Starity

Vége a találgatásoknak! Yolanda Hadid megerősítette a hírt: Gigi és Zayn valóban babát várnak!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. április 30. 19:22 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 25 éves modell anyukája hivatalosan is megerősítette a hírt, amiről napok óta pusmognak Hollywoodban.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. április 30. 19:26 #2
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15708
Csatolások: 140027
Azonosító: 270554
Offline offline
Őszinte leszek, én örülök ennek a hírnek. Mint ahogy azt már említettem, én minden dráma ellenére kedvelem Zayn és Gigi kapcsolatát, szerintem nagyon jó párost alkotnak. El tudom képzelni, hogy felelősségteljes, jó szülei lesznek a picinek, ha meg esetleg szétválnak útjaik, az meg a magánügyük. Őszintén gratulálok, remélem, minden rendben lesz! ^^
Azt meg egyébként sajnálom, hogy kiszivárgott a hír: biztos harmonikusabb lett volna a nyilvánosság rosszindulatú feltételezései és hurrogása, vagy éppen állandó véleményalkotása nélkül végigvinni a várandósság időszakát.
2020. április 30. 20:37 #3
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Azt amúgy elég durvának tartom, hogy Kylienak "hűségesebb" ismerősei vannak, mint Giginek. (Mármint arra értem, hogy Kylie el tudta titkolni.)
A másik cikknél már leírtam, hogy azért vannak aggályaim az eddigi viszonyuk alapján, viszont nyilván sajnálom, hogy nem úgy sikerült a babavárás, mint ahogy tervezték.
Mindenesetre a lehető legjobbakat nekik! smileeee.gif
2020. április 30. 20:40 #4
moonlightgrande
moonlightgrande
 
Státuszthey see a demon, i see an angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.07.
Hozzászólás: 868
Csatolások: 59
Azonosító: 265915
Offline offline
Csoda, hogy igaz a hír.
Mindenesetre örülök nekik, mindig is szerettem a párosukat és a szakítások után mindig reméltem, hogy majd újra egymásra találnak.
Sok egészséget és boldogságot kívánok nekik, kíváncsi vagyok milyen lesz a pici. És reménykedek benne, hogy már tényleg nem válnak szét.
2020. április 30. 20:42 #5
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Most kezd majd csak erősödni,fejlődni a magzat,óvatosabbak is lehettek volna,mert a korai terhességek még nem teljesen biztosak sajnos,de örülök nekik. Jön a harmadik 1D baba
2020. április 30. 23:37 #6
Skywalkerr
Skywalkerr
visszatérő vendég
 
StátuszAdjatok hozza snapen: mkataa666
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.15.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 254059
Offline offline
@Angel_Tzuyu: 20 hetes, vagyis 5 hónapos terhes. Már a második trimeszter közepén van, ráadásul szerintem viszonylag nyugodt körülmények között tölti a családjával a “karantént”. Itt már abból nem lesz baj, hogy kiderült smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok