Starity

Naomi Campbellt bőrszíne miatt nem engedték be egy eseményre

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. július 31. 14:00 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1764
Csatolások: 68916
Azonosító: 265584
Offline offline
Naomi Campbell több mint 30 éve van a szakmában, az egyik legismertebb modell a világon.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. július 31. 14:15 #2
- törölt felhasználó -    
Ez nem volt szép tőlük! Utálom a rasszista embereket, akik külsőről itélnek meg valakit. A rasszizmus inteligenciahilyányra utal. Attól hogy valaki kicsit másképp néz ki, nem azt jelenti, hogy nem mehet el valahová, meg ilyenek. Sőt, olyat is hallottam, hogy vannak olyan események, ahova nem engedik be a szinesbőrűeket. Miért is? Mert más szinű a bőrük! A buta emberekkel nincs mit kezdeni, ez tény.
2019. július 31. 16:08 #3
latenights
latenights
új tag
 
StátuszX Æ A-12
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.28.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 272663
Offline offline
2019-ben élünk,és a rasszizmus még mindig jelen van.Szégyen.
2019. július 31. 16:25 #4
- törölt felhasználó -    
Jajj istenem de megfolytanám az ilyeneket egy kanál vizbe....
Pedig nagyon szép csaj...
Attol hogy barna már nem kell beengedni....??
Ez a kivételezés...
Persze ha fizetett volna egy jó összeget már egyből lett volna hely....
2019. július 31. 18:09 #5
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Először is, azt csak ő feltételezi, hogy a bőrszíne miatt nem engedték be a párizsi eseményre, sehol nem volt ez konkrétan kijelentve. Másodszor, azt erősen kétlem, hogy pont Franciaországban lennének ilyen kivételezések, mivel a franciák között elég sok a fekete, szerintem már egy jó ideje hozzászoktak a jelenlétükhöz. Ha tippelnem kéne, inkább a sokszor vállalhatatlan viselkedése miatt döntött úgy a hotel vezetősége - mert nem hinném, hogy a bizti őr önkényesen döntött volna -, hogy nem kér a jelenlétéből. Mondjuk az tény, hogy ezt lehetett volna sokkal elegánsabban is intézni.
Ettől függetlenül persze, hallassa a hangját, ha valamilyen érdeksérelem éri, de nem kell médiacirkuszt csinálni a paranoiájából. Inkább vonja felelősségre a szervezőket, hogy hogyan történhetett meg, hogy a meghívója ellenére nem mehetett be a rendezvényre.

Az ázsiai kampány meg nem rasszizmus, nem kell mindenre eszetlenül rádobni ezt a szót, csak mert bőrszínről van szó. Egyszerűen marketing szempontból tuti bukás lett volna, mivel Ázsiában a kifejezetten fehér bőr a kívánatos, nem véletlenül van temérdek bőrfehérítő termék, kezelés meg miegymás arrafelé. Az emberek meg azt a terméket veszik meg, amitől remélik, hogy olyan jól fognak kinézni tőle, mint a modell a képeken, kapcsolt áru.
1 felhasználónak tetszik: ianginger
2019. július 31. 23:38 #6
Katerina Kat
Katerina Kat
visszatérő vendég
 
StátuszZed is dead, baby, Zed is dead
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 255143
Offline offline
Ez szomorú. Miért nem lehet elfogadóbbnak lenni?
Persze azért két oldalról figyeljük az eseményeket: ha nem tévedek, Naomi szerepelt a Fresh Prince of Bel Air cimü sorozatban, ami elég rasszista - a fehérekere nézve. Ki van benne emelve, hogy milyen megkülönböztetések érik a feketéket, Malcolm X is nagy hangsúlyt kap, de a fehéreket konkrétan vödör kakaként kezelik. Úgyhogy azért na.
Amúgy szerintem a fekete nök sokkal szebbek: mindigis olyan szép göndör hajat akartam meg nagy ajkakat, de hát mindenkinek màs kell, mint ami van.
2019. július 31. 23:50 #7
oOKikiOo
oOKikiOo
visszatérő vendég
 
StátuszElveszem a könyvsorozataimban :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 262696
Offline offline
LollyPoop Teljesen egyetértek! taps.gif
2019. augusztus 01. 07:59 #8
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
Idézet (LollyPoop @ 2019.07.31. 18:09)
Először is, azt csak ő feltételezi, hogy a bőrszíne miatt nem engedték be a párizsi eseményre, sehol nem volt ez konkrétan kijelentve. Másodszor, azt erősen kétlem, hogy pont Franciaországban lennének ilyen kivételezések, mivel a franciák között elég sok a fekete, szerintem már egy jó ideje hozzászoktak a jelenlétükhöz. Ha tippelnem kéne, inkább a sokszor vállalhatatlan viselkedése miatt döntött úgy a hotel vezetősége - mert nem hinném, hogy a bizti őr önkényesen döntött volna -, hogy nem kér a jelenlétéből. Mondjuk az tény, hogy ezt lehetett volna sokkal elegánsabban is intézni.
Ettől függetlenül persze, hallassa a hangját, ha valamilyen érdeksérelem éri, de nem kell médiacirkuszt csinálni a paranoiájából. Inkább vonja felelősségre a szervezőket, hogy hogyan történhetett meg, hogy a meghívója ellenére nem mehetett be a rendezvényre.
Az ázsiai kampány meg nem rasszizmus, nem kell mindenre eszetlenül rádobni ezt a szót, csak mert bőrszínről van szó. Egyszerűen marketing szempontból tuti bukás lett volna, mivel Ázsiában a kifejezetten fehér bőr a kívánatos, nem véletlenül van temérdek bőrfehérítő termék, kezelés meg miegymás arrafelé. Az emberek meg azt a terméket veszik meg, amitől remélik, hogy olyan jól fognak kinézni tőle, mint a modell a képeken, kapcsolt áru.



meghajolo.gif
2019. augusztus 01. 11:26 #9
Raven007
Raven007
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.02.07.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 0
Azonosító: 268997
Offline offline
És ebből hogy következik az, hogy a bőrszíne miatt nem engedték be? Régebben rengeteget lehetett olvasni a botrányos vielkedéséről ennek a nőnek, szerintem inkább az lehetett z indok.
2019. augusztus 01. 13:12 #10
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3201
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Nem igazán ismerem az életvitelét és a vielkedését, de a cikk olvasása után egyből az jött le, hogy ő reagálta túl és csak rá akarja fogni a bőrszínre. A kommentek pedig csak megerősítettek ebben.
2019. augusztus 02. 12:07 #11
HermioneGiga
HermioneGiga
visszatérő vendég
 
StátuszJonathan Young
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.02.26.
Hozzászólás: 444
Csatolások: 18
Azonosító: 271712
Offline offline
Túlreagálja, szerintem is csak erre fogta...
2019. augusztus 02. 21:48 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Katerina Kat @ 2019.07.31. 23:38)
Ez szomorú. Miért nem lehet elfogadóbbnak lenni?
Persze azért két oldalról figyeljük az eseményeket: ha nem tévedek, Naomi szerepelt a Fresh Prince of Bel Air cimü sorozatban, ami elég rasszista - a fehérekere nézve. Ki van benne emelve, hogy milyen megkülönböztetések érik a feketéket, Malcolm X is nagy hangsúlyt kap, de a fehéreket konkrétan vödör kakaként kezelik. Úgyhogy azért na.
Amúgy szerintem a fekete nök sokkal szebbek: mindigis olyan szép göndör hajat akartam meg nagy ajkakat, de hát mindenkinek màs kell, mint ami van.


A Fresh Prince of Bel Air hol rasszista? rohog.gif Kb. annyira rasszista mint ami Naomi-val történt. (segítség a gyengébbeknek: semennyire.)
2019. augusztus 03. 09:05 #13
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Most nem azért, de engem anno középiskolában azzal b*sztattak, hogy olyan fehér vagyok, mint egy hulla...na az valóban bőrszín miatti megbélyegzés. Itt viszont nem látok erre utaló jelet. Bírom amikor a feketék mindenért játszák a hattyú halálát, közben meg a kutya sem különbözteti meg a bőrszíne alapján. Arra nem gondolt, hogy esetleg a rendezvényen konkrétan NAOMI-ra nem kiváncsiak, nem pedig a fekete bőrűekre?
2019. augusztus 03. 14:04 #14
ianginger
ianginger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.29.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 1350
Azonosító: 271029
Offline offline
Idézet (LollyPoop @ 2019.07.31. 18:09)
Először is, azt csak ő feltételezi, hogy a bőrszíne miatt nem engedték be a párizsi eseményre, sehol nem volt ez konkrétan kijelentve. Másodszor, azt erősen kétlem, hogy pont Franciaországban lennének ilyen kivételezések, mivel a franciák között elég sok a fekete, szerintem már egy jó ideje hozzászoktak a jelenlétükhöz. Ha tippelnem kéne, inkább a sokszor vállalhatatlan viselkedése miatt döntött úgy a hotel vezetősége - mert nem hinném, hogy a bizti őr önkényesen döntött volna -, hogy nem kér a jelenlétéből. Mondjuk az tény, hogy ezt lehetett volna sokkal elegánsabban is intézni.
Ettől függetlenül persze, hallassa a hangját, ha valamilyen érdeksérelem éri, de nem kell médiacirkuszt csinálni a paranoiájából. Inkább vonja felelősségre a szervezőket, hogy hogyan történhetett meg, hogy a meghívója ellenére nem mehetett be a rendezvényre.
Az ázsiai kampány meg nem rasszizmus, nem kell mindenre eszetlenül rádobni ezt a szót, csak mert bőrszínről van szó. Egyszerűen marketing szempontból tuti bukás lett volna, mivel Ázsiában a kifejezetten fehér bőr a kívánatos, nem véletlenül van temérdek bőrfehérítő termék, kezelés meg miegymás arrafelé. Az emberek meg azt a terméket veszik meg, amitől remélik, hogy olyan jól fognak kinézni tőle, mint a modell a képeken, kapcsolt áru.


Egyetértek mindennel amit írtál! wink.gif
2019. augusztus 04. 16:40 #15
Lianda
Lianda
♥♥ chingu ♥♥
 
Státusz✿✿ ASIA ✿✿
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.20.
Hozzászólás: 1443
Csatolások: 354
Azonosító: 233579
Offline offline
Azért mert 30 éve van a szakmában Naomi attól még nem fognak leborulni előtte és minden hova be engedni mert híres. De szerintem biztos meg volt rá a megfelelő ok hogy miért nem engedték be. És nem hiszem hogy a rasszista dolog miatt.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok