Starity

Paul Wesley: "Örültem neki, hogy Stefan Salvatore meghalt"

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. december 03. 20:10 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Online online
Meglepő véleményt mondott Vámpírnaplók-beli karakteréről a színész egy műsorban.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. december 03. 20:51 #2
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
De örülök neki, hogy már a cikk címben is ekkora spoiler van.. Mert igen, van aki még nem látta a befejező évadot..
2019. december 03. 21:37 #3
tyrus94
tyrus94
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.21.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 202353
Offline offline
Kenna
Lassan 3 éve annak, hogy a sorozat véget érte és szerintem ennyi idő után már nem igen foglalkoznak ilyennel. Tapasztalatból mondom, nekem is volt ,hogy olyan sorozatot néztem, ami több éve véget ért és előfordult, hogy elspoilerezték a lényeget, de hát ez van. biggrin.gif
2019. december 04. 00:42 #4
Adamzget2
Adamzget2
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.17.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 271471
Offline offline
Igen, Amerikában 3 éve vége, de van olyan aki szinkronnal nézi/nézte a sorozatot, az utolsó évadot pedig azóta sem adták le szinkronnal. Ergo vannak jópáran akiknek ez elég nagy spoiler. Egyébként az rendben van, hogy már régóta vége ezért úgymond nem baj, ha spoilerezik valaki, itt inkább az a probléma (és sok más oldalon/cikknél is), hogy rögtön a címben és/vagy a főoldalon már ott a spoiler, így aki akarná se tudja elkerülni.
2019. december 04. 13:14 #5
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
Idézet (Adamzget2 @ 2019.12.04. 00:42)
Igen, Amerikában 3 éve vége, de van olyan aki szinkronnal nézi/nézte a sorozatot, az utolsó évadot pedig azóta sem adták le szinkronnal. Ergo vannak jópáran akiknek ez elég nagy spoiler. Egyébként az rendben van, hogy már régóta vége ezért úgymond nem baj, ha spoilerezik valaki, itt inkább az a probléma (és sok más oldalon/cikknél is), hogy rögtön a címben és/vagy a főoldalon már ott a spoiler, így aki akarná se tudja elkerülni.



Köszönöm végre valaki értelmes meghajolo.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok