Starity

Heather Morris is elismerte, rossz volt együtt dolgozni Lea Michele-lel

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. június 04. 11:16 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Morris határozottan megerősítette a Michele-lel kapcsolatban szóban forgó pletykákat.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. június 04. 14:13 #2
überA
überA
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.01.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 404
Azonosító: 257618
Offline offline
Szerintem most már divat szidni Lea-t. Igen biztos hogy hibás valamilyen szinten ha ennyien ezt állítják már de álljunk már meg egy pillanatra. Erről miért csak most beszélnek? Ha eddig hallgattak akkor most is igazán tehetnék azt!!!
2020. június 04. 14:24 #3
tyrus94
tyrus94
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.21.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 202353
Offline offline
Az, hogy ő egy pcsa a való életben, nem egyenlő azzal, hogy rasszista. Sok komment érkezett neki, ahol sok rosszat írtak neki, hogy milyen undokul viselkedett stb, ami nekem fura, hogy hirtelen hány embernek lett személyes tapasztalata. Nem csak befolyásos embereknek. De van, aki azt írta tavaly találkozott vele és Darrennel és mindketten rendesek voltak.
Szerintem azért ahogy viselkedik nem kell most cseszegetni, mert tuti, hogy nem ő az egyetlen beképzelt híresség.
De remélem, hogy megváltozott. Bár nekem tökmindegy.
2020. június 04. 15:10 #4
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Sosem tűnt szimpatikusnak Lea, nyilván rosszul cselekedett a múltban, VISZONT!
Azért kíváncsi lennék, hogy azok közül, akik "letámadták", hányan nem voltak soha bunkók/lekezelőek/kiközösítők másokkal szemben, mikor még egy kismamát sem szánnak meg az idegesség, stressz elől, amit ezzel okoznak neki.
2020. június 04. 15:14 #5
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Milyen népszerű lett hirtelen most ez, hogy kéthavonta előveszünk 1-2 hírességet, akit utálni kell és tömegével jönnek a panaszok rá 1000 éves sztorikkal és személyes tapasztalatokkal.
Az ember az évek alatt rengeteget változik, fejlődik, megváltozik a nézőpontja és véleménye. Lehet akkor nehéz és elviselhetetlen természete volt, de már eltelt pár év és biztos vagyok benne, hogy Lea is jobb irányba változott azóta. Az vesse rá az első követ, akinek nem volt élete során egyetlenegy hibája sem, tökéletes a személyisége és mindig mindenkivel kedves volt. (De ilyen személy tudtommal nincs.)
Hogyha ennyi kollégája rossz kapcsolatban volt vele, miért nem ültek le vele megbeszélni és kérték meg rá, hogy viselkedjen velük normálisabban? Akkor miért nem voltak ilyen nagyszájúak szemtől szemben, mint most a közösségi médián keresztül? Egy közösségben szerintem az a legészszerűbb és legérettebb kezelése a helyzetnek, hogy megmondom a problémámat és leülök megbeszélni vele, nem pedig az, hogy évekkel később támadom le az illetőt, miközben várandós.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. június 04. 16:30 #6
- törölt felhasználó -    
Nem igazán értem, hogy a rasszizmustól hogyan jutottunk el Lea Michele-ig.
2020. június 04. 20:49 #7
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Felesleges a múltban vájkálni, főleg mivel bőrszínétől függetlenül mindenkivel szemben p*csa volt, még csak azzal se lehet vádolni, hogy a múltban rasszista volt. Most vesznek elő ilyen sztorikat, mert most mernek erről beszélni sokan, de ez nem íllik a képbe.
2020. június 05. 00:51 #8
CydoniaOnThe Mars
CydoniaOnThe Mars
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.02.
Hozzászólás: 271
Csatolások: 0
Azonosító: 277863
Offline offline
Mondtam én az előző cikknél is, hogy nem raszista, mindenkit egyformán utál!
2020. június 05. 09:00 #9
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 1994
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Azért robbant ez most ki mert egy korábbi kolléganője kiakadt amikor álegyüttérzésről tett tanúbizonyságot a mostani helyzet miatt rövid idő alatt le fog csengeni a dolog Lea-nak befolyásos barátai vannak akik majd elintézik sok kolléga azért se szólalt meg eddig mert féltették az állásukat a glee-ben is így volt ne dühítsd fel Lea-t ha nem akarod úgy végezni mint Diana agron
2020. június 09. 00:11 #10
EmilyTaylor
EmilyTaylor
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.23.
Hozzászólás: 367
Csatolások: 407
Azonosító: 221721
Offline offline
Ez kb ugyan az mint mikor valaki 30-40 év múltán jön rá hogy "jaj most esik le hogy mikor ez meg ez megfogta a s...m az engem akkor molesztált". Akkor nem volt rossz senkinek? Ne több éves dolgokat hánytorgassunk már fel.
2020. június 09. 15:08 #11
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 1994
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Emily Taylor igazad van most már nincs értelme engem csak az dühít hogy míg egy nő megússza ejnye bejnyével addig egy férfit simán kirúgnak a flashben Ralphot játszó színész 6 évvel ezelőtt tweetel sértő dolgokat amikért bocsánatot kért erre most kirúgták és ellene fordultak a kollégák az egész úgy derült ki hogy támogatja a BLM mozgalmat és amikor ennek hangot adott valaki előásta a régi tweetjeit. Akkor még bunkó volt de az évek során változhat az ember ez igaz Leara is ő is más már mint anno nem a múltja alapján kéne megítélni
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok