Starity

Cardi B-t zaklatták egy fotózáson

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. szeptember 26. 13:18 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A rapperrel is megtörtént az, ami valószínűleg sok más kolléganőjével.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. szeptember 26. 19:50 #2
Shineformylove
Shineformylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 272597
Offline offline
Most játszani akarja az erkölcsös asszonyt ?
Ember... rúdtáncos volt, zenéi 80%-nak szövege az, hogy hogyan b@szott
Emellett insta sztoriban mutogatta a mufját
Mit várt? Úgy viselkedik, mint egy rib@nc akkor ne is várjon más bánásmódot
2019. szeptember 26. 21:22 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Shineformylife: attól még hogy valaki ribanc megérdemli azt hogy ilyet tegyenek vele? Nem értem a logikádat. Ha valaki össze fekszik saját akaratából 100 emberrel nem azt jelenti hogy valaki mutogathatja neki a micsodáját vagy szexuálisan zaklathatja.
2019. szeptember 26. 23:00 #4
Shineformylove
Shineformylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 272597
Offline offline
Nem. De akkor se legyen kétszínű
Az baj ha valaki elő kapja neki.. Az viszont nem, ha egy jó zenei közreműködés kedvéért négykézláb ereszkedünk.
Na ebben nincs logika
2019. szeptember 26. 23:40 #5
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Négykézláb ereszkedik mert szeretne. Nem akarta látni az ember f. Kat mert nem szeretné látni. Ez a logika. Az hogy valaki valamilyen módon viselkedik nem jogosít fel arra mást hogy így viselkedjen. Csak mert ilyen nem érdemli ezt. És ezt nem azért mondom mert fan vagyok sőt pont hogy nem vagyok az hanem azért mert el vagy tévedve azzal kapcsolatban hogy mi az a beleegyezés. Abba beleegyezett hogy stripper legyen hogy ezt és ezt csináljon bizonyos férfiakkal abba nem volt benne hogy egy idegen mutogassa neki a privát részeit. De felőlem le van zárva nekem ez a véleményem
2019. szeptember 27. 00:26 #6
Shineformylove
Shineformylove
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.07.23.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 272597
Offline offline
Meg mindig nem azt mondtam, hogy ez normális volt.
Hanem, hogy egy ismert kurv@ ne akadjon már fel egy ilyenen. Mikor több olyat látott mint kilincset
2019. szeptember 27. 15:29 #7
sdsd
sdsd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 162879
Offline offline
Az, hogy sztripper volt, teljesen lényegtelen.
Az már jóval relevánsabb lenne, hogy bedrogozott férfiakat, úgy szeretkezett velük, hogy nem tudtak magukról. Ez a nemi erőszak legpontosabb példája.
Ettől függetlenül senki nem érdemli, hogy zaklassák. Ő sem.
Sosem szerettem az "ő ezt meg ezt tette, megérdemli ugyanazt" logikát. Mert nem. Senki nem érdemel meg semmit. Se rosszat se jót.
2019. szeptember 28. 09:42 #8
Blaha
Blaha
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.17.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 271814
Offline offline
Hogyha látni akarta volna a férfi nemiszervét, valószínűleg nem háborodik fel. Nem akarta látni és látta. Én megértem. Nekem se esett volna jól.
A múltja alapján ne ítéljük meg senkit. Rúdtáncolt? Akkor azt csinálta. Köztudott, hogy a rúdtáncosok nem k* vák. Ha pedig sok férfivel szexelt életében? Hadd élvezze! Természetes dolog a szex. Ha ezekről dalt is ír. Ne hallgasd, he nem akarod.
Ha lefeküdt valakivel a munkája miatt és élvezte akkor ez van. Ha nem élvezte volna, akkor nem teszi meg. Hadd élvezze már az orgazmust azzal, akivel akarja, és annyi emberrel akivel akarja.
Ezeket persze nem lehet bizonyítani, ha nincs kézzel fogható bizonyíték, szóval mindenki fogja be és foglalkozzon a saját dolgával. Nem vagyok rajongó, de felháborít, amiket írnak néhányan.
Arról bezzeg senki nem ír, hogy hány férfi közösült a munkája miatt vagy a munkájáért. Nem ismeritek személyesen, hallgassatok. Senki nem érdemli meg, hogy így beszéljenek róluk.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Cardi B Cardi B 2978.