Starity

Carice van Houten szerint hálátlanok voltak a Trónok harca rajongói

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. május 20. 19:18 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A színésznőnek nem esett jól, hogy rengeteg kritikát kapott a sorozat befejezése.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. május 20. 20:03 #2
angeli777
angeli777
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.22.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 165701
Offline offline
Igaza van, nagyon is. Minden szavával egyet értek. Az a sok hülye, fölösleges teória amire nem volt szükség. Csak azért csinálták ezt mert már tudták ,hogy nem lesz több évad ezért mocskolódnak annyit, ha pl. az 5. lett volna az utolsó akkor is ugyanez történt volna mindenféle teóri. Jó volt ez így nekem tetszett, mert nem nem képzeltem el más befejezést ezért nem is kellett csalódnom.
2020. május 20. 22:40 #3
Madame
Madame
visszatérő vendég
 
StátuszEgy jó könyv társaságában kikapcsolódni: ez a hygge gondolatának egyik sarokköve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.16.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 242739
Offline offline
Ahaaa, szóval...
Előfizetek a HBO-ra, végig ülök izgatottan 7 évadot, majd a 8.-ra annyit várok, hogy már a könyveket is rongyosra olvastam... majd jön egy olyan ordenáré nagy kaki befejezés, hogy én érezzem magam megtisztelve, hogy nézhettem?
Már bocs, de mi az, hogy hálátlanok a nézők? Ezt mondja azoknak akik letorrentelik az egészet.
De a befejezése a sorozatnak nem azért bosszantó, mert annyi teória van és nekem egy másik jobban tetszik. Mármint de... de azért, mert egy-egy kis írocska vagy wattpados gyerek jobb és logikusabb véget írt mint a rendezőgárda.
Nem, nem fair a befejezés és hőbörgök most is, mert megtehetem. Mert jogos a kiakadásom. Mert nem én, hanem a nézők 90%-a így gondolja.
2020. május 21. 10:58 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Én jobban örültem volna annak ha az előző évad az utolsó. Maga a történet tetszett de nagyon el kapkodták szerintem Danerys (nem tudom hogy írjak) megőrülését, nem volt semmi értelme ezt évadokon keresztül kellett volna építeni nem az utolsó 3 részben. Aztán Cersei is annyi bajt okozott és úgy halt meg a végén hogy rá borult a plafon. Jamie meg aki végre elkezdett kicsit fejlődni mint karakter az utolsó részben megint megőrül Cerseiért és együtt halnak meg. Maga a csata jelenet jó volt még szerintem az is jó ahogy vége lett Danerys halála, ki minek lett az uralkosója stb,de túl gyors volt és szinte az összes karakter fejlődése semmissé vált. Az egyetlen logikus dolog az volt hogy Jorah meghalt Danerysért hisz neki mindig is ő volt a legfontosabb.
2020. május 21. 13:14 #5
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Annyira arra fókuszáltak a készítők, hogy nagyon ütős és kiszámíthatatlan legyen a vége és pont ez volt a baj. Tele volt logikai hibákkal és szétcsesztek nem egy karaktert ezzel lerombolva az évadokon keresztül épített fejlődését, gondolok itt Daenerys-re és Jamie-re.
Borzasztóan dühös voltam, mikor Daenerys-t kifordították magából aztán pedig megölték, ráadásul a szerelme által. Konkrétan 7 évadnyi karakterfejlődést dobtak a kukába.
Még az oké volt, hogy Sansa lett észak királynője és Jon pedig ment a falhoz, ezek ésszerűek voltak, de mikor Bran lett a király, azt hittem, hogy ez valami vicc és trollkodnak a nézőkkel.
Szóval felesleges a nézőkre kenni, hogy hálátlanok voltunk. Sokan voltunk, akik nem kreáltak buta teóriákat, csak kíváncsiak voltunk a végkifejletre és így is csalódtunk. Ez a készítők hibája és ezt a sz*r utolsó évadot nem fogják lemosni magukról soha.
2020. május 21. 18:09 #6
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
az a sok hülye, felesleges teória sokszor sokkal értelmesebb volt, mint amit maguk a készítők írtak a sorozatba. az utolsó évadok annyira átmentek egy gagyi irányba, néha azért volt pár jó rész, de annyi baki volt benne, hogy csak fogtam a fejem. az is zavar, hogy maradtak elvarratlan szálak. tudom, hogy nem lehet mindenkinek megfelelni, de szerintem nagyon kevesen szerették volna, hogy bran legyen a király. hatalmas nagy csalódás volt számomra a sorozat lezárása, nem ezt érdemelte ez a történet, nagyon nem. még a dexter befejezése is jobb volt ennél.
2020. május 24. 17:05 #7
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
Ja, a néző a rohadék, mert feltűnik neki, hogy karakteridegen, bullshit húzásokkal sikálták el a sztori végét a mélyen nem tisztelt írók. biggrin.gif
Nagyon nyal a néni, csak nem újabb szerepre vágyik?
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok