Starity

Scooter Braun hosszú posztban nyilatkozott, miután halálos fenyegetéseket kapott

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. november 23. 18:00 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Online online
Taylor Swift AMA-s fellépésével kezdődött az egész vita, amely nagyon elfajult végül.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. november 23. 18:39 #2
kicsicsoda
kicsicsoda
visszatérő vendég
 
Státuszhad legyek, egy könnyű csepp az arcodon, vadvirág a sírodon ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.27.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 233854
Offline offline
akkora egy figyelemhajhász kígyó ez a nő, hogy hihetetlen
a tíz évvel ezelőtti aranyos Taylor meg a mostani énje (vagy legalábbis amit mutat) mintha teljesen különböző lenne
2019. november 23. 19:58 #3
purpose
purpose
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.03.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 268528
Offline offline
Hihetetlen, hogy valaki még bedől ennek a kígyónak. A kiírásán (amit pár napja posztolt Scooterről panaszkodva insta story-ba) látszott, hogy mennyire provokatív. Kétségbeejtő amit művel.
Személy szerint - pedig az egyik legunszimpatikusabb személy a hírességek közül - azt gondolom, hogy elég tehetséges énekesnő és előadó ahhoz, hogy ilyen botrányok nélkül is sikeres legyen... nem tudom Taylor miért érzi mégis szükségét ezeknek... :/
2019. november 23. 22:30 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Taylor szerintem pontosan tisztában volt vele hogy ebből ez lesz. A célja az volt hogy majd a rajongói hatása megoldja az egészet és Scooter bele megy abba amit akar csak hogy abba maradjon az utálkozás. Pontosan tisztában vannak vele ezek a sztárok hogy cégeket és embereket tudnak tönkre tenni a befolyásukkal hisz erre már rengeteg példa van.
2019. november 24. 10:43 #5
Katerina Kat
Katerina Kat
visszatérő vendég
 
StátuszZed is dead, baby, Zed is dead
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 255143
Offline offline
Taylor pontosan tudta mindvégig hogy az összes nyálas örült tizenéves rajongója, akik szerint zenének lehet nevezni azt a valamit, amit ö müvel, majd ezt fogják tenni. Csak ugye ö nem tud azonosulni Scooterral, akinek gyereke van, mert akkora hisztikirálynö, hogy az összes pasiját elüldözte maga mellöl. Én pedig mindig is azt tartottam a legaljasabb dolognak, amikor valaki a rajongóival akarja megoldatni a problémáit. Könyörgöm, az olyan pórnépnek, mint nekünk, is vannak elég súlyos problémáink, mégse rakjuk ki az egészet twitterre, hátha egy vállalkozó szellemü felhasználó megoldja öket. Persze azért a rajongók is nézzenek már magukba, nem is ismerik ezt a nöt, de képesek érte halálosan megfenyegetni vakakit? Elgurult a világ gyógyszere.
2019. november 24. 18:32 #6
agrandegirl
agrandegirl
új tag
 
Státuszgood as hell
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.10.29.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 273563
Offline offline
Egészen kezdtem megkedvelni Taylort, de most már tényleg elegem van. Én Arianatorként sem tudnék megtenni ilyen nevetséges hülyeséget, mert egyrészről szánalmas, meg ez nem "kiállunk a sztárunk" mellett szituáció, hanem valami egészen komolyabb, amivel akár rendőrséghez is lehetne fordulni, mivel ez az internetes zaklatás egy formája. Igen-igen, minden sztárt érnek negatív kommentek, de az ilyen öldöklős kommentekkel érdemesebb lenne komolyan rendőrhöz fordulni. Taylor felől is szánalmas volt ez az egész, bár eleve azt sem értem, hogy Scooternek mi köze van ahhoz, hogy Taylor mit énekel, ha Scooter Ariana managere,lol. Kiírni ilyen alpári módba valamit, ahhoz is tehetség kell.
2019. november 25. 04:03 #7
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Leszállóágban már a csillaga, jönnek helyette újak, hálistennek nem sokáig fognak már róla szólni a hírek. Undorító egy nő. Állandóan sajnáltatja magát, mindig áldozatszerepben tetszeleg és ha érdekei úgy kívánják akkor hazudik is ugye. Aláírt egy szerződést kezdőként amit mostmár bán és a rajongói nyomása által próbálja visszaszerezni a dalok jogait. Az az undorító hogy képes felhasználni a rajongóit és azok rögtön ugranak a hívószóra. Mindenesetre örülök hogy a legutóbbi dalai már nem nagyon érdekelnek senkit.
2019. november 26. 15:56 #8
bestdamnfan
bestdamnfan
visszatérő vendég
 
StátuszHonestly, I just need to be a little crazy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 0
Azonosító: 263801
Offline offline
Taylor nagyon szánalmas. Hihetetlen, hogy mégis sikerül megtévesztenie majdnem az egész világot. Minden lemezét drámával promózza évek óta.
2019. december 01. 11:45 #9
swiftiegirl
swiftiegirl
új tag
 
Státuszkeep yourself alive,take you all the time and the money&honey you'll survive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.19.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 264381
Offline offline
Tök jó, hogy itt mindenki szidja őt, de senki nem követte a szituációt az elejétől kezdve, szóval itt vagyok én, aki igen. Arra senki sem emlékszik, mikor Justin Bieberke és Scooter Braunka egy videót posztoltak, amelyben Taylor bullyingban részesült. "Taylor Swift, what up?" ... na, emlékszel. Ekkor is Taylor volt a rossz. Most, hogy kiáll magáért, az a baj. A saját munkáját veszik el tőle. 13 év munkáját, nektek ez hogy esne??? Itt az egyetlen álszent az Scooter. Nagyon sajnálom, hogy ti is csak ennyit láttok az egészből, és így nyilatkoztok. Szánalmasnak nem Taylort mondanám, hanem az eddigi hozzászólókat. Ja és amúgy, 15 éves fejjel nem biztos, hogy tudhatta, mi mit jelent. Szánalmas, hogy csak ennyit tudtok az egészről. Olvassatok utána...
2019. december 02. 01:36 #10
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Az a szánalmas amikor valaki felnőtt fejjel ráuszítja más emberekre a fanatikus rajongóit. Közben meg milliárdos és simán megtudná venni a jogokat ha már olyan hülye volt fiatalon hogy nem olvasta el mit ír alá és nem volt senki a környezetében aki elolvassa. Gratulálok.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok