Starity

Ezért nem törekszik baráti viszonyra az exeivel Demi Lovato

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. április 30. 19:56 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 26 éves énekesnő életében szép számmal akadnak exek, ám többségükkel mostanra egyáltalán nincs kapcsolata.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. április 30. 20:29 #2
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Hát, ha valóban így nyilatkozott, akkor ez elég lejáratónak néz ki az exeire nézve. Pedig attól, hogy nem jött ki jól velük - mármint hosszútávon párként - nem nevezhetőek mérgezőnek. Egyszerűen nem működtek jól együtt. De akkor azt ne így mondja, ilyen formában, hogy mérgezőnek tüntesse fel őket.
2020. április 30. 20:44 #3
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Kit érdekel? Dög unalmas,felhozhatna valami újat is végre már az exek és a lowkey önsajnáltatáson kívűl.
2020. április 30. 21:18 #4
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Nem értem miért szidja mindenki, sok igazság van abban, amit mond. Tényleg nem egészséges, ha kapcsolatban maradunk az exeinkkel, ez például nehezíti a továbblépést is, az pedig jó, ha megtanuljuk elengedni az embereket az életünkből.
Abban is egyetértek, hogy ha exed van akkor annak oka van, de nem feltétlenül mérgező ember a másik, hanem ahogy előttem írták, szimplán nem működött tovább a kapcsolat.
Nekem nem jött le ebből a nyilatkozatból semmi lejárató.

Amúgy akit nem érdekel az miért olvassa el a cikket és kommentel? lol attól, hogy többségében ezekről a dolgairól írnak cikket nem jelenti azt, hogy csak erről beszél és semmi másról, de akit nem érdekel az biztos jobban tudja rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. május 01. 09:03 #5
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2011
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Szóval minden szakításának az exek voltak az okai talán nem jó partnereket választ vagy csak rossz emberismerő
2020. május 01. 12:43 #6
Madame
Madame
visszatérő vendég
 
StátuszEgy jó könyv társaságában kikapcsolódni: ez a hygge gondolatának egyik sarokköve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.16.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 242739
Offline offline
Most vagy rosszul fogalmazott vagy rosszul gondolkodik.
Jó, talán a "rossz" az túlzás, de másképp mint például én.
Demi volt már példaképem gyerekként, volt utálatom tárgya amikor drogozott, és most teljesen közömbösen állok hozzá. Mondhatni objektíven nyilatkozok arról, amit most is mondott: hülyeség.
Az a szuper egy kapcsolatba ha a másik fél nem csak támasz, partner hanem barát is. És attól, hogy valaki volt a párunk utána lehet csak barátunk is. Valakiknek ez kínos, valakiknek nem. Ha mindkét fél érett a szakításra és a továbblépésre, akkor nem rossz dolog tartani a kapcsolatot. De most ezzel a kijelentésével gyakorlatilag ledegradálta az exeit, hogy mérgező embereknek tartja az exeit, és okkal nem tartsa velük a kapcsolatot. Én csak bizonyos szélsőséges eseteknél tudom azt mondani, hogy egy szakításhoz nem mindkét ember hanyagsága kell. Szerintem Demi is hibás az előző kapcsolatai hibáiért, akkor pedig milyen jogon jelenti ki, hogy okkal nem barátkozik a volt pasijaival? Mert effektíve ő maga is az ok.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok