Starity

Hűtlenséggel vádolták, Cole Sprouse nagyon kiakadt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. április 21. 08:06 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Éles hangvételű üzenetben írta le, nem viseli el, ha barátait zaklatják miatta.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. április 21. 09:39 #2
HermioneGiga
HermioneGiga
visszatérő vendég
 
StátuszJonathan Young
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.02.26.
Hozzászólás: 444
Csatolások: 18
Azonosító: 271712
Offline offline
Én már Sprouse helyében felpofoztam volna ezeket a túlfűtött rajongókat.
2020. április 21. 12:36 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Azt veszem észre, hogy a Riverdale fanok 80%-a 12-13-14 éves kis csitri (mivel szerintük még mindig nem bullshit a sorozat) és már konkrétan Bughead/Sprousehart megszállottak.
Bár már nem nézem a sorozatot, mert borzalmas lett egy ideje, de még nekem is felvitte az agyvizemet, mikor a sorozatban Betty és Jug összevesztek/szakítottak/másokkal jöttek össze és konkrétan vergődtek, hisztiztek, elhordták őket mindennek, hőbörögtek Barchie miatt, halálos fenyegetéseket küldtek Cami Mendes-nek (Veronica) és Vanessa Morgan-nek (Toni) amiért meg merték csókolni Jugheadet.
Most megint csak a hisztit látom. Én értem, hogy rajonganak értük és nem akarják, hogy szétmenjenek, de elég sokan átlépték már egy bizonyos határt és rajongókból átmentek őrült, megszállott fanatikusokba.
Kíváncsi lennék, hogy az ilyen kislányok büszkén fognak-e visszatekinteni erre a viselkedésre felnőttként, hogy konkrétan tönkreteszik az általuk imádott sztárpár életét a megszállottságukkal. Inkább foglalkozzanak a saját életükkel és ne a kedvenceik magánéletével, mert rohadtul az ő dolguk, hogy együtt vannak-e vagy nem.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. április 21. 16:20 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsóka11 @ 2020.04.21. 12:36)
Azt veszem észre, hogy a Riverdale fanok 80%-a 12-13-14 éves kis csitri (mivel szerintük még mindig nem bullshit a sorozat) és már konkrétan Bughead/Sprousehart megszállottak. (...) 
Kíváncsi lennék, hogy az ilyen kislányok büszkén fognak-e visszatekinteni erre a viselkedésre felnőttként, hogy konkrétan tönkreteszik az általuk imádott sztárpár életét a megszállottságukkal. Inkább foglalkozzanak a saját életükkel és ne a kedvenceik magánéletével, mert rohadtul az ő dolguk, hogy együtt vannak-e vagy nem.


Én azt vettem észre, hogy ez a tizenhárom-tizennégy éves korszak sokunk életében egy cringefest volt. Én ennyi idősen például One Direction-őrült voltam, és emlékszem, ott is voltak nagyon durva dolgok. mellow.gif A fenyegetések bármilyen nőnemű felé, akit elég volt egyetlen fénykép erejéig lencsevégre kapni valamelyik fiúval, vagy betörni a fiúk szobájába, meghackelni a biztonsági kamerákat, de elég sok cucc van fent a neten, hogy milyen őrültségeket csináltak a directionerek... Bocsánat, eltértem a tárgytól, amúgy egyetértek veled, csak ez úgy eszembe jutott erről az egészről.
2020. április 21. 18:23 #5
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Valami lehet a dolog hátterében állitólag már rég nincsenek együtt de a sorozat miatt muszáj eljátszani a nagy szerelmest, Lili letörölt Cole-ról egy csomó közös képet és a családtagjai kikövették Cole mind, a karantént is külön töltik de a napokban Kaia posztolt egy képet amin Cole lakásának erkélyén van szóval ki tudja, az viszont biztos hogy a Cole Lili páros rajongói nagy részét teszik ki a sorozat rajongóinak és a készítők aggódhatnak mi lesz ha szét mennek és kiderül
2020. április 21. 21:48 #6
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Tavaly novemberben posztolt utoljára közös képet Lili azóta semmi pedig több képük is fent volt az oldalán. Nem ők lennének az első páros akik miután szétmennek de kénytelenek együtt dolgozni nem beszélhetnének a dologról mert köti őket a szerződés
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok