Starity

Demi Lovato könnyezve kezdte megható előadását a Grammy-gálán

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. január 29. 00:58 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Online online
Az énekesnő szívszaggató dallal tért vissza, hosszú idő után először szerepelt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. január 29. 02:38 #2
ForYou
ForYou
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.01.15.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 274657
Offline offline
Demi ez egyszerűen lenyűgöző volt. Nincs rá más szó. Grammy történelmének legszebb pillanata

Ami kimaradt a cikkből: Demi 4 nappal a túladagolása előtt énekelte fel ezt a számot és azóta nem változtattak a nyers anyagon.

Vissza az előadáshoz. A ruhája, a haja, a sminkje úgy az egész lénye mintha egy angyal állt volna ott a színpadon.
Mikor elcsuklott elsőnek a hangja megijedtem, hogy később is rontani fog. De lenyűgözően adta elő.
Van ennél gyönyörűbb hang a földön? Annyira kellemes volt hallgatni mégis szívet tépő produkció volt. Most szerettem bele ebbe a nőbe.

Ui.: Ez a dal, sem a Sober NEM kerül fel Demi új albumára. Ezt a dalt megszerette volna osztani mindenkivel de nem akarja az albumot a mentális betegségére építeni, aminek én személy szerint nagyon örülök.

Kíváncsian várom, hogy milyen lesz az új album
Köszönöm ezt a felejthetetlen produkciót és ezt a gyönyörű dalt
2020. január 29. 15:18 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Hétfő reggel első dolgom volt, hogy megnézzem a produkcióját. Szívszorító volt. Amikor elcsuklott a hangja és elkezdett sírni aztán az előadás közben végig láttam a könnyeket az arcán, én sem bírtam sokáig.
Szívszorító volt a dal és a dalszöveg is. Erre szerintem senki nem mondhatja azt, hogy nem volt őszinte. Hihetetlen, hogy 4 nappal a tragédia előtt írta a dalt és senki nem vette észre, hogy segítségért kiáltozik.
Másrészt emelem kalapom, hogy ilyen gyönyörűen énekelt, nem okozott csalódást. Nem sok mindenki képes arra, hogy így énekeljen élőben, ilyen magas hangon egyhuzamban kifulladás nélkül. Bár szerintem Demi generációnk egyik legfantasztikusabb énekesnője és mindig remekül énekel, most aztán rendesen kieresztette a hangját.
Büszke vagyok rá, izgatottan várom az új albumot. wub.gif
2020. január 29. 20:28 #4
lilla1
lilla1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 162834
Offline offline
Annak ellenére, hogy már nem szeretem el kell ismernem, hogy nagyon odatette magát, őszinte volt az egész és a hangja is gyönyörű még mindig.

Viszont nem tudom kiverni a fejemből azt a gondolatot, hogy mi van ha még mindig nincs túl az egészen? A túladagolás előtt írta, de nem tudhatjuk, hogy most jobban van-e. Mi van, ha ez egy újabb segélykiáltás, amit megint nem vesz észre senki? Nem tudhatjuk, hogy ezt a dalt most csak elővette, hogy megmutassa vagy már megint/még mindig aktuális.
2020. január 29. 21:04 #5
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Remélem ez a dal egy lezárása a 2 évvel ezelőtt történteknek és nem a folytatása.
Demi számomra olyan, mint egy főnix folyton képes felállni/újjászületni a hamvaiból.
Huuu de imádnám, ha az albumon lenne egy dal aminek pl ez a címe.
És ha már szóba jött az album pár kommenttel ezelőtt írta valaki hogy "nem akarja az albumot a mentális betegségére építeni" ezt én is támogatom, de szerintem hiába nem lesz az albumon erről szóló dal (vagy csak nagyon kevés) attól szerintem még vagy ő maga vagy a marketing csapata, de biztos erre fogják elsősorban alapozni az album promozását.
És minden második interjúban erről fog majd beszélni ahogy anno is és majd az egészet megint azzal magyarázzák hogy „azért teszi hogy segítsen a saját történetével másokon” vagy „vagy hogy ez egy olyan téma amiről muszáj beszélni stb” amivel egyet is értek de nem mindig pont egy album kiadása után kellene ezt tenni… az elmúlt két évben is megtehette volna. És igen igen most teljesen úgy beszélek mintha már megtörtént volna és tudom hogy nem vagyok látnok sem és nem kéne jósolgatni de az elmúlt évekből nekem ez jött át és most is ilyesmire számítok de majd kiderül ettől függetlenül persze szerete Demit.

U.I.: EZ A DAL PEDIG EGYSZERŰEN CSODÁLATOS.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok