Starity

Halsey szerelmes fotót posztolt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. január 21. 20:32 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Harminchárom éves lett a pasija, boldog szülinapot kívánt neki egy közös képpel.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. január 21. 21:23 #2
- törölt felhasználó -    
Miért nem lepődöm meg azon, hogy szegény lány magánéletéről (egy egyszerű szerelmes képről...) előbb íródik cikk, mint arról, hogy 2,5 év után kiadja karrierje legjobb albumját sikeres dalokkal és rengeteg kritikai elismeréssel?

Anyway, stream Manic.

(Egyébként H és Evan nagyon aranyosak együtt, kár, hogy a srác toxikus rajongói képtelenek elfogadni a tényt, hogy szívük szerelme más mellett találta meg a boldogságot, és emiatt éjt nappallá téve támadják őt kommentekben.)
2 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Harlow
2020. január 21. 21:38 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Az új albuma nemhogy külön cikket, még említést sem kap ebben a cikkben. Hát persze, hogy fontosabb a sztárok magánélete, mint a karrierjük, typic Starity...

Btw nagyon fura őket együtt látni, főleg amiatt, hogy Evan mennyi ideig együtt járt Emma Roberts-szel, de nagyon örülök H boldogságának. wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Harlow
2020. január 22. 08:37 #4
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Nekem valahogy furák ők ketten együtt, arról nem is beszélve, hogy anno Yungblud szülinapján is milyen édes posztot tett ki Instára, egy hónappal később meg már külön voltak... nagyon szeretem Halsey-t, de a fiú ügyeiről jobb lenne annyit tudni amennyit megénekel.
És ahogy előttem is írták, nem ezekkel a dolgokkal kellene foglalkoznunk. Az új albuma valóban zseniális, elképesztő amit alkotott a nő, ami engem illet, én újra beleszerettem a zenéjébe (az elmúlt öt évben már nem tudom hanyadik alkalommal). A magánélete az ő dolga kellene, hogy legyen, a zenéje az, amit nekünk szán.
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Halsey Halsey 1129.