Starity

Miley Cyrus hosszasan írt életéről és a válásáról

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. augusztus 23. 18:53 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1764
Csatolások: 68747
Azonosító: 265584
Offline offline
Több mint 10 nappal ezelőtt számoltunk be Nektek arról, hogy Miley Cyrus és Liam Hemsworth házassága véget ért.

A teljes cikkhez kattints ide!
2019. augusztus 23. 22:28 #2
strangergirl
strangergirl
új tag
 
StátuszAfter laughter, comes tears
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.28.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 272664
Offline offline
Lehet most szidni, de nem érdekel. Mit vársz Miley? Ahogy te bánsz másokkal, azt vissza is fogod kapni. A ki nem mondott válás előtt máris mást csókolgatsz, holott lehet, hogy meg lehetne menteni ezt az egészet. Mégsem akarsz válni. De ha a média bármit terjeszt rólad, akkor kiakadsz, mintha nem tennél semmit. Az pedig, hogy a barátaid Liamet drogosnak nevezik, csak hogy neked legyen igazad, elég nevetséges. Amit mutatsz a világnak, sajnos azt kapod vissza. Ha mást csókolgatsz egy hajón, azzal csak azt mutatod az embereknek, hogy Liam mellé kell állniuk. Ha azt akarod, hogy az emberek másképp nézzenek rád jobb lenne ebbe is belegondolni.
2019. augusztus 23. 22:30 #3
strangergirl
strangergirl
új tag
 
StátuszAfter laughter, comes tears
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.28.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 272664
Offline offline
*mintha nem tettél volna semmit
2019. augusztus 24. 02:05 #4
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15740
Csatolások: 140589
Azonosító: 270554
Offline offline
az egész téma túl van lihegve. meghoztak egy döntést, amihez 2, ismétlem, kettő ember kellett. ergo ebben a helyzetben nincs jó vagy rossz, csak két felnőtt ember, akik úgy döntöttek, külön folytatják az életüket. ebben semmi tragikus nincs, és főleg nem érdemes azonnal ítéleteket hozni, főleg, hogy a nyilvánosságra csak egy nagyon sok szűrőn átment, nagyon ingoványos információ jut el, sarkításokkal megspékelve. de ezek feltehetőleg a töredékét sem jelentik annak, ami valójában történt a kapcsolatukban. és most jön a fontos info: ehhez nekünk semmi közünk, és főleg nincs jogunk ítéletet mondani. hagyja mostmár mindenki békén őket, had éljék az életüket.
bocsánat, de iszonyatosan ideges leszek már ettől az internetes sárdobálástól, és sok okoskodástól. azt hiszem, Miley és Liam jobban képben vannak, mi miatt siklott félre a kapcsolatuk, mint mi vagy bárki más.
az meg számomra elfogadhatatlan, hogy Mileynak még magyarázkodnia kell, mert az emberek nem akadnak le a témáról. és ha megcsalta Liamet? bocsánat, de who cares? ezzel majd ő elszámol, nem nekünk kell kivívnunk Liam igazságát helyette. nagyfiú már, megoldja. xdd
tbh elkezdhetnének a népek végre átlagos emberekként tekintenki a sztárokra, akik néha sz*rarcok, néha jóarcok, néha rossz döntést hoznak, néha jót. just like us.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, strangergirl
2019. augusztus 24. 04:46 #5
Shineformylove
Shineformylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 272597
Offline offline
Ahogy Miley is írta meghoztak egy döntést. Sztárok lettek és nem C kategóriásak, hanem igen a mezőny elején járnak.
Szóval elég nagy figyelem hárul mind a két félre
Viszont nem ő az egyetlen A+++ sztár, rengetegnek alig lehet a magánéletébe látni. Megoldhatta volna ő is ezt, de ő jobban szeret csapongani. Így minden kiderül amit vagy szeretne vagy nem. Amég fotók vannak arról, hogy válás előtt/után/közben egy csaj torkát simogatja a nyelvével, addig nehogymár ő érezze magát sértettnek, mert megszolják. Az átlagos életet elő embereket is kapják rendesen az ívet ha megcsalják a párjukat. Akkor mit várhat egy világsztár? Vallonveregetést?
Fel kellene nőni nem csak mondani kellene.
Gusztustalan, szánalmas és gerinctelen dolog ha megcsalja valaki a párját. Így Miley is az, az én szemben és szerencsére meg jó pár ember szemében is.
Nincs mit ezen már magyaráznia
2019. augusztus 24. 11:58 #6
Blaha
Blaha
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.17.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 271814
Offline offline
Ugyanazt csinálta/csinálja, mint a korabeliek, csak ő nyilvánosság előtt. Mi ezzel a baj? Az ő élete.
Ha hamar túl lépett Liam-en..az ő dolga. Nem mindegy ez nekünk? Miért vagytok így felháborodva? Hallgassátok a zenéjét, ha tetszik és ennyi. Nem kell foglalkozni az életével.
Szerintem észre lehetett venni, hogy Miley szeret szórakozni, szeret élni. Igazán élni. Ilyen fiatalon összekötni az életét egy emberrel lehet, hogy bem tartozik ehez. Szerintem kurvára menő Miley. Mindig kimondta, amit akart. Mindig azt csinálta, amit akart. Pörgős az életmódja, ennyi.
Nem ismerjük személyesen.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2019. augusztus 24. 19:29 #7
biush123
biush123
QueenOfDisaster
 
StátuszThis world will never be, what I expected. . .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1073
Csatolások: 26
Azonosító: 200857
Offline offline
Miley egy közszereplő, olyan személy akit nagyon sokan ismernek. Az életben minden ember hoz rossz döntéseket, követ el hibákat. Igen talán Miley viselkedésében vannak kivetnivalók, de mindenki hibázik, ameddig az emberek jól tudják ezt takargatni addig neki és a hozzá hasonló embereknek minden lépését figyelik. Ítélkezni a legkönyebb, főleg az interneten mindenféle profilok, felhasználónevek, képek mögé bújni és úgy alkotni véleményt. Mindenkinek van saját élete amivel jobb lenne törődni és nem másokat szidalmazni. Ennek a világnak nagy változás kellene.
3 felhasználónak tetszik: madeleine., Szandi0820, Harlow
2019. augusztus 25. 13:18 #8
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Mindketten hibásak Liam ne várja el hogy hirtelen tökéletes feleség és háziasszony legyen az aki nem bír leállni a bulizással, tudta jól milyen Miley és hogy nem fog megváltozni mégis elvette. Miley meg ha nem akar csendes házasszonyi életett élni szerető férje oldalán és letenni a drogokat ne menjen olyanhoz hozzá aki nyíltan erre vágyik. Igen mindketten hibáztak de Liamben legalább van annyi tisztesség hogy nem kezd el mással enyelegni miközben még házas és nem terjszti azt exéről hogy drogos meg alkoholista és nem próbálja magát beállítani a szegény áldozatnak aki majd meg őrül a szívfájdalomtól
2019. augusztus 27. 14:43 #9
kaz.
kaz.
új tag
 
Státuszthough your beginnings may be humble, may the end be prosperous.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.08.22.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 272903
Offline offline
hát igen, szerintem úgy tud valaki tényleg megváltozni, ha maga mögött hagy mindent, ami a múlthoz köti, mint pl románcot. én is úgy lettem olyan boldog, mint amennyire most vagyok, hogy régi kapcsolatokat elengedtem. nem tökéletes egyikőjük sem, de teljesen megértem miley-t. amúgy meg szerintem két nagyon különböző ember miley és liam, szóval szerintem jobb is így.
2019. szeptember 17. 20:41 #10
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Régen sajnáltam hogy szétmentek, de szerintem nem kellett volna újra kezdeniük...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok