Starity

Kit Harington és Salma Hayek mellett Angelina Jolie szőke harcosnőt fog alakítani

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. szeptember 24. 13:40 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A Maleficent után ismét egy fiktív karakter bőrébe bújik a szép színésznő.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. szeptember 24. 19:07 #2
- törölt felhasználó -    
amikor írsz erről összefoglalóan még a comic con után egy nappal egy cikket, de nem rakják ki...
ha már itt vagyok elmondom azoknak akik nem tudják, hogy Richard, Angelina, Kit és Salma mellett a film főszereplője Lauren Ridloff, akinek a karaktere az első siket szuperhős lesz; Gemma Chan, aki a Marvel Kapitány mellékszerepe után az Örökkévalók vezetőjét (Salma mellett), Sersi-t alakítja; valamint Kumail Nanjiani, Brian Tyree Henry, Lia McHugh, Don Lee és Barry Keoghan. ezen kívül pedig itt debütál az első nyíltan LGBTQ szuperhős is, így a cast rettentően diverz, és nem egy, de két alulreprezentált, mégis fontos dolog bemutatásában az első (siketség és nyíltan meleg szuperhős). ezek után szerintem nem az a legnagyobb csoda, hogy úristen Kit, Salma és Angelina egy filmben szerepelnek, hanem inkább az előzőek, valamint az, hogy ezt a több, mint két hónapos információt sikerült ilyen semmitmondóan közölni. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2019. szeptember 24. 23:00 #3
Reira
Reira
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.03.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 259530
Offline offline
Fylia, örülök, hogy leírtad, személy szerint nekem jobban felkeltette az érdeklődésem az első siket és LGTQ szuperhős megjelenése, minthogy Angelina Jolie szőke....
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok