Starity

Csúszik az új Batman-film premierje

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. április 21. 14:36 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Jövő nyáron került volna a mozikba a Robert Pattinson főszereplésével készülő új Batman-film.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. április 21. 14:59 #2
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Előszőr is bár imádom Maxet és Charliet de koránt sem sztárok rövid ideig szerepeltek egy középszerű sorozatban amiben vérfarkasok voltak, ahhoz hogy valaki sztár legyen ettől több kell, másodszor meg ez a csillám vámpíros szereposztásos batman film akkorát fog bukni. Jó színész Robert ha megerőlteti magát de messze áll batman karakterétől már csak azért is mert batmannel ellentétben nem a legizmosabb pasi és saját elmondása szerint gyűlöli az edzéseket még az alkonyatban sem tudta kigyúrni magát pedig a könyv szerint izmos test meg kocka has kellett volna. Egyik szereplőre se mondhatnám hogy sztár Colin talán az volt valamikor de már rég nincs a sztárság közelében talán Zoenak van rá esélye de még ő is messze van tőle tehetséges de a híres szülei segítsége nélkül nem biztos hogy ott lenne ahol van
2020. április 21. 15:36 #3
- törölt felhasználó -    
Már úgyis nyakunkon a világvége.
2020. április 21. 16:48 #4
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
nagyon sajnálatos, hogy évek óta nincs egy normális batman. ben affleck szörnyű volt a szerepben, robertet pedig nem tudom elképzelni. ehhez tényleg fizikum kell, meg az, hogy robert ne vágjon mindig olyan unott képet. ezt a szereposztást sem értem colin farrell, mint pingvin? a többiről inkább nem is ejtek szót, mert csak felhúzom magam. xd
2020. április 29. 11:23 #5
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 849
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Nagyon kiváncsi vagyok, hogy fog alakítani.. mert mikor először olvastam a szereposztást, irto rossz előérzetem volt vele kapcs. Remelem kellemesen csalodok.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok