Starity

Megérkezett A visszatérők utolsó évadának előzetese

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. május 10. 18:05 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Május 20-án startol el a közönségkedvenc sorozat hetedik és egyben utolsó évada.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. május 10. 21:29 #2
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Úristen el sem hiszem, hogy már ez a sorozat is a végére ér. Úgy látom az utolsó évad is hozza majd az eddigi színvonalat. Részben fáj a szívem a sorozatért, részben pedig örül, hogy nem nyúzzák tovább.
Meg fogok őrülni a várakozás alatt, de nem vagyok olyan elvetemült, hogy hetente nézzek egy részt. Megtanultam már az eddigi 6 évad alatt, hogy ezt a sorozatot csak darálni lehet, nem lehet abbahagyni. rohog.gif
Remélem méltó befejezést kap, de tökmindegy ígyis-úgyis a világ egyik legjobb sorozata marad lol
2020. május 11. 17:16 #3
- törölt felhasználó -    
Istenkém. Évek óta nézem a sorozatot; már az első epizódnál úgy voltam vele, hogy „Azt a r*hadt, ez zseniális”, és azt kell mondjam, ez mostanra sem változott. Nem mondom, hogy nem voltak gyengébb pontjai az évadok során – de minek nincsenek? Arról nem is beszélve, hogy mindig kilábalt belőlük, és megújította magát valami zseniális történetszállal. Komolyan mondom, ez az egyik legjobb science-fiction történet napjainkban, és nem igen látok esélyt arra, hogy bármi a közelébe érjen. Hihetetlen, milyen ötletekkel álltak elő újra és újra a készítők, a színészi munkáról nem is beszélve – félelmetesen tehetséges emberek dolgoztak a szérián és a szériában. És hát, ez az előzetes sem okozott csalódást. Az egész „anomáliás-féreglyukas-időutazásos” sztori leírhatatlanul érdekel, és alig várom, hogy láthassam a végkifejletet. Rengeteg igen elgondolkodtató, és akár még valósággá is válható teóriát olvastam már a 6. évad befejezése után, és ha bármelyik megvalósul, akkor annyit mondhatok, hogy nem vagyunk rá felkészülve. Biztos vagyok abban is, hogy most sem fognak csalódást okozni a színészek, és kíváncsian várom az alakításukat. Már csak annyi van hátra, hogy 9 nap alatt újranézzem az elmúlt évadokat, és kiélvezzem még egyszer – de biztosan nem utoljára – ezt a fantasztikus, felkavaró és félelmetes zseniális történetet. heart.gif

Side note: nem tudom szavakba önteni, mennyire frusztráló, amikor fel szeretnék menni például Tumblr-ön a sorozat tag-jébe, és mást nem látok, mint az elégedetlen Bellamy és Bellarke stan-eket – mintha ők nem tudnák pontosan, hogy a ship-jük canon lesz a végére, és a kedvenc karakterük azért nem szerepelt sokat az előzetesben, mert valószínűleg neki lesz az egyik legnagyobb történetvonala. Csak... maradjanak csendben.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

JR Bourne JR Bourne 1977.
Tasya Teles Tasya Teles 13805.
Chuku Modu Chuku Modu 17031.