Starity

Joe Alwyn végre nyilatkozott egy keveset Taylor Swiftről

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. december 20. 20:23 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Taylor Swift korábbi kapcsolatainál megelégelte, hogy pasijai állandóan közfigyelem tárgyai voltak - ezért jelenlegi szerelméről aligha beszél.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. december 21. 03:41 #2
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
talán jobb is így ha nem tudnunk semmit róluk Taylor minden kapcsolata ami a nyilvánosság előtt zajlott de tényleg kivétel nélkül mindegyik fuccsba ment pár hónap max fél év alatt és nem hiszem hogy minden esetben Taylor volt a hibás ..
Amúgy nem is kell sokat mondaniuk Taylor dalai beszédesebbek.. legalábbis nekem az jött le belőlük hogy ez a kapcsolat tényleg nagyon komoly nem emlékszem pontosan de már kb 2 éve tuti tart Taylor szerintem így 30 évesen már meg akarna állapodni és kész családot alapítani. Legalábbis szerintem lehet csak én látok többet bele a dalokba.
De szurkolok nekik.
2019. december 22. 10:31 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Szerintem a média simán tönkretehet egy kapcsolatot, szóval érthető, hogy miért lett vége minden kapcsolatának olyan hamar és úgy, hogy hangos volt tőle a sajtó. Jól teszik, hogy nem teszik kirakatba a kapcsolatukat, épp ezért működhet ilyen jól.
Én nagyon örülök, hogy Taylor-ra végre rátalált a boldogság, szerintem nagyon jól megvannak Joe-val és igen már több mint 2 éve tart a kapcsolatuk. Imádnivalóak a dalok, amiket Joe-ról ír, pl a London Boy-t nagyon szeretem. Remélem nemsokára magasabb szintre helyezik a kapcsolatukat, így, hogy Taylor már 30. wub.gif
2020. január 27. 12:32 #4
HermioneGiga
HermioneGiga
visszatérő vendég
 
StátuszJonathan Young
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.02.26.
Hozzászólás: 444
Csatolások: 18
Azonosító: 271712
Offline offline
Taylor Swift viselkedése abszolút érthető
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Joe Alwyn Joe Alwyn 13539.