Starity

Samantha Ware „kiborította a bilit” – Lea Michele nem olyan „tündibündi”, mint amilyennek mutatja magát

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. június 02. 12:31 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Samantha és Lea a Glee – Sztárok leszünk! című sorozatban voltak kolléganők.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. június 02. 12:57 #2
CydoniaOnThe Mars
CydoniaOnThe Mars
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.02.
Hozzászólás: 271
Csatolások: 0
Azonosító: 277863
Offline offline
Attól, hogy sötét a bőre, még lehet csak simán ellenszenves. De nem, egyből bele kell keverni a rasszizmust.
2020. június 02. 13:30 #3
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Így gondolom én is,mint az előttem hozzászóló,nem védeni akarom Leat,annyira nem érdekel,lehet csak nem volt neki szimpatikus,elvégre csak úgy nem támadjuk az embereket a semmiből.
2020. június 02. 13:44 #4
- törölt felhasználó -    
Hát nem tudom. A média és a sztárok sem mindig az igazat mondják, így most sem lehet tudni, hogy kinek van, vagy éppen nincs igaza. Amit látok, csak azt tudom elhinni. Ilyen például az amerikai rendőrök idézőjeles munkája...
2020. június 02. 13:49 #5
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2011
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Több színész is kiállt Samantha mellet köztük Amber Riley is volt aki azt írta leanak címezve "még azt sem engedte hogy egy asztalhoz üljek veled meg a többiekkel mert nem tartoztam közétek" Mind színesbőrüek voltak, csak mert lea volt a műsor sztárja köszönhetően a barátságának a készítővel nem kéne szemétként kezelnie a többieket. Más kollégákkal is össze ugrott Naya, Diana de mindig azt hoszták ki belőle ő egy angyal a többiek meg féltékeny libák. Tudom hogy a rajongóinak nem tetszik de szerintem van benne igazság nem zörög a haraszt csak ebben az esetben a harasztnak befolyásosabb barátai vannak
2020. június 02. 15:01 #6
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Az mindig is köztudott volt hogy nem jött ki a glee stábból szinte senkivel,a karaktere nem volt sokkal másabb a valóságnál. Azt viszont nem tudom hogy ez rassz miatt volt vagy csak szimplán azért mert egy utálatos ember aki nem tud kijönni senkivel
2020. június 02. 15:03 #7
- törölt felhasználó -    
Nem védeni akarom Leát, de.
1) az, hogy valaki a másiknak ellenszenves, lehet százszázalékosan független attól, hogy milyen színű a bőre, és elképzelhető, hogy a rosszindulat hátterében semmiféle rasszista indíttatás nincsen.
2) minden történetnek 2 oldala van, és a másikat még nem hallottuk.
3) még mindig nehezemre esik felfogni, hogy valakit a múltban elkövetett hibái alapján bélyegzünk meg. Az ember fejlődik, változik a gondolkodása, a nézetei, formálja önmagát és befolyással van rá más is. Nem olyan nehéz megérteni, hogy valaki kinőheti a régi hülyeségeit és jobb ember lehet szerintem, nem értem, másnak miért az.
2 felhasználónak tetszik: Zsóka11, Harlow
2020. június 02. 16:14 #8
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Nem lepődnékm eg, ha ez a black lives matter megmozdulás egyre jobban elkezdene a me too mozgalomra haosnlítani... Nem követem Lea Michele munkásságát, de érdekes, hogy ez a hölgy pont akkor kezd fecsegni, amikor a világ a színesbőrű emberekre különösen figyel. Korábban valószínűleg kevésbé kett volna hatásos ez a burkoltan rasszizmussal gyanúsító kijelentése.
2020. június 02. 17:31 #9
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Soha nem bírtam Leát, mindig volt/van benne valami ellenszenves. Simán kinézem belőle ezeket a dolgokat.
2020. június 02. 17:44 #10
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Egyikőjüket sem ismerem, egy dolog biztos csak: Lea mindig unszimpatikus volt számomra, megmagyarázni viszont nem tudom, hogy miért. Egyszerűen csak ránézek és nem. Pedig színészileg a Glee-ben is megadtam neki az esélyt, mégsem sikerült meggyőznie.
Hangsúlyozom, magánemberként nem ismerem őt, lehet hogy tényleg egy tüneményes lány, de most sikerült egy igazán érzékeny témába belenyúlnia neki is. Sajnos el tudom képzelni róla, hogy azt mondta, amit Samantha állít, de lehet jobb lett volna, ha ezúttal inkább nem nyilatkozik semmit.
2020. június 02. 18:17 #11
kaz.
kaz.
új tag
 
Státuszthough your beginnings may be humble, may the end be prosperous.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.08.22.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 272903
Offline offline
Hát nem ez az első, hogy valaki rosszat mond Lea-ról. Sosem volt szimpatikus, okkal ezek szerint. Ismerem az ő fajtáját...


Idézet (Rosier @ 2020.06.02. 16:14)
Nem lepődnékm eg, ha ez a black lives matter megmozdulás egyre jobban elkezdene a me too mozgalomra haosnlítani... Nem követem Lea Michele munkásságát, de érdekes, hogy ez a hölgy pont akkor kezd fecsegni, amikor a világ a színesbőrű emberekre különösen figyel. Korábban valószínűleg kevésbé kett volna hatásos ez a burkoltan rasszizmussal gyanúsító kijelentése.


A MeToo és most ez a Black Lives Matter mozgalom is valid és van ok rá, hogy miért történik. Már nem azért, de nyilván ha többen felszólalnak valami ellen, sokan felbátorodhatnak és elmondhatnak olyat, amit addig nem mertek, mert azt gondolták, senki sem fog hinni neki. Egyébként meg régebben is hatásosabbnak kellett volna lennie, de nyilván most megmozdult a világ, és úgy érezte, több támogatást kapna. A médiának szokása a színesbőrüeket, legfőképpen a feketekéket beállítani ellenségnek. Ezt olyan szarkasztikus tónusban írtad, nem tudom annak szántad-e... De ha nem tetszik, hogy az egyenlőségért harcolnak jelenleg sokan, akkor költözz a Marsra. mellow.gif
2020. június 03. 15:17 #12
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2011
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Aki kételkedett a történetben annak rossz hír Lea elismerte a dolgot és sajnálja, vajon akkor is sajnálná ha nem akkor derült volna ki amikor mások is panaszkodtak már rá hogy diva módjára viselkedik vagy sza.. se nézi őket de mindig eltussolták
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok