Starity

Demi Lovato: "Már nem vagyunk barátok Selena Gomezzel"

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. április 15. 11:18 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Interjúban mesélt arról, kikkel tartja a kapcsolatot a Disney Chaneles időkből.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. április 15. 11:36 #2
s.zsofia
s.zsofia
visszatérő vendég
 
Státuszsave your tears for another day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.14.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 251606
Offline offline
Nem hiszem, hogy Selena pont ugyanezt gondolná... sőt, a tavalyelőtti cselekedete - amikor bent volt Demihez a kórházban -, azt sugallja, hogy még mindig barátjának tartja Demit.
1 felhasználónak tetszik: Zyra
2020. április 15. 11:43 #3
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Valahogy nem csodálom hogy a két drogos egymásra talált.
Már elnézést a kifejezésért, de Miley és Demi se rendelkezik felhőtlen múlttal. Mind a ketten a legrosszabb példát mutatják és ezekről most már úgy beszélnek mintha kis botlás lenne, kb olyan szinten mintha puskáztak volna a suliban.
2 felhasználónak tetszik: Azillion, Zyra
2020. április 15. 11:43 #4
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 849
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Nagyon meglepett ez amit állít... azt megértem, hogy a Jonasek meghazasodtak és már saját családjukra kell koncentráljanak, viszont a Selenaval való kapcsolat megromlását nem. sosem volt világos, hogy mi okozta a barátság felbomlását??
2020. április 15. 11:46 #5
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Mikor Demi előadta az Anyonet, Selena gratulált neki instán. Mindenki gratulációját kitette instára Demi, csak Selenáét nem. Ez a nő egy shady pfu nem is mondom mi... Már nem azért, de amikor őt csesztették a súlya miatt, Demi elkezdte hordani a vékony nőket mindennek. Aztán a drogos incidens... Meg had ne folytassam. Selena így is bement hozzá, támogatta, ő meg egy szót nem szól róla. Ebből a "hölgy"-ből már messze elegem van.
1 felhasználónak tetszik: Azillion
2020. április 15. 11:51 #6
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Ezzel most Demi leírta magát nálam.. Pedig őt is imádtam, de teljesen megváltozott. Selena a légynek sem ártott, még gratulált is Deminek, ami persze valamiért nem tetszett neki. Sel még a kórházba is bement hozzá, támogatta őt, meg minden, erre ezt érdemli?! Ne haragudjatok, de én nagyot csalódtam Demiben. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Azillion, Zyra
2020. április 15. 12:28 #7
anonime15
anonime15
visszatérő vendég
 
StátuszHumor = Fájdalom + idő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 242908
Offline offline
Nem hiszem, hogy azt mondta, hogy utálja. Gondolom, régóta nem beszéltek, és mindenkinek van olyan gyerekkori barátja, akivel már nem beszélnek, de nem tartja továbbra is a legjobb barátjának vagy egyáltalán a barátjának. Szerintem az a barát, akivel ha nem is mindennap de gyakran beszéltek...meg lehet érteni Demit, csak őszinte volt. Ő így érez...nem kéne megkövezni :/
2020. április 15. 12:30 #8
anonime15
anonime15
visszatérő vendég
 
StátuszHumor = Fájdalom + idő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 242908
Offline offline
amúgy...senki nem tudhatja, hogy anno mennyit beszéltek, lehet h a barátságuk elege reklám fogás volt, a Disney csatorna részéről. Ahogy olvastam eléggé másfelé vitte őket az élet. De sztem ez természetes, és csak azért mert ismert ember, még mondhat igazat...
2020. április 15. 14:12 #9
- törölt felhasználó -    
Először is, Demit nem gondolom olyan embernek, aki ok nélkül szakítana meg kapcsolatokat, a másik, hogy semmi rosszat nem mondott, csak annyit hogy már nem barátok. A kép, amiből kifolyólag ti azt gondoljátok, hogy Selena ott volt a kórházban Deminél, egy reptéren készült. Az első napokban, mikor még kritikus állapotban volt, a saját testvéreit sem engedték be hozzá, csak az anyját, ami amúgy az ilyen állapotban lévő betegeknél a kötelező eljárás. Mikor már javult a helyzete, akkor is csak azok mehettek be hozzá, akiknél a család beleegyezett. Az anyja egy interjúban elmondta, hogy a szűk családon kívül Wilmer Valderrama, illetve Demi két legjobb barátja járt nála. Selena sosem látogatta meg.
Nem tudhatjuk, hogy mi történt köztük, szerintem soha nem is fogjuk megtudni, de mivel mindig is Demi tűnt a sértettebb félnek, nem gondolnám, hogy ő volt, aki tönkretette ezt a barátságot.
3 felhasználónak tetszik: Harlow, Zsóka11, bees knees
2020. április 15. 14:15 #10
lilla1
lilla1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 162834
Offline offline
Hatalmas pofátlanság Demi részéről ennyire nyíltan ilyet mondani Selenáról, főleg azok után, hogy Selena tett felé egy szép gesztust és gratulált a fellépéséhez.
Én még ott tartottam, hogy Demi és a Jonas Brothers (főleg Nick) nagy puszipajtások, de ezek szerint ők sem felelnek meg a nagyságos asszonynak, csak a hozzá hasonló drogos Miley, biztos együtt csinálják.
Hiába van jó hangja és hiába énekel jól, emberileg nagyon nem bírom Demit, pedig régen szerettem. Hatalmasat süllyedt a szememben, természetesen nem emiatt, ez csak egy lapáttal tett rá.
2 felhasználónak tetszik: Azillion, Zyra
2020. április 15. 14:21 #11
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Bukta. Selena elmondta, hogy meglátogatta. Demi alapvetően is shady volt, amikor Selena és Taylor barátok lettek. Egy paraszt volt akárhányszor megkérdezték mi van Selenával.
1 felhasználónak tetszik: Azillion
2020. április 15. 14:24 #12
- törölt felhasználó -    
Lehet hogy Selena elmondta, de Demi anyja megcáfolta, szóval ez igazán nagy bukta. (Az pedig, hogy ott járt a kórházban nem egyenlő azzal, hogy be is ment Demihez.)
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
2020. április 15. 14:28 #13
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
JAHJ. Hagyjuk akkor, biztos te is olyan rohadt jól tudod. Teljes mindegy bement vagy sem. Demi számos olyan dolgot tett ami Selenara irányul. A twitteres posztjai, a megszólalásai amikor az utcán megkérdezték tőle, hogy van Selena. Na most ez... Rosszindulatú a csaj, nincs benne egy csepp tartás sem.
1 felhasználónak tetszik: Azillion
2020. április 15. 14:35 #14
- törölt felhasználó -    
Ok, élj ebben a hitben nyugodtan.
2020. április 15. 14:43 #15
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Hogy itt milyen sok ember tudja a részleteket két ember hosszú éveken át tartó komplikált barátságáról.
Először is: Demi nem random, magától kezdte el mesélni hogy kivel barátok és kivel nem, hanem az hozta fel aki készítette vele az interjút. A "mindig is kedvelni fogom" rész helyett azt mondta, hogy mindig is szeretni fogja őket.
A Jonas Brothers-ről egy szót sem mondott, csak mikor megkérdezték, hogy velük tartja-e a kapcsolatot csak megrázta a fejét, majd utána mondta, hogy csak Miley-val tartja a kapcsolatot.
Másodszor: Demi egy olyan ember, akinek egy komoly ok kell, hogy megszakítsa a barátaival a kapcsolatot és tudtommal itt a kommentszekcióban senki sem ismeri őket személyesen, hogy tudja a részleteket mi is történt velük valójában. Demi gyűlöli ha a szerettei elhagyják és elhanyagolják, kb ez történt velük is.
Harmadszor: szerintem ebben a nyilatkozatban nem volt semmi sértő és pofátlanság, megkérdezték a régi barátairól a Disney era-ból, ő pedig diplomatikusan elmondta a tényeket, ebben semmi shady nem volt, pláne, hogy azt is hozzátette, hogy mindig szeretni fogja őket és a legjobbakat kívánja nekik.
Komolyan mondom itt néhány ember úgy cirkuszol, mintha egy utolsó senkinek hordta volna el Selenát.
Azt is hozzátenném, hogy Selena tényleg nem volt bent nála a kórházban, de személyesen felkereste állítása szerint, tehát valószínűleg vagy felhívta, vagy írt neki privátban.
Azt meg had ne mondjam, hogy aki itt elhordja Miley-t és Demi-t drogosoknak és miegymásnak azok ugyanígy leírják szépen magukat ezzel. A függőség nem vicc tárgya, Demi pedig nem viccből halt meg majdnem.
És persze, Demi a legrosszabb példát mutatja, főleg azzal, hogy a legújabb dalával több millió önbizalomhiányos lány azonosulhat és inspirálja őket, igaz? wink.gif

Végül, hogy ne legyek buta, elfogult Demi rajongóként titulálva, azt azért még elmondanám, hogy bár 10 éve erősítem Demi rajongói táborát, az számomra is kiábrándító volt, hogy Selena Grammy üzenetére nem reagált. Legalább egy "köszönöm a támogatást" vagy ilyesmi üzenettel reagálhatott volna rá.
Biztos vagyok benne, hogy Selenát rosszul érinti a barátságuk megromlása, de mindennek van oka és MINDENHEZ KÉT EMBER KELL, tehát ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem Selenát kell sajnálni és áldozatnak tartani, Demit meg utálni és elhordani mindennek (pláne úgy, hogy egy rossz szót nem mondott). Bár úgy látom, hogy Demit elég divatos manapság utálni. Ehhez pedig csak annyit fűznék, hogy még a sztárok is emberek és senkinek sem lehet tökéletes személyisége. Az ő természetéhez sok minden hozzájárult és nem ő az egyetlen akinek ilyen komplikált személyisége van.
3 felhasználónak tetszik: Selz1992, bees knees, Harlow
2020. április 15. 15:05 #16
- törölt felhasználó -    
[quote=Zsóka11,2020.04.15. 14:43~6918582]Hogy itt milyen sok ember tudja a részleteket két ember hosszú éveken át tartó komplikált barátságáról.
Először is: Demi nem random, magától kezdte el mesélni hogy kivel barátok és kivel nem, hanem az hozta fel aki készítette vele az interjút. A "mindig is kedvelni fogom" rész helyett azt mondta, hogy mindig is szeretni fogja őket.
A Jonas Brothers-ről egy szót sem mondott, csak mikor megkérdezték, hogy velük tartja-e a kapcsolatot csak megrázta a fejét, majd utána mondta, hogy csak Miley-val tartja a kapcsolatot.
Másodszor: Demi egy olyan ember, akinek egy komoly ok kell, hogy megszakítsa a barátaival a kapcsolatot...

Aki őszinte mer lenni, az máris “shady” meg “rosszindulatú”, ez már csak ilyen...
Viccet félretéve, minden szavaddal egyetértek, nagyon jó volt, amit írtál.
Én is régóta rajongó vagyok, és bevallom engem is megdöbbentett, hogy nem reagált Selena gratulaciójára. Ha most fordított helyzetben lennénk, és Selena adott volna egy ilyen interjút, valószínűleg enegem is bosszantana, de annyira azért nem, hogy úgy lehordjam, mint ahogy azt most sokan teszik Demivel. Demi egyébként elég érzékeny ember, neki sokkal rosszabul tudnak esni a dolgok, őt olyanok is nagyon rosszl érintik, ami lehet mást nem is, elképzelhető, hogy ez vezetett a túladagolásához. Fontos lenne az embereknek azt észbentartani, hogy a hírességek is emberek, ugyanolyan érzésekkel, nem kell beléjük rúgni attól még mert sikeresek.
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
2020. április 15. 15:20 #17
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15736
Csatolások: 140575
Azonosító: 270554
Online online
Idézet (Zsóka11 @ 2020.04.15. 14:43)
Hogy itt milyen sok ember tudja a részleteket két ember hosszú éveken át tartó komplikált barátságáról.
Először is: Demi nem random, magától kezdte el mesélni hogy kivel barátok és kivel nem, hanem az hozta fel aki készítette vele az interjút. A "mindig is kedvelni fogom" rész helyett azt mondta, hogy mindig is szeretni fogja őket.
A Jonas Brothers-ről egy szót sem mondott, csak mikor megkérdezték, hogy velük tartja-e a kapcsolatot csak megrázta a fejét, majd utána mondta, hogy csak Miley-val tartja a kapcsolatot.
Másodszor: Demi egy olyan ember, akinek egy komoly ok kell, hogy megszakítsa a barátaival a kapcsolatot és tudtommal itt a kommentszekcióban senki sem ismeri őket személyesen, hogy tudja a részleteket mi is történt velük valójában. Demi gyűlöli ha a szerettei elhagyják és elhanyagolják, kb ez történt velük is.
Harmadszor: szerintem ebben a nyilatkozatban nem volt semmi sértő és pofátlanság, megkérdezték a régi barátairól a Disney era-ból, ő pedig diplomatikusan elmondta a tényeket, ebben semmi shady nem volt, pláne, hogy azt is hozzátette, hogy mindig szeretni fogja őket és a legjobbakat kívánja nekik.
Komolyan mondom itt néhány ember úgy cirkuszol, mintha egy utolsó senkinek hordta volna el Selenát.
Azt is hozzátenném, hogy Selena tényleg nem volt bent nála a kórházban, de személyesen felkereste állítása szerint, tehát valószínűleg vagy felhívta, vagy írt neki privátban.
Azt meg had ne mondjam, hogy aki itt elhordja Miley-t és Demi-t drogosoknak és miegymásnak azok ugyanígy leírják szépen magukat ezzel. A függőség nem vicc tárgya, Demi pedig nem viccből halt meg majdnem.
És persze, Demi a legrosszabb példát mutatja, főleg azzal, hogy a legújabb dalával több millió önbizalomhiányos lány azonosulhat és inspirálja őket, igaz? wink.gif
Végül, hogy ne legyek buta, elfogult Demi rajongóként titulálva, azt azért még elmondanám, hogy bár 10 éve erősítem Demi rajongói táborát, az számomra is kiábrándító volt, hogy Selena Grammy üzenetére nem reagált. Legalább egy "köszönöm a támogatást" vagy ilyesmi üzenettel reagálhatott volna rá. 
Biztos vagyok benne, hogy Selenát rosszul érinti a barátságuk megromlása, de mindennek van oka és MINDENHEZ KÉT EMBER KELL, tehát ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem Selenát kell sajnálni és áldozatnak tartani, Demit meg utálni és elhordani mindennek (pláne úgy, hogy egy rossz szót nem mondott). Bár úgy látom, hogy Demit elég divatos manapság utálni. Ehhez pedig csak annyit fűznék, hogy még a sztárok is emberek és senkinek sem lehet tökéletes személyisége. Az ő természetéhez sok minden hozzájárult és nem ő az egyetlen akinek ilyen komplikált személyisége van.

meghajolo.gif Azta, majdnem szó szerint ugyanezt akartam leírni, de végül meggondoltam magam, mert írás közben felment a vérnyomásom. rohog.gif
Egyébként én még annyit tennék hozzá, mindennemű rosszindulat vagy bántó szándék nélkül, hogy Selenával sem lehetett könnyű tartani a kapcsolatot. Alig pár napja született egy cikk róla, hogy bipoláris zavarral küzd, ami elég rendesen meggyötri az embert. Simán el tudom képzelni, hogy ő is jobban elbarikádozza magát az emberektől, vagy esetleg a hangulatingadozása miatt nehéz vele normálisan kommunikálni. Rendes tőle, hogy írt Deminek a Grammy után, és nekem is furcsa, hogy ő erre nem reagált, de ennek valószínűleg oka volt. Nem hiszem, hogy Demi csak úgy magától rosszindulatú lenne valakivel, akivel együtt nőtt fel.
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
2020. április 15. 15:42 #18
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
L M A O
2020. április 15. 17:06 #19
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
Ez a Disney elég sok elmebajos celebet adott a világnak.
2020. április 15. 20:11 #20
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Én kb akkorra tudnám datálni a kapcsolatuk megromlását (Selenával), amikor Demi elkezdett először a drogokhoz nyúlni, Selena pedig megismerkedett Taylorral.
Zsóka11, én azt elismerem, sőt igazából szeretem is Demi legújabb dalát, viszont szerintem mások nevében is mondhatom, hogy kicsit kétkedve fogadom megint ezt a nagy önelfogadást a szájából, tekintve, hogy a 2018-as nyári "incidense" előtt is ezt hajtogatta, aztán igazából nem volt semmi mögötte. De őszintén kívánom neki, hogy ezúttal tényleg fogadja el és szeresse önmagát!smileeee.gif
Egyébként szerintem sem mondott különösebben semmi lejáratót a többiekkel szemben - de nyilván Selena gratulációját illett volna anno megköszönnie.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok