Starity

Óriás összefoglaló: Vanity Fair Oscar party

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. február 10. 22:26 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A Riverdale sztárjai, Palvin Barbi és Dylan Sprouse is ott ragyogott a hírességek között.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. február 11. 00:02 #2
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Nekem személy szerint Rumer Willis, Palvin Barbi, Rosie HW, Adriana Lima, Gal Gadot, Halston Sage, Lana Condor, Shay Mitchell (mint mindig), Vanessa Hudgens, Candice Swanepoel és Jasmine Tookes ruhái tetszettek a legjobban, egytől egyig ragyogóan festettek.

Viszont szerintem páran túlzásba vitték és az ízléstelenség határát súrolták, például meglepődtem Lili és Cami ruháján, szerintem borzalmasak, pedig nekik általában tetszik a megjelenésük.
Ratajkowski...pff undorító.
2020. február 11. 08:05 #3
Skywalkerr
Skywalkerr
visszatérő vendég
 
StátuszAdjatok hozza snapen: mkataa666
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.15.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 254059
Offline offline
Vannak nagyon szép ruhák, de az őket viselők között is vannak kiemelkedően szépek smileeee.gif Na persze, Ratajkowsky esetében a kevesebb megint csak kevesebb, és nem több... annyira közönséges, hogy mindig ki kell látsszon az egész hasa/egyéb része...
2020. február 15. 20:50 #4
littleleo77
littleleo77
Életművész™
 
StátuszSleep with the devil and then you must pay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.20.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 153
Azonosító: 270825
Offline offline
Emily Ratajkowskit egyszer már valaki igazán felöltöztethetné
A legtöbb ruha nem tetszett, de votl 1-2 szép.
2020. február 16. 10:49 #5
- törölt felhasználó -    
Billie Eilish stílusa már egyszerűen nevetséges. Még a gálára sem volt hajlandó normálisan felöltözni, mert már megjátsza ezt az egész stílust. Cynthia ruhája egyszerűen borzalmas.
Gal Gadot csak úgy ragyog abban a ruhában, öröm nézni, akárcsak Palvin Barbi stílusát. Jó lehet egy ilyen partin részt venni, bár valószínűleg nem sokáig bírnám, mert nem vagyok egy nagy buliarc...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!