Starity

Elhalasztják az új James Bond-film premierjét a koronavírus miatt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. március 04. 22:50 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Az MGM és a Universal úgy döntött, túl rizikós lenne most a premier és a sajtótúra.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. március 05. 16:21 #2
helsinkimagyarimado
helsinkimagyarimado
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.12.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 271117
Offline offline
Pedig már nagyon készültem a moziba! sad.gif Na, akkor majd kicsivel később kerül sor a filmnézésére! smileeee.gif
2020. március 06. 10:43 #3
Börnike96
Börnike96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.23.
Hozzászólás: 63
Csatolások: 0
Azonosító: 178400
Offline offline
Ennél nagyobb marhaságot! Olyan unalmas már ez a koronavírus. -.-
2020. március 06. 21:58 #4
- törölt felhasználó -    
Már kurvára unom ezt az egész koronavírus cirkuszt.
2020. március 06. 22:14 #5
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszit all started with the big bang.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15606
Csatolások: 138364
Azonosító: 270554
Online online
Jobb félni, mint megijedni alapon én minden óvintézkedést csak megérteni tudok: elhiszem, hogy unalmas, de inkább csússzon kicsit a program (legyen az mozi, koncert, akármi), de ne öltsön még nagyobb méretet a vírus. Oké, hogy a fiatal szervezet jobban kezeli, és meg tud gyógyulni, de az idősebbek és a kicsik komoly veszélynek vannak kitéve, és szóljatok, ha tévedek, de tudtommal ellenszer még nincs rá. Nem is beszélve az egészségügyi problémákon túlmutató gondokról, amiket ez a járvány okoz. Így legalább mindenki kicsit jobban odafigyel az egészségére és a környezetére. wink.gif Szerintem megéri most kicsit szorosabbra fogni a gyeplőt, hogy aztán gyorsan túl legyen a világ ezen az egészen, és ne okozzon még nagyobb gondokat.
Engem ebben az egészben az emberek minden higgadtságot nélkülöző, agyatlan pánikkeltése és agresszív rasszizmusa zavar, de ez már egy másik téma. rolleyes.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok