Starity

Megérkezett Lady Gaga új albuma – Hallgasd meg nálunk a Chromaticát!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. május 29. 08:33 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Chromatica képében jelent meg az énekesnő nagy várakozás megelőzte hatodik stúdióalbuma.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. május 29. 12:21 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Idejét múlt. Lady gaga is elvesztette a varázsát. Ha jól emlékszem azt nyilatkozta,hogy soha nem fog már vissza menni a régi stílusához,mint zenében,mint divatba,amivel amúgy probléma nincs,csak semmi újat nem mutat,bár a rádiók úgyis fülvérzésig nyomatni fogják,mert ő Lady Gaga biggrin.gif
2020. május 29. 14:42 #3
RoseYara
RoseYara
10969
 
Státuszdreams come true to those who truly want them
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.10.25.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 0
Azonosító: 273533
Offline offline
A sour candy jó ♥
2020. május 29. 14:55 #4
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Hűha, szóhoz sem jutok.
A kora reggeli másfélórás vonatozásom fénypontja volt ez az album, kb 2-3x meghallgattam. Egy csodálatos világba vitt el a Chromatica, szerintem eleve ennek az albumnak a koncepciója brutál jó. A dalok üzenete és hangzásvilága teljesen levett a lábamról. A dalok nagy része mély jelentéssel bír, csak éppen többnyire dance pop köntösbe öltöztette őket. Az interlude-ok is nagyon tetszenek, olyan jól átvezetnek minket a dalokba.
Személy szerint nekem a Born This Way a kedvenc albumom tőle, és ezután sem az Artpop, sem a Joanne nem nyerte el annyira a tetszésemet, de ez az album felülmúlta minden elvárásomat.
Sokkal könnyebb arra válaszolnom, hogy melyik dal nem tetszik az albumról, de ha ki kellene emelnem pár kedvencet, akkor azok a Fun Tonight, Plastic Doll, 1000 Doves, Free Woman, Alice meg természetesen a Rain On Me Ari-val. A Sine From Above is nagyon tetszik, de én úgy érzem Elton nélkül jobb lett volna, ettől függetlenül nagyon jól szólnak együtt. De egyébként mindegyik dal a maga nemében különleges és csodálatos.
Gaga ismét nagyot alkotott ezzel a mesterművel és hiába ez egy teljesen új stílus és hangzásvilág én még mindig felismerem benne a régi Gagát. wub.gif
2020. június 02. 15:10 #5
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Olyan nosztalgikus nekem ez az album, emlékeztet a régi számaira.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok