viselkedést még mindig, hogy káromkodás nélkül egy mondatot nem tud elmondani ha a sorozatról van szó. Én nem néztem, nem tetszett gyerekfejjel, na de ha nincs az a sorozat ő lehet sehol sem lenne. Hálásnak kellene lennie ahogy többen is írták már.
2019. július 16. 20:13 #6
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Ahha... attól lesz valaki felnőtt, hogy szexel? biggrin.gif Nem hiszem el ezt a nőt, komolyan.
Ezekből a megnyilvánulásokból is látszik, hogy nagyon nem nőtt még fel.
Valamilyen szinten sajnálom, mert tényleg nem ő akarta ezt az egész Hannah Montana dolgot, gyerekként csöppent bele ebbe az egészbe, gyakorlatilag ráerőszakolták ezt az egészet, de szerintem nagyon nem oké az, amit csinál. Ezekkel a hülye lázadásaival ismét csak egy szerepet vett fel, hogy megmutassa, mennyire nem az a parókás kislány már. De ez még mindig nem az igazi énje szerintem.
2019. július 17. 13:44 #7
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Olyan hülyeség hogy belekezdett ebbe a lázadásba. Emily Deschanel-re is örökké Bones-ként fognak emlékezni, mégsem kezdett el showműsorokba twerkelni lenyírt hajjal ahogy vége lett a sorozatának... Nem ő az egyetlen aki évekig játszotta ugyanazt a karaktert és ráragadt utána a dolog. Ezt kéne felfognia és elfogadnia végre...
2019. július 28. 04:28 #8
milkaboci
milkaboci
új tag
 
StátuszHa elérkezett a távozás ideje, lépj le csendben, ne csinálj műsort!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.17.
Hozzászólás: 22
Csatolások: 0
Azonosító: 271812
Offline offline
Amiatt érezte magát felnőttnek, mert szexel? Ez pont nem egy felnőtthöz illő viselkedés. Ahogy a káromkodás sem. Ha nem lett volna az a műsor, akkor elég nagy lenne rá az esély, hogy ő sem lenne sehol.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok