Starity

Öt év után új albummal jelentkezett Iggy Azalea!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. július 19. 19:36 #1
- törölt felhasználó -    
Iggy Azalea első stúdióalbuma, a The New Classic 2014-ben debütált. Az ausztrál rapper ezek után a Digital Distorion albumát tervezte, amelyet különféle okok miatt nem adott ki. Iggy második albuma, így az In My Defense lett, amely július 19-én került fel a boltok polcaira.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. július 19. 21:07 #2
Alenna
Alenna
ʟᴀ ᴜɴɪᴄᴀ
 
Státuszone thing about karma, that bitch will finds you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.29.
Hozzászólás: 2550
Csatolások: 37329
Azonosító: 267566
Offline offline
HÁT ÚRISTEN! heart.gif Annyira örülök, hogy végre megjelent a régóta tervezett második albumja. Évek óta vártam erre, és ma végre elérkezett ez a nap. Szó szerint tökéletes ez az album, semmi kivetnivalót nem találok benne, megérte rá várni ilyen sokat! Ez a videóklip meg...wub.gif Áhh, nem jutok szavakhoz.
2019. július 19. 21:52 #3
- törölt felhasználó -    
COMMENT POLICE!!
Még mielőtt megrohamozzák ezt a posztot a "miért kell minden videóba twerkelés?", "undorító, ma már egy nő sem tiszteli magát?" és (a kedvencem) "hát ez trágya, a kishúgom jobb zenét csinál, csak kevesebb seggrázással" típusú kommenteket írogató emberek, hadd kérjem meg őket, hogy ne. Lol Igen, felfogtuk, nem a te ízlés világod. De sokkal egyszerűbb (és logikusabb is) lenne, ha egyszerűen a te ízlésednek megfelelő számokkal foglalkoznál. Kezd kicsit idegesítő lenni a folytonos hiszti.

Anyways, Iggy albumja remek lett, a Started-et is pont ma hallgattam. Látszik, hogy sok minden történt a két albumja megjelenése között. Sokat fejlődött, most a klipjei is sokkal inkább hangulatosak és nem olyan összevisszák, valamint a word play-e és a flowja is az egekben jár. Valahogy az elmúlt fél év alatt sikerült megszerettetnie magát velem. ˇuˇ
1 felhasználónak tetszik: Alenna
2019. július 20. 13:20 #4
CsacskaCsajszi
CsacskaCsajszi
visszatérő vendég
 
StátuszSemmi :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.08.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 265323
Offline offline
miért kell minden videóba twerkelés?
a kishúgom jobb zenét csinál, csak kevesebb seggrázással
2019. július 20. 13:21 #5
CsacskaCsajszi
CsacskaCsajszi
visszatérő vendég
 
StátuszSemmi :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.08.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 265323
Offline offline
undorító, ma már egy nő sem tiszteli magát?
2019. július 20. 19:57 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (CsacskaCsajszi @ 2019.07.20. 13:20)
miért kell minden videóba twerkelés?
a kishúgom jobb zenét csinál, csak kevesebb seggrázással


Hahaha, szétröhögtem a belem, jaj de kis vicces vagy.
Na, mindegy, itt vannak TŐLED a kedvenc idézeteim.

"Utálom amikor mások csúfolnak, ne csináljátok, nektek se esne jól! sad.gif" - hmm, ezzel te magad eléggé szembe mész de oké. rohog.gif

"Sziatok!" - briliáns, ahogy az író egyértelműen rosszul írja le, hogy Sziasztok!, ezzel szemléltetve, hogy nem tud írni.

"Kedvenc állatom a sellő (jóóó tudom ám én is, hogy nem biztos, hogy lézezik) " - meg a ha létezik (nem 'lézezik') sem állat. De oké.

"Imádom a zenét, és a hírességeket és főleg a youtubosokat, szerintem én is vlogger akarok lenni!" ... *faceplam*

Nos, örülök, hogy így egymásra találtunk, idézgettünk egymástól. Tiszta Petőfi meg Arany. blush.gif
2019. július 20. 21:55 #7
CsacskaCsajszi
CsacskaCsajszi
visszatérő vendég
 
StátuszSemmi :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.08.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 265323
Offline offline
Háborút akarsz? Hát akkor legyen háború! Készülj Ribi, mert ez a csajszi mostantól az ellenséged!!
2019. július 21. 11:06 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (CsacskaCsajszi @ 2019.07.20. 21:55)
Háborút akarsz? Hát akkor legyen háború! Készülj Ribi, mert ez a csajszi mostantól az ellenséged!!


Hát, köszönöm, ekkorát még nem röhögtem, ez most kellett. rohog.gif De amúgy komolyabbra fordítva a szót... mit is takar ez a háború? Nem szavazol a profilomra vagy mi? Úúú, csak nem ... írsz valami csúnyaságot az üzenő falamra? Vagy még jobb... válaszolsz a kommentemre és 'Ribi' és hasonló jellemzőkkel illetsz? Tűkön ülök drága Aranyom.
Xoxo, your Petőfi. blush.gif
Amúgy ui. ez a felhasználó név 100% illik rád, remek választás. Csak nem IKEA?
2019. július 23. 18:09 #9
Shineformylove
Shineformylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 272597
Offline offline
Vannak rajta elég ütős számok. Szegény csajt nagyon nem akarja valaki show bizniszbe és mindig rendesen alá tesznek és furcsa dolgok történnek vele. Talán most, hogy önálló előadóként dolgozik sikerül neki feljebb törnie. Mindenesetre példaértékű a kitartása és a szorgalma. Kíváncsian várom mit fog a jövőben alkotni
1 felhasználónak tetszik: Alenna
2019. július 30. 17:26 #10
HermioneGiga
HermioneGiga
visszatérő vendég
 
StátuszJonathan Young
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.02.26.
Hozzászólás: 444
Csatolások: 18
Azonosító: 271712
Offline offline
Ez se lesz jobb, mint a többi...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Juicy J Juicy J 7067.